Ženy v nesnázích

• USA Women in Trouble (více)

Každá žena na světě je jedinečná a každá má také své trápení, tajemství a sny. Osudy několika takových žen se v jednom dni protnou při souhře velmi podivných náhod. Pornohvězda Elektra Luxx zjistí, že čeká dítě s rockerem Nickem. Když opouští lékařskou ordinaci, uvízne ve výtahu s Doris, která se svou sestrou Addy tají malé Charlotte, kdo je její skutečná matka. Addy nedávno začala brát Charlotte k terapeutce Maxine. Maxine ale zjistí, že ji Addy využívá jen jako chůvu na hlídání, zatímco ve vedlejší místnosti tajně dovádí s jejím manželem. Po zjištění pravdy se vyřítí ven z domu a narazí na další dvě dámy oblečené jako prostitutky, které utíkají před vrahouny. Propletenec vyvrcholí ve chvíli, kdy se při hrátkách rockové hvězdy Nicka a letušky Cory na záchodku v letadle stane malér…. (oficiální text distributora)

glamgirl

O ženách - z pohľadu muža, ktorý sa nezdrží toho, aby ich neustále nevyzliekal a netlačil do filmu typicky mužské fantázie o tom, ako neustále priťahujeme jedna druhú a všetky do jednej sme vlastne lesby. Ale musím uznať, že príbeh v lietadle bol vtipný a scénka s Josephom Gordonom-Levittom ešte viac (hoci dať ho až po záverečných titulkoch je neskutočný podraz!). No ako žena vyhlasujem - toto naozaj nie je film o ženách a ich prežívaní. ()

maruli

2 hvězdičky, pro nesourodost a místy tak hrozně slabá místa balancující na hraně odpadu a naopak silné momenty, blížící se čtyřce. Přemýšlím, čím to a myslím, že se přikloním k názoru o neženskosti téhle slátaniny 'o ženách'. Bambi přehnaný a těžko uvěřitelný charakter, při čoklí storce mi padala brada v bezhlesném wtf /vy jste jí to snad věřili???/, neustálé rozebírání análního, orálního, grupáčového, lesbického a vůbec úplně všelikého sexu bylo až rušivým elementem - tenhle film vážně nenapsala ženská. Nějak si to nemůžu sesumírovat, po dokoukání vlastně nevím, co tenhle film měl být. Komedie to není /těch pár trapných vtipů komedii neudělá - vyjma Ph.D. samozřejmě :)/, na drama je to příliš plytké, pokus o zápletku taky zklamal.. Každý příběh by vydal na jedno solidní srdcervoucí drama, a ono je z toho stokrát nic, co umořilo osla. Budu-li to tedy brát jako slátaninu, vyhlašuju nejlepší scénou naštvanou manželku, která přeci jen miluje svého manžela, a Elektřino vyznání ve špitálu, víc ani ťuk. ()

MartinezZ odpad!

Spíš scénárista a režisér v nesnázích. Scénárista nic neměl a tak musel vymýšlet za běhu, režisér, bůhvíproč, musel rychle natáčet. Absolutně nesourodý splácaninec osudu povětšinou pornohereček a kurviček, kdy jediná alespoň trochu rozumná část byla se záletným manželem a jeho ženou, nechápající, proč o ní už manžel nemá zájem. Nevím, co mělo být vtipného (je to prý komedie) na tom, že celé filmové obsazení vypadá, že si pornoherečky v přestávkách mezi šukáním natočily nezávislý filmeček, který se od jejich profese ale nijak moc nevzdaluje. Jen tam nikde není nikdo nahý. ~~~ Dílo, které má takový přesah, až přepadlo přes okraj mého zájmu a ochoty trávit u toho 90 minut. ()

MickeyStuma

Je život o sexu a nebo není? Tak by se dala zhodnotit neustálá konverzace hrdinek tohoto příběhu, který takřka nemá žádný smysluplný děj. Myšlenky žen prezentované v tomto filmu jsou sice zajímavé, ale také velice nudnou záležitostí. Pro mužského diváka se tak jedná o nesmírné utrpení, neboť tu absolutně není žádná dějová akce, žádná živost, prostě nic. Jen neskutečné krafání žen o sexu. Na vyplnění televizního nočního vysílacího času by to sice mohlo stačit, ale jinak skutečně není o co stát. Nebyla to takhle náhodou původně divadelní hra? ()

Rockerman

Výborná hořká komedie!!! Příběhy několika žen vyprávěné s humorem, ale i smutkem. Navíc je to natočeno mým velmi oblíbeným způsobem, kdy se rozvíjí několik motivů, zdánlivě spolu nesouvisejících. Postupem času se nám to začíná skládat dohromady a nakonec se to krásně propojuje v jeden celek. Samozřejmě mistr Iňarritu to zvládá dokonaleji a složitěji. Zde je to jednodušší a proto lehce pochopitelné a hlavně přece jen optimističtější, než u slavného Mexičana. Závěr je sice trochu jako z telenovely nebo romantického dojáku, ale odpouštím jim to, protože jinak jsem měl z tohoto filmu velmi dobrý pocit. ()

• Film měl premiéru na festivalu South by Southwest 2009. (Terva)
  • Film byl natočen za deset dní s rozpočtem 50 000 amerických dolarů. (Terva)
  • Natáčení probíhalo v Los Angeles. (Terva)

Časové pásmo bylo změněno