Premiere (S01E01) (epizoda)

Sci-Fi / Fantasy / Dobrodružný / Drama / Akční / Komedie

Austrálie / USA, 1999, 48 min

Andrew Prowse

Rockne S. O'Bannon

Hodnotím 3* v rámci hodnocení pilotního dílu. Jako... jako jo, ale viděl sem už lepší piloty. Zaujme to přímou cílovku, ale je to seznamovačka, nemá to drive aby to fakt nadchlo nebo natáhlo někoho mimo onu cílovku. Víc asi nemá smysl psát ani řešit, je to prostě první díl seriálu... (PS - jen asi ještě dodám, že já k cílovce patřim)(18.12.2014)

Tak tohle je pilotni dil, ale nejedna se o samostatnej film, ale pouze o prvni dil prvni serie s nazvem Premiere, kterej ma 50 minut. Celej film je samozrejme takovej seznamovaci, takze se seznamime s hlavnima postavama a zaroven s nepratelema, jinak se tu vicemene nic moc neresi. Jako uvod dostatecny, ale na 5 hvezdicek bych to nevidel, takze lepsi 4*.(1.5.2008)

CITÁT - Mezigalaktická válka začala.................. Tak nevím, je to pro děti, nebo ne? Dialogy nejsou propracované, hudba divná, chování aktérů je trochu praštěné a jako celek je to lehce zmatené. Triková část není špatná a nejlepší na filmu jsou masky. Ty se velmi povedly. CITÁT - Budeš matka jako z čítanky.................... Moc se mi to nelíbilo, ale je to určitě tím, že jsem neviděl seriál. A upřímně ani neuvidím.(16.10.2013)

To je teda jedno z nejulítlejších a nejbizarznějších scífek, s kterým jsem se setkal, je tu trocha ze Star Wars, trocha z Nekonečného příběhu, trochu z Čaroděje ze země Oz a výsledek je ještě o několik řádů podivuhodnější. Opravdu fantasmagorie, která by mě ale mohla bavit. První díl docela zaujal, možná škoda toho samplového orchestru v hudebním podkresu a těch videoherních efektů...ale úvodní a závěrečná znělka je úžasná!(6.1.2009)

Solidní představení hrdinů. Nic epického se nekoná, není to totiž plnohodnotný film, ale pouze první díl série. Jeden fakt je, že postavy jsou poměrně originální co se vzhledu týče. Co mi trošku vadí víc, že jednotlivé charaktery zde byly už mnohokrát například Ka D'Argem který jako by charakterově vypadl z oka Klingonům ze Star Treku. Ale budiž jistá podobnost se Star Trekem tu je to nelze popřít. Každopádně svět je trochu temnější. Uvidíme jak si to povede dál, zda to bude prakticky pouze epizodní seriál, nebo nám nabídne i nějakou složitější dějovou linku. Prozatím solidní začátek.(31.12.2010)