Hrbáč na univerzitě

Hrbáč z univerzity

Komedie / Fantasy

USA, 1989, 105 min

• Smok

Nijak extra zábavné mi to nepripadalo. Skôr trápne. Áno, to je ten správny výraz.(26.9.2008)

Šialená komédia na motívy Zvonára u Matky Božej, kde sa študenti snažia dostať miestneho dementa zo zvonice školy do civilizácie.(28.3.2006)

• arcticsky

Tak toto jsem chápal jen velmi těžko....divný, chvílemi trapný film.(14.1.2013)

Stare ale při volnu koukatelné . Rozhodně neurazi ale neočekávejme od toho nic světoborného. Průměrná komedie o tzv. Neandrtalci s šíleným jménem a ještě lepšími způsoby. Pochopitelně se nevyhneme zbytečným scenám kdy nám tvůrci naservíruji dojákl typický pro usa a filmy točené mezi lety 88-92 plus mínus. Za sebe 3 hvězdičky. Po dlouhých letech příjemné připomenutí.(19.4.2012)

...tak na tento snímok sa ešte pamätám a to som ho videl strašne dávno.....a pamätám sa taktiež, že sa mi to celkom páčilo......pre nenáročného diváka.....(10.7.2009)