Alicia

Španělsko, 1994, 8 min

Scénář:

Jaume Balagueró

Popluh

Naprosto úchylný kraťas, jehož účel nebo sdělení mě asi buď úplně minulo, nebo šlo jen o cvičení v šokování lidí. Tak jako tak jsem v životě nikoho neodsoudil na základě filmů které se mu líbí, ale asi bych měl problém s člověkem, kterému se líbilo tohle. Surreálná stránka ve spolupráci s tou odpornou a úchyláckou totiž s přehledem pozabíjí veškerý náznak atmosféry, který Alicia měla. ()

iolaos

nejvice se mi na tomto bestialnim kratasu libila zvukowa stopa vystavena na fundamentech digital hardcoru (nepreslechnutelny motivek Atari Teenage Riot (Nic Endo support) .. vynikajici shortak jednoho z lidru horrorove zabavy.. ()

kagemush

..... a ta moje potom povídá- ,,jak to ,že ten Jaume ví,jak se cítím při menstruaci?" No to nevím,ale třeba je to katolík..... . Španěl určitě. ()

Mefistofelle

Surrealistická úchylárna kde je vlastně jedno o co tam jde, protože nejdůležitější je audiovizuální brnkání na nervy. Deprese a hnus, to jsou hlavní atributy tohoto kraťasu. Co víc k tomu říct? Snad jen: mrkněte na to, těch pár minut vás nezabije a je to velmi zajímavý zážitek. ()

TomikZlesa

3* protože nevím jak to ohodnotit, kdyby do toho zpívla Lady Gaga myslel bych si že to je její novej klip v directors cut verzi. ()

dubinak

Jaume se chtěl napoprvé asi hodně vyřádit, protože příběh nikde. Jen zvrácená nechuťárna bez špetky smyslu. V jednu krátkou chviličku se mi z toho trochu zvedl žaludek. Jsem velice ráda, že se Jaume rozhodl pro černobílou formu a nepřítižil tak mému žaludku. ()

Ninkaa

Skvělé, zvrácené, to chrochtání té tlusté ženské a ty plynové masky!!! Řekla bych, že se jedná o typ GP50, používaný v 70. letech armádou SSSR, dle mého názoru nejstylovější maska mezi maskami:-) ()

youtoo18 odpad!

Nechápem ako toto niekto mohol natočiť. Za to by som tomu debilovi dal pozvánku na psychiatrické liečenie. Ľutujem, že som to pozeral. ()

PollyJean

já si říkala, co to bude za hrůzu, když tu padá tolik celkem ostrých slov ... ale zas tak strašné to nebylo, jen místy poněkud nechutné. Cremaster opravdu hadr, ale Mazací hlava rozhodně ne. A do toho ta hezká a nevinná píseň jako doprovod... ()