Italský hřebec

• Česko Večírek u Kitty a hřebců (více)

První filmovou rolí Sylvestera Stallonea byl Večírek u Kitty a hřebců, erotický film, natočený v roce 1970, kdy bylo Slyovi 24 let. Když Sly pomáhal kamarádovi z herecké třídy na prestižní newyorské škole Herberta Berghofa se scénou ze Smrti obchodního cestujícího, všiml si jeho vášně pro herectví Stephen Verona, zapamatoval si ho a o pár měsíců později ho pozval na konkurz na film Páni Flatbushe – zbytek je, jak se říká, historie. Večírek u Kitty a hřebců nebyl nikdy uveden do kin, ovšem po úspěchu Rockyho byl přestříhán a uveden jako Italský hřebec, což byla ostatně před Rockym Slyova přezdívka. Sly hraje roli "Studa”, jehož celý svět se točí kolem sexu, sexu a ještě hojnějšího sexu, což je zájem, který sdílí se svými podivnými přáteli i svou dívkou Kitty, která má rada muže drsné a svalnaté! (Magic Box)

MickeyStuma

Kitty a Stud. Mladý pár neodolávající sexu. Vlastně to vypadá, jakoby to byl jejich smysl života. Všední dny jsou prostě jedna párty plná sexu a pokušení. Henrietta Holm a Sylvester Stallone ve svých prvních rolích, z nichž v herecké kariéře dále pokračoval jen Sylvester. Snímek je právě u něj z dnešního pohledu nepochopitelný, ale každý prostě někdy a někde začínal. Zkrátka se bere vše, co je k mání. Snímek se tak stal součástí jeho legendy a není na tom nic špatného. Jako spousta erotických snímků je značně nudný, takřka bez příběhu a nějaké zajímavosti. Vlastně je spíše na uspání, ale to neznamená, že nemá žádnou hodnotu. Na 70. léta a danému přístupu k takovýmto filmům je ještě dobrý. Ať se to někomu líbí, nebo ne, snímek je v celé své špatnosti vlivem účasti Sylvestera Stalloneho vlastně příznačným sběratelským kouskem. ()

Stíba odpad!

Můj život už nebude jako dřív. Lewis je ďábel a natočil dílo, které se absolutně vymyká jakémukoliv běžnému měřítku. Tohle soft-porno postrádá cokoliv, co bysme od filmu i pornofilmu mohli čekat. Žádný děj, zápletka, dialogy, hrozná kamera, pózy a nevkusné scény. Co mě ale celou dobu celkem udržovalo při pozornosti byla hudba, ta tomu dávala aspoň špetku :-) Po shlédnutí Italského hřebce je mi docela jasné jak na tom Slyi tenkrát musel být a těch 200 dolarů mu asi vážně přišlo extrémně vhod. Pro fanoušky akční legendy jako završení jeho filmografie povinnost :-) ()

Psycho.R

Sylvester hrál i ve filmech o lásce, v tomto filmu jen dokazuje, že láska prochází žaludem. Bohužel. K úctě k němu nehodnotím :-) ()

Los Losos

Tento snímek je samozřejmě nehorázná amatérská hovadina, kterou by leckterý milovník bobrů splácal s domácí kamerou. Na druhou stranu mě toto dílko pobavilo jako už dlouho žádná seriózní komedie, a to se cení, v mém případě 2*. Navíc konec filmu - facka, prdel, bobr - by zasloužil zapsat do filmové historie. Navrhuji tento majstrštych alespoň zařadit (pokud už tam není :-)) do reedice knihy "1001 filmů, které musíte vidět, než zemřete" s poznámkou - stačí jen konec.:-) ()

kikikrikri

Mně to připadalo jak nějaký homevideo, který by se mohlo jmenovat Zkouřený chobotničky... Všichni se tak strašně snažili, aby to vypadalo co nejmíň přirozeně :D Nechápu, kdo si takovou pitomost mohl vymyslet, bylo to i dost odporný, taková bobří alej. Mam Slyho hodně ráda a tak sem chtěla vidět jeho první film (jestli se tomu tak dá řikat). Nevim, zdálo se mi že to asi mělo být jakože ?smyslný? Celkem jsem se na to dívala asi 10 minut, přeskakovala sem skoro všechno, jenom sem nechtěla aby mi utekla dějová linie :D :D Z úcty k SS nehodnotím, páč bych neunesla dát mému oblíbenci trash. ()

Tamdydam

Kdo nezná pravý význam slova "dekadence", ať zhlédne toto:-) Možná se i vcelku zasmějete, ale nic jiného opravdu nečekejte ()

ktzc odpad!

Čekal jsem, že to bude otřesný, ale tohle předčilo všechna očekávání. Takže v krátkosti: bobr, bobr, bobr, běh na hřišti a skákání přes ploty, bobr, bobr, bobr, bobr, bobr... a na konci sešlost megabobrů, brrr. Kdo si nechcete zkazit mínění o Stallonem, tak se na to ani nekoukejte. P.S. Díky bohu, že už v dnešní době takovýto megabobři vyhynuli! ()

maoc

Jak jsem zjistil, že taková perla existuje, nemohl jsem si ji nechat ujít. Vlastně jsem byl oproti očekávání spíše příjemně překvapen. Jde o Sylvesterův nejlepší a nejpřirozenější výron, pardon, výkon. Vydal se prostě jako správný skaut na lov bobříků.******************Teď vážně. Film má svá positiva, např. hudbu. Také scény se zrcadly mi přišly originální, i když netvrdím, že je tvůrci odnikud nevykradli. O ději se mluvit nedá, ale to snad u žádného eroťáku nebo péčka. A ve chvílích, kdy to celé sklouzne do totální absurdity, se alespoň zasmějete, nejhasitěji asi u závěrečné tanečná kreace na "kolo kolo mlýnský". Celkové hodnocení je obtížné, protože by to chtělo film porovnat se soudobou žánrovou produkcí, kterou ale vůbec neznám. Mně se to jako hříčka líbilo a kdyby ve druhé půlce nebyly některé scény neúměrně dlouhé, jednu hvezdičku bych ještě přihodil. ()

Stejšn

Notybrďo, tam je snad víc bobrů, než mohli potkat Foglarovi hoši u řeky! Je to strašné i v rámci žánru, občasné rádobyumělecké vsuvky jsou taky děs a nejvíc to doráží ta scéna s ohnutým zrcadlem. Ale za závěrečný "Kolo kolo mlýnský" musím jednu dát, protože to je asi nejvíc WTF scéna v dějinách porna! ()

Xpojntman odpad!

Cesty ke slavě jsou někdy hodně, ale sakra hodně těžký. Sylvester "Sly" Stallone musel absovovat i tuhle hrůzu aby prorazil. Potom co tohle natočil se zase trochu divím, že si ho někdo vybral aby natočil něco jiného. Začatky měl teda krušně, než se proboxoval k uspěchu. ()

soviczka

Nooo... Nechápu, proč je v popisu napsáno, že to Stud má rád tvrdě. Nic tvrdého jsem neviděla. Na druhou stranu se nedivím, ta přehlídka bobrů mě bude ve snech strašit asi ještě hodně dlouho. A taky už chápu, proč si Slye v Tango a Cash dobírá Kurt Russell kvůli velikosti. Dávám jednu hvězdu za Slye, který se dokázal z takových hlubin vyhrabat až na vrchol. ()