Reklama

Reklama

Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - To the Hashira Training

  • Česko Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - To the Hashira Training (více)
Promo

Obsahy(1)

Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - To the Hashira Training obsahuje „Pouto: Rozbřesk a východ slunce“ (Epizoda 11) ze série „Mečířská vesnice“, který zachycuje závěr nelítostného souboje mezi Tandžiróem a démonem Hantenguem z Vyšší čtyřky, stejně jako triumf Nezuko nad Sluncem. Na to plynule navazuje 1. epizoda z následující série „Výcvik pilířů“, soustředící se na začátek výcviku vedeného Pilířem v rámci příprav na nadcházející závěrečnou bitvu proti Muzanu Kibucudžimu. (Falcon)

(více)

Videa (4)

Promo

Recenze (8)

DarthAthiss 

všechny recenze uživatele

Jak je zvykem, zase poslední dvě epizody předchozí série a prodloužená epizoda první, nebo dvě epizody první, uvidíme. Budu proto hodnotit jen začátek téhle série, který je volný, ale pěkný. V manze tahle část je až na pár momentů o ničem, ale tady to bude asi záživnější. Otevírací sekvence s Muzanem v některých scénách je uspokojující. ()

Loksian 

všechny recenze uživatele

Vidět anime na velkém plátně? Super. Vidět anime s úžasnou animací na velkém plátně? Ještě víc super. Nádherně ozvučená a zanimovaná poslední epizoda 3 série a zároveň přímá návaznost na začátek série čtvrté. Je zde zachován klasický humor v rámci interakcí. Další postavy nám poodhalují svoje schopnosti a zároveň se znovu setkáváme se starými známými, kteří se připravují na nejdůležitější část celého děje, na velké finále. ()

Reklama

Hees 

všechny recenze uživatele

Mali by sa snažiť trocha na veľké plátno prenášať viac súbojov, lebo tento partikulárny film zložený z nejakých dielov by si asi zaslúžil väčšiu porciu tých posledných súbojov z predošlej sezóny (kto vie ten vie). Anime bude samozrejme lepšie, ale tu sa vlastne všetko len pripravuje, cvičí, robia sa zaujímavé dialógy a vlastne sa objasňujú zámery jednotlivých postáv do budúcnosti. Takže tu máme vlastne v kine film, ktorý je síce dobrý, ale keď toto je bojové anime, je dobrý akurát ako fanúšikovský film pre fanúšikov anime, čo ja vlastne som, keď som ho išiel pozrieť, alebo sa berie ako exkluzivita toho, že vidíš niečo dopredu. Lenže tam je ten kameň úrazu, že ja toto musím hodnotiť ako samostatnú entitu a nie brať do úvahy to ako mám rád celé toto dielo. V takom prípade ak to čisto beriem samostatne, som rád, že som to videl dopredu a nie nie je to lepšie ako séria (dvadsať minútové diely) a je lepšia dokonca prvá polovica, toho čo sme vlastne už videli. Inak čo sa týka komediálnej časti, tak vynikajúce som sa pobavil a zasmial. Samozrejme odporúčam tým čo nevedia vydržať a som spokojný, aj s tým ako je to celé "postrihané" dohromady. ()

darthvader77 

všechny recenze uživatele

Pro fanoušky série povinnost. Potěšili všechny přidané charakterové scény a akční masakr v Hradu napojený na ten nekonečný hrad dokonalá. Celé to má svoji osobitou charismatickou japonskou atmosféru. Mitsuri a Toshiro jsou goofballové vtipné vysvětlování potěšilo. Muzika Go Šina je prostě absoluteně dechberoucí a v neposlední řadě samotná příprava na trénink prostě krása. Recap s endingy mne donutil si je znovu pustit a animace jako vždycky na špičku. Jsem rád, že jsem mohl podpořit více anime filmů v našich kinech ()

Nykrous 

všechny recenze uživatele

Ne, že by mě některé části nebavily, ale jako film to prostě nefunguje. Je to 5 epizod seriálu a ne film. A podle toho to taky hodnotím. Celkově jediné akční scény co tu byly jsme z většiny viděli už v seriálu a pak jsou tu navíc hlavně random komické momenty. Vůbec se to tento kontent nehodil do filmového zpracování. Víc se mi to rozebírat nechce. 6/10 ()

Galerie (27)

Reklama

Reklama