poster

Za láskou vzhůru

 • Francie

  Un homme à la hauteur

 • Slovensko

  Hore za láskou

 • Velká Británie

  Up for Love

 • Austrálie

  Up for Love

 • Nový Zéland

  Up for Love

Komedie / Romantický

Francie, 2016, 98 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • misterz
  ***

  Ja byť ženou tak tých 40 cm vôbec neriešim. Je predsa lepšie mať po boku síce malého chlapa, no zato dobráčiska s veľkým srdcom ako nejakého dvojmetrového balvana s kravským lajnom miesto mozgu. Žiaľ v súčasnej netolerantnej a malomeštiackej spoločnosti je to, ako kto vypadá, to najpodstatnejšie. Z tohto pohľadu som tej dvojici fandil... Po filmárskej stránke však film neponúkne nič extra, čo by sa vymykalo typickej európskej produkcii - osvedčená romantická schéma našťastie oproti tej americkej zbavená zbytočného pátosu a s prítomným humorným nadhľadom. Lepší priemer. 65/100(26.12.2017)

 • Amper01
  *

  Pomalé, nudné, moralistické. Vhodné pouze jako zvuková kulisa k práci (což jsem brzo pochopil a zařídil se podle toho) Je to vyloženě založené na prosté pointě - ona je klasická žena s pohádkou v hlavě a nedokáže se rozhodnout, jestli raději počká na tu svou pohádku, nebo dokáže zresetovat svou hlavu a jít za srdcem. A pak už zvonec-konec. Nepopírám, že to mají lidé s viditelnou "vadou" těžší, nicméně na toto téma bych milerád shlédl dokument. Nikoli romantickou komedii.(9.12.2017)

 • DwayneJohnson
  ****

  Nedá se nic dělat, ale Francouzi prostě umí. Tam, kde by komedie podobného typu v americkém podání vyzněla trapně až kýčovitě, působí tahle naopak lehce a přirozeně. A navíc ten krásně-šibalský úsměv Jeana mě dostal asi dvacetkrát a spolu se sympatickou Virginií je přesně tím důvodem, proč to dnes malinko zvednu. Snad mi to mé početné fanynky odpustí.(29.12.2017)

 • ER
  ****

  Co je malé je milé, ale ve vztahu dospělých lidí to až tak neplatí, pokud to myslí vážně. On je totiž velmi malý a jeho 139 cm mu přináší problémy nejen v běžném životě,ale i v lásce, zvlášť pokud ona má 180 cm. Veskrze sympatický film zvládá téma "různých velikostí" podat s nonšalantností,typickou pro francouzskou kinematografii.(14.4.2017)

 • lubospoti
  ***

  Hodně průměrná romantika, se spoustou klišé. Děj je také více než předvídatelný. Ale přece jen měla tahle komedie z mého pohledu něco do sebe. Bylo to asi tím, že je mi francouzský styl humoru blízký. A tento snímek používal humoru jen jako koření, nebylo to samoúčelné a prvoplánové. Nebo alespoň na mě to tak nepůsobilo.(23.1.2017)

 • - Pro to, aby byl Jean Dujardin (Alexandre) trpaslíkem (ve filmu mu bylo ubráno více než 40 cm z jeho výšky), bylo zapotřebí nejen speciálních efektů v postprodukci (digitálních úprav etc.), ale také přímo na place, kde bylo třeba prostředí propozičně přizpůsobit. V některých scénách Dujardin klečel na kolenou nebo stál dále od kamery. Jinde pomohly zvětšené kulisy. (julie_mie)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace