poster

Za láskou vzhůru

 • Francie

  Un homme à la hauteur

 • anglický

  Up for Love

 • Slovensko

  Hore za láskou

Komedie / Romantický

Francie, 2016, 98 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • DwayneJohnson
  ****

  Nedá se nic dělat, ale Francouzi prostě umí. Tam, kde by komedie podobného typu v americkém podání vyzněla trapně až kýčovitě, působí tahle naopak lehce a přirozeně. A navíc ten krásně-šibalský úsměv Jeana mě dostal asi dvacetkrát a spolu se sympatickou Virginií je přesně tím důvodem, proč to dnes malinko zvednu. Snad mi to mé početné fanynky odpustí.(29.12.2017)

 • provitamin
  ****

  Klasická romantická komédia ako ju mám rád podľa vopred známej schémy - dva ľudia, trpaslík a blondínka, sa do seba zaľúbia, potom prídu problémy v podobe ľudských predsudkov, keďže blondínka predsa nemôže žiť s chlapíkom vysokým 136 cm, aby tieto nakoniec prekonali, blondínka si uvedomí že jej nebude vadiť celý život sa pri sexe pozerať do vankúša, trpaslík jej po krátkom váhaní odpustí a žijú spolu šťastne pokiaľ nepomreli.(22.8.2016)

 • emma53
  ****

  To bylo tak krásně přirozený a já dospělá ženská jsem ke konci zatlačovala slzy nazpátek, protože přece mám rozum a vím jasně jak to skončí ! Tady jsem ho asi ztratila a do Alexandra jsem se také beznadějně zamilovala. Originální, úsměvné a Francie u mě opět zabodovala. Skvělý relax, ale pro cíti jako jsem já i trochu malého smutku na duši. Doufám, že já nejsem nacista jak Dianě říká kolegyně z práce. Některé situace byly opravdu super, kdy jsem se smála nahlas a to je známka toho, že to stojí za mrknutí.(2.3.2017)

 • lubospoti
  ***

  Hodně průměrná romantika, se spoustou klišé. Děj je také více než předvídatelný. Ale přece jen měla tahle komedie z mého pohledu něco do sebe. Bylo to asi tím, že je mi francouzský styl humoru blízký. A tento snímek používal humoru jen jako koření, nebylo to samoúčelné a prvoplánové. Nebo alespoň na mě to tak nepůsobilo.(23.1.2017)

 • Aljak
  *

  Už ani nepamätám, kedy ma film z francúzskej produkcie (ktorá je mimochodom zväčša nadpriemerná) tak veľmi nebavil. Až na originálnosť hlavnej trpasličej postavy to bola nehorázna nuda bez poriadneho spádu a do toho ešte tá hlúpa americká šablóna, ktorú vídame v 80% romantických komédií - no ďakujem pekne. Celkovo dosť biedne a slabučké, no a klišé na záver samozrejme nesmelo chýbať... Takmer odpad, od ktorého zachránilo tento film len zopár zábleskov dobrých dialógov a scén.(12.3.2017)

 • - Pro to, aby byl Jean Dujardin (Alexandre) trpaslíkem (ve filmu mu bylo ubráno více než 40 cm z jeho výšky), bylo zapotřebí nejen speciálních efektů v postprodukci (digitálních úprav etc.), ale také přímo na place, kde bylo třeba prostředí propozičně přizpůsobit. V některých scénách Dujardin klečel na kolenou nebo stál dále od kamery. Jinde pomohly zvětšené kulisy. (julie_mie)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace