Štaflík a Špagetka (TV seriál)

Animovaný / Rodinný

Československo, 1971, 26x8 min

Alena Munková

Jeden z posledních a celkem i zdařilých odpočinkových animovaných večerníčků od tohoto tvůrce a mistra svého řemesla. Kdy jsem ho viděl poprvé to už si bohužel nepamatuji. Kdy naposledy? Snad před dvěma roky. Celkem jsem se ale vždy u tohoto poměrně dlouhého seriálového večerníčku bavil. Tuším že snad měl celkem na 26 pokračování ale určitě až nevznikl v osmdesátých letech jak je zde uvedeno.. Tuším že měl dvě série jedna byla byla určitě už vysílána v sedmdesátých letech, a ta druhá někdy začátkem devadesátých let. Ta už se ale nevyrovnala té první tuším že třináctidílné..Příjemné časy to tenkrát stejně byli. Lepší průměr 3,5/5.(28.10.2006)

• Adam Bernau

Dvě psí buzny terorizované vránou, která neumí létat. A pak že zvířata nemají duši! (Nejstarší sérii nemám nakoukanou. Jak napovídá Šandík, mohla by stát za to. Karlos netuší.)(16.2.2017)

Nebyli mými oblíbenci.(17.8.2008)

60% - Vrána byla dobrá pruda... :)(15.10.2007)

Celkem milý a můj oblíbený večerníček, na který si rád vzpomenu i dnes.(1.2.2009)