Temná hmota

V žáru vyhaslých hvězd (E07)

(epizoda)
  • USA In the Fires of Dead Stars

Jason s Amandou navštíví neuvěřitelný svět. Ve snaze zatajit pravdu před Danielou podniká Jason číslo dvě zoufalé kroky. (Apple TV+)

Martrix

Všechny dobré příběhy se nějak motají kolem lásky. Bez ní jsou lidi jen smečka kopulujících idiotů, které žene vpřed jen touha mít se dobře. Tato epka je z kategorie srdcelomných....tedy pokud nejste z alternativního světa, kde empatii vyměnili za studenou fúzi. Ta pátá hvězda je za další skvělý závěr epky. ()

kenkaku

Ani ne 10 minut a už mě to sere… kde jako vzali peníze na tu zmrzlinu? Jídlo? Oblečení? Když je nedomyšlené tohle, tak co ještě? Co samozřejmě funguje je práce s variacemi (#1 s dlahou na malíčku a #1 bez dlahy). Tohle smysl dává a líbí se mi kam to směřuje. ()

Ahsoka

Brutálna motanica, ale v najpozitívnejšom slova zmysle ako sa dá. Už v minulej epizóde som vyzdvihovala fantastické závery epizód, ale tento finiš v obchode so zbraňami je úplne iný level. Závidím tým, ktorí si tento seriál pozrú v jednom kuse a nemusia týždeň čakať na ďalšiu epizódu. Čo sa zbytku týka, tak je čiastočne vidieť, ako sa asi bude odvíjať príbeh Amandy 2, resp. Ryana 1 s podstrčenými dvomi ampulami v kabelke. Ale v žiadnom prípade sa nedá predpokladať, ani len hádať, ako toto celé skončí. Výborné! ()

mnx

Na konci dílu jsem měl pořádný zmatek - byl to snad třetí Jason? Pokud ano, začíná se to pořádně zamotávat. Jako by mě i zajímalo, co se stalo s tím černochem z druhého Jasonova světa. ()

DavKom

Ok, tohle bylo hodně cool... Seroš graduje jak sviň, plot twist za plot twistem, děj se posouvá a zamotává zároveň, prostě úžasně napsaný! A mimochodem, v tomhle díle naprosto skvělej soundtrack! ()