Reklama

Reklama

Gisaengsu: Deo Geurei


Episode 4 (E04)

(epizoda)
Jižní Korea, 2024, 53 min

VOD (1)

Obsahy(1)

Kang-u prozradí Čchol-minovi všechno, co ví, a rozhodne se pomoct Su-in. Nic ale nejde podle plánu a všichni mají na kahánku. (Netflix)

Recenze (6)

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak jo, jasně, v tomto seriálu evidentně vítězí hmota nad duchem, ale vlastně mi to vadí stále méně podobně jako místy chybějící logika. Jenže, seriál vznikl na motivy japonského komiksu, takže kdybych si stěžoval na nedostatky v logice a nedostatečné procvičení lebeční výplně, musel bych být úplně vypatlaný. A to já nejsem. Ne úplně. Vzhledem k nabušené akci jsem se bavil natolik slušně, že mě to dovedlo až k udělení čtvrté pěticípé. / Poučení: Murphy by jen poznamenal: "Já jsem to říkal." ()

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jednoznačne doposiaľ najlepšia epizóda. Otázka je, prečo tak často pri niektorých seriáloch musíme čakať niekoľko častí, aby sa veci poriadne rozbehli. Začiatok skvele reaguje na zvrat na konci trojky a nejde len o krátke rozriešenie situácie, ale je mu venovaný celý diel. Čaká nás prevoz ála Dark Knight a zaujímavý vstup do mentálneho sveta hlavnej hrdinky a jej parazita. Opäť nás čaká na záver nečakaný zvrat. ()

Martrix 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Nemám rád, když se pravidla mění v průběhu hry. Nová speciální schopnost parazita sice přinesla překvapivý obrat, ale bylo to pomocí scénáristického podvůdku. I proto moc anime nemusím...tam je to běžné...za to jsou body dolů, takže ty 4* jsou ohlodané až na kost. ()

Galerie (3)

Reklama

Reklama