Dr. Wessinger (Prochnow) zneužije výzkumu doktora Mattleyho (Dacascos), jehož cílem měl být nový lék a s jeho pomocí v džungli oživí krvelačného netvora z domorodých legend, Balacau. Mattley spolu s agentkou CIA Sommersovou musí Wessingera a jeho pochopy zastavit dřív než monstrum prodají jako biologickou zbraň... (choze)

Wienczaa odpad!

Spojovat dohromady Jurský Park, Predátora a Vetřelce není dobrý nápad. Navíc je toto dílo neuvěřitelně zdlouhavé. A když už jsou scény ve filmu originální (ne opajcované z výše jmenovaných filmů) tak jsou zase nudné. Čili buď vás film prudí ukradenými scénami nebo k smrti nudí. ()

zdeny99

Béčková alternativa legendárního Predátora, která sice diváka nenudí a takřka hodinu jej napíná v tom, jak asi ta potvora bude vypadat. Bohužel to čekání je fakt dlouhé. Poprvé se objeví až po nějakých 45 minutách, a to jen na na vteřinu a ještě je ho vidět jen kousek. Častěji se začne objevovat až po více jak 50 minutách. Celý se nám ale zjeví až v 72. minutě, kdy se představí jako zelený Predátor s hlavou Vetřelce. K tomu všemu tu začíná být pěkné horko. Všichni po sobě střílejí, vrtulníky vybuchují, bouchne i celá základna jako by v džungli řádil Rambo. Jenže tím Rambem je mladej Mark Dacascos, který do Ramba má fakt daleko. To jeho partnerka, atraktivní třicítka Robin McKee je rozhodně něco jiného. Ta tuhle béčkovou záležitost zachraňuje svojí překrásnou tvářičkou a jejími rajcovními khaki propínacími šaty, později upnutými kalhotami s bílou košilí. [1724. hodnocení, 68. komentář, 13%, 37. nejhorší film] ()

loki5 odpad!

Pokud chcete vidět chlápka jak běhá po lese a utíká před zubatou okurkou tohle je film pro vás. A pokud jste neviděli vetřelce a predátora tak vám to přijde velice originální .-D. Tak debilní až je to neskutečně zábavné. ()

RobLord odpad!

Tento film jsem dostal na VHS, když jsem si kupoval nový videorekordér. Přístroj mám dodnes (šlape jako hodinky), ale film jsem nikdy nebyl schopen dokoukat. ()

Terka_127

Vetřelec běhající po džungli jako Predátor. Víc není, co dodat. Je to přesně takhle. Herci příšerní. Celou dobu oba hlavní hrdinové inteligentní doktoři, kteří si vědí vždy rady a když malého kluka stvůra odstrčí, tak se k němu rozběhnou a brečí néééééééé místo toho, aby mu změřili pulz nebo začali masáž??? Neřeknu, kdyby mu na místě stvůra snědla hlavu nebo vyrvala srdce, ale jen ho odhodila. To bylo trapné. A dost mě mrzí, že stvůra byla digitálně vytvořená a dost lacině. Mohli udělat starou dobrou loutku. Pouze v jedno záběru t byla loutka. Škoda. Dvě hvězdičky za pokus solidního béčka. ()

PRobin odpad!

OBSAHUJE SPOILERY: Čeká mě nelehký úkol: Jak popsat tenhle film tak, abych nekopíroval své starší komentáře? Takže se to neodehrává v džungli, ale v tropickém lese. A není tam emzák, ale "pradávný tvor, jaký se na této planetě nevyskytoval" ( a to je doslovná citace :). Pak už je vše jasné. Zlý doktor bažící po penězích, krásná agentka a poslední mohykán se míhají ve filmu, kde je honí kříženec Predátora, vetřelce a raptora ( tedy chlápek v oslizlém gumovém obleku). Osobní linku obstarává malý chlapeček, který se všude ztrácí a nakonec umře. Celek navíc připomínal černé divadlo, protože režisér spoléhal na hrůzu nahánějící kombinaci světla a stínu ( tma, tma, kanál, tma a lampička), během které se nic nestalo ( kluk se ztratil v kanálu honěn gumákem a já jsem usnul). Po probuzení jsem zjistil, že kluk vylezl z kanálu honěn vojáky ( zbytečný kompars, netřeba zmiňovat). Pak běhání a zmiňovaná smrt kluka a nejdetailnější vykrádačka Predátora (včetně navázaného kmene a predátořího pohledu). Poslední mohykán navíc ani nepolíbí agentku, jen v helikoptéře odlétají vstříc zapadajícímu slunci. Toliko k romantické lince tohoto díla :) ()

beso74

Tvorca špeciálnych efektov William Messa si kdesi v polovici 90-tých rokoch zamanul, že ak vie robiť obstojné efekty, určite by zvládol aj nejaký ten film. Najprv to skúsil so žabkou, alebo priam poriadnou ropuchou ex pani Stallone Brigitte Nielsen v príznačnom filme Smrtiaca Misia, v ktorom takmer priotrávil svoje obecenstvo, potom nasledoval rovnako ne-úspešný mysteriózny horor The Darkening a do tretice to skúsil šťastie práve s DNA. A ako tvorca špeciálnych efektov sa tu nechal inšpirovať hneď tromi filmami: Indiána Jones, Predator a Relic. Výsledok? Vcelku uspokojivý, po tomto tu fiasku, ktoré nezachránila ani prítomnosť takých charizmatických hercov ako Marc Dacascos a Jurgen Prochnow, sa už takmer 20 rokov k réžii nevrátil, huráááááááááááá ()

Stejšn

Náhodou prča. Strašně drzá zlodějina, ale poskládaná do supr mixu naivity a pakárny. Viděl jsem spoustu mnohem mnohem horších novějších sci-fi, tady jsou aspoň většinou poctivé modýlky a masky, jen málo pitomých PC efektů. V podstatě mi na tom ze všeho nejvíc vadil mizerný dabing. ()

Lajty odpad!

Když pominu toho trapného netvora, tak jsem to skoro celý film viděl na jednu nebo na dvě hvězdičky, ale ten konec mě totálně uzemnil a nemůžu jinak, než prostě odpad. ()

djbarrel

Před mnoha lety se mi nezdál tak moc slabý, inu dnes to vidím trochu jinak. Celý námět je naprosto blbý a nesmyslný. Bohužel tak i celý průběh filmu. O hororu nemůže být ani řeč, herci špatně přehrávají, monstrum nestálo za nic. Doporučuji jen hodně otrlým fandům zetkové zábavy. 10 % ()

ZdenoMolnar

Tak...Ako fanúšik PREDATORA, VOTRELCA A TERMINATORA.Som tieto filmy videl mnoho krát.No v tomto filme DNA som našiel toľko skopírovaných scén z tých filmov,že som skoro ondlel musím,ale podotknúť,že tento režisér kopíroval tak dokonale že úplne zbadať,ktorý kúsok je z ktorého filmu ukradnutý.Tento film sa mi ľúbi preto lebo spojiť 3 kinofilmy do 1 sračky je proste sranda... ()