Reklama

Reklama

Štaflík a Špagetka

(seriál)
  • Československo Štaflík a Špagetka

Série(3) / Epizody(39)

Recenze (48)

Šandík 

všechny recenze uživatele

Večerníček, který dospělého docela překvapí svou krutostí. Běžně se v něm postavičky proměňují na placku nebo jsou zamáčknuty do země, případně rozsekávány sekyrou nebo umíchány v míchačce do podoby černé kaše, která však vzápětí opět ožije a získá ty správné psí rysy. Poměrně často se vyskytuje i nekonečné natahování ocásků, nohou či těl... Samozřejmě děti s tímhle až takový problém nemají, protože zřejmě lépe než dospělí rozumí té obrovské nadsázce, se kterou je všechno na obrazovkách odehrává. Další věcí, která dospěláka zarazí, je poměrně pomalé tempo. Například první díl oba hafani víceméně prospí a citelnou část druhého rovněž. Ani tohle ovšem dětem zdá se tak moc nevadí. Rozhodně to je ale večerníček spíše pro menší děti a dospělé diváky bude zřejmě místy i docela nudit... Celkový dojem: 65% ()

Jezinka.Jezinka 

všechny recenze uživatele

Jako dítěti mi tihle psíci přišli sympatičtí, ale něčím divní. O něco později jsem přišla na to, čím mi přijdou divní, orientací až dezorientací. Mé prozření přišlo u toho dílu, kdy si opatřili štěňátko. V hodnocení jsem přísná, protože tehdy byly lepší večerníčky, když to porovnám se současnými krysáky, musela bych duu Š + Š napálit pět hvězd. ()

Reklama

castor 

všechny recenze uživatele

Kreslený seriál Štaflík a Špagetka se poprvé, ještě černobílý a s původním názvem Psí život, objevil v televizi v roce 1971. Viděl jsem i díly z léta páně 2014 a nechápu, proč se někdo do něčeho takového pouští. Kouzlo je dávno pryč, kdykoliv tvůrci navazují na starší díla, platí jediné: bojím, bojím!! ()

Karlos80 

všechny recenze uživatele

Jeden z posledních a celkem i zdařilých odpočinkových animovaných večerníčků od tohoto tvůrce a mistra svého řemesla. Kdy jsem ho viděl poprvé to už si bohužel nepamatuji. Kdy naposledy? Snad před dvěma roky. Celkem jsem se ale vždy u tohoto poměrně dlouhého seriálového večerníčku bavil. Tuším že snad měl celkem na 26 pokračování ale určitě až nevznikl v osmdesátých letech jak je zde uvedeno.. Tuším že měl dvě série jedna byla byla určitě už vysílána v sedmdesátých letech, a ta druhá někdy začátkem devadesátých let. Ta už se ale nevyrovnala té první tuším že třináctidílné..Příjemné časy to tenkrát stejně byli. Lepší průměr 3,5/5. ()

Zagros 

všechny recenze uživatele

Štaflík a Špagetka jsou další z dlouhé řady našich večerníčků. Jako malý jsem to sledoval a bavili mě, jako dospělý jsem se k nim ale už nikdy nevrátil. Přeci jen konkurenci měli obrovskou a k tomu úplně nejlepšímu nikdy nepatřili. Průměrné tři hvězdy pro průměrný večerníček. Průměrný ovšem tentokrát neznamená špatný. ()

Galerie (5)

Zajímavosti (2)

  • Původní název animovaného seriálu byl „Psí život“. [Zdroj: Cinema 8/2018] (ČSFD)
  • Prvých 13 dielov bolo natočených čiernobielo. (MerlinPolcic)

Reklama

Reklama