Kemp hrůzy

(neoficiální název)
  • USA Sleepaway Camp III: Teenage Wasteland (více)

Zabiják Angela je k nezastavení. Po zabíjení ve dvou Campech se přesouvá ke skupince nadšenců pod šíré nebe. Účastníci výletu ovšem nevědí, že na ně čeká vražedkyně s velice rafinovanými metodami. Začíná boj o holý život. (darek kartac)

Martin741

Vzdy som vedel ze zabijacke chuje jako Majkl Majers z Halloweenu a Dzejsn Vorhys z patku Trinacteho zabijali planovite, systematicky. Tuna je vrah zenska - teda konkretne Angela, a ta zabija neplanovite, nahodilo ba dokonca zbrklo. No nic, divak vie ze dojde k vrazde, ale reziser Michael A. Simpson sa evidentne nevyziva v krvi a v gore efektoch - hoci teda niektore vrazdy boli odporne - kosacka na travu. kazdopadne dialogy nic moc, kulisy su plane, rezisersky odbite .....a teraz preco vlastne Angela vrazdila ? V Sllepaway Camp 1 preto, ze obete sa jej hnusili, v dvojke preto ze jej tusim robili naprotiven .... v trojke som sa to ani nedozvedel, a uz bol koniec . 40 % ()

Jimmi

Dost mi to pripomina 2ku vsetci vieme kto je vrah vsetko jej zazracne vychadza nikto si nic nevsimne je to take dost naivne. Najviac sa mi paci ked umlati uschnutym konarikom dospeleho cloveka.Ale na druhej strane uz spominana maska v jazere pobavi a pesnicka happy camper je riadny hit este teraz mi hra v hlave. A spievame seci: "I am a happy camper.....atd atd. ()

Mefistofelle

Experiment, kdy nacpete na jedno místo bohaté dětičky a grázly ze slumů, jednoznačně nemůže nikdy vyjít dobře. Ale ještě o to hůř dopadne, pokud jedno z děcek je Angela. Škoda je, že téma sociálních rozdílů nevyužili trochu víc a že děj je tak stupidní. Je to jednznačně nejhorší díl série. Angela se sice od dvojky nezměnila, pořád je to stejně ujetá mrcha, ale postrádá to tempo dvojky i napětí jedničky. Vraždy jsou pořád nápadité, ale jak už tomu tak u téhle série je od začátku, nic z nich pořádně nevidíte. Navíc se všichni nechali povraždit až moc snadno. Taky mi přijde zvláštní, že instruktorku třeba nijak zvlášť nezajímalo, když jí někam zmizela jedna z jejích oveček... trhlin v logice je zde ale víc. Děj se navíc nevyvíjí od nikud nikam. Trochu se to rozjede až na konci, ale to už bylo pozdě a moje rozhodnutí tomu dát jen 2* to neovlivnilo. ()

Rodriguez

"Hej, co se to tam vzadu děje? Dělám jen svou práci!" Bohužel třetí díl ztratil na své svižnosti a jede v nudném a pomalém tempu. Ano, sice morbidita vražd je místama suprová, ale to nedokáže vyvážit film z hlediska stupidního scénáře a hereckých výkonů. Pro mě velké zklamání a možná i důvod autorů či studia, proč další díl(y) nevznikly. 40% ()

demented

Nezmar Angela sa opäť vrátila. Tentokrát v prestrojení systematicky eliminuje jednotlivých účastníkov takého menšieho a smiešneho experimentu.Kempovanie sa nám presunulo pod šíre nebo a Angela opäť nezaháľa. Teenage Wasteland sa nesie v duchu predchádzajúceho Unhappy Campers, ale s ešte trashovitejším nádychom. Vraždy sú viac odfláknuté a ani záver Angela akosi nevychytala. Ale stále je to riadna mašina :) ()

darek kartac

A mě se tenhle díl líbil nejvíce. Ta lehkost s jakou vraždí Angela je boží. Byl jsem rád že přežily ty dva :). A jsem rád že přežila i ANGELA BARKEROVÁ :) ()

Šakalík

Po výborné dvojce znatelný sešup dolů, byť se film snaží jít opět spíše odlehčenou cestou, jenomže tentokrát to nefunguje. Angela se zase snaží hláškovat, ale ty její frky jsou už takové těžkopádné a působí uměle, navíc scénář je zoufale prázdný a vlastně se opakuje pořád totéž dokola. Také Angelina vyhlášená specialita – široká škála nápaditých vražd – je tentokráte zoufale omezená, přičemž ani jeden mord nepůsobí nijak efektně. V globálu tak trojka představuje nejslabší část původní trilogie, která měla původně ještě pokračovat čtvrtým dílem, který ale nebyl nikdy dotočen. Já dodávám - díky bohu... ()

Han22

Angela se vrací a tentokrát docela nezáživně. V lese jsou tři mini tábory plné tupých, nesympatických teenagerů, Angela se přesunuje od jednoho k druhému a zabíjí každého, kdo ji přijde pod ruku. Vraždy jsou někdy docela nápadité (sekačka, stožár), ale absolutně bez šťávy (či bez krve) a celý film je úplně bez jakéhokoliv napětí, včetně zoufalého finále. Nezajímavé pokračování. ()

Eraserhead

Tábornice a psychopatka Angela 80 minut likviduje dementní teenagery a trousí hlášky. Díky stopáži snesitelné, ale do dalších dílů už se nejspíš pouštět nebudu. ()

mira007

Angela se vrací! Angela nejprve přejede truckem jednu mladistvou, aby se za ní vydávala a dostala se už na třetí tábor, kde to chce vyvraždit. Ikdyž je to to samé - táborníci, příroda, prsa a přitlačilo se v brutalitě a Angela je nejblíž k prohře,ale i tak je to nejslabší díl. ()

Aurus

8/10. Je to lepší než druhý díl který ale byl taky dobrý ale na první skvělý díl to ani náhodou nemá. Příběh je velmi dobrý, postavy jsou sympatické, hudba je dobrá, atmosféru tento film má docela dobrou, napětí je zde docela časté, lokace jsou zájímavé a kamera filmu je fakt super. Jsem zvědav na další díly. ()

Jíha

Celkově sestupná tendence v hodnocení této beztak nedoceněné trilogie (62-55-50%) by sváděla k vynechání posledního dílu, ale to by byla škoda. Třetí díl je, narozdíl od ještě jakžtakž koherentního a coby komedie i funkčního druhého dílu, tak laciný a pitomý, že opět baví. Zvlášť pokud dokážete ocenit i Pamelu Springsteen v hlavní roli. Osobně trilogii hodnotím spíš 85-75-75% ()

foundation

Tretí diel je samozrejme najhorší, nič iné sa ani čakať nedalo. Kandidát na nejakú megasračku to síce stále neni ale to je tak asi všetko pozitívne čo sa dá povedať. Vraždy hlavne zo začiatku velice slabučké ( ,,umlátenie,, na smrť dvoch či troch postáv suchých klackom nie je zrovna moc originálne a zábavné. ), a neskôr tam kde bol aj celkom dobrý nápad ( vytiahnutie na stožiar, sekačka na trávu, alebo zviazaný týpek o strom), zostal úplne nevyužitý vďaka nulovej réžii scén a zrejme veľkého nedostatku financíí čo sa vlastne prejavilo na celom filme. Keď tak rozmýšľam dvojka bola zrejme rovnako hrozná ale tá ma z nejakého dôbodu proste bavila pozerať. Tu už je to čístá tragédia. Pozrieť som to musel, kto je rovnaký fanatik ako ja tak si to pozrie tiež ale čakať od toho čo len trochu viac, to sa nevyplatí. Niekde medzi 1 a 2. ()

JimiH

Líné pokračování, kterému schází nápaditost a zábavnost dvojky i napínavost jedničky. Angela si tu sice hraje na Olgu Hepnarovou, ale její motivace k vraždění tentokrát nedává vůbec smysl, postavy jsou ploché a invence je minimum. ()

Alexandre

Stejně nezáživné jako druhý díl. Žádné lekačky, nudný děj a nejvíc to srážejí samotné vraždy, které by se měly v slasheru vyjímat, ale stejně jako u Unhappy Campers jsou velice špatné a nudné, takže když už to ani to vraždění nezachraňuje, tak nevím. Za ten (vůbec ne špatný) příběh, začátek a prostředí slabší 2*. ()

Knor

Skoro stejná záležitost jako druhý díl. Angela se s tím pořád nesere akorát, že tvůrci se trochu krotili a ochudili nám záběry s mordama, který jsou to jediné kvůli čemu se dá koukat. ()

djbarrel

Asi nejzábavnější Angela ! Film s krátkou stopáží je nabitý vraždami všemožného druhu od začátku až do konce a to doslova. Nechybí černý humor, drsné hlášky a film si celou dobu drží vysoké tempo. Příjemná podívaná. 70% ()

J.Mayen

Třetí díl opravdu šlape na paty dvojce, je tu opět známý transexuál Angela, který se tentokrát vydává za jednoho z táborníků. Ač jí nikdo nevěří věk kvůli jejímu starší vzhledu,Angela si rychle po staru zajistí svojí pozici. Souhalsím, že tahle herečka se zvláštním hlasem je mi dost sympatická, gore a vraždy se netají, všechno je od začátku jasné a vlastně proč mlžit? Líbil se mi odkaz na Pátek 13 v podobě vytažení jeho masky z vody a dotazu jednoho z táborníků? Kolikátýho je dneska? Eeee naštěstí Sobota 14 tého. Nicméně to štěstí nikomu z nich dlouho nepřeje, protože Angela je chladná, krutá a nevybíravá, krom teda toho konce,jsem zvědavej na 4. Slušná stopáž. ()