Italský hřebec

• Česko Večírek u Kitty a hřebců (více)

První filmovou rolí Sylvestera Stallonea byl Večírek u Kitty a hřebců, erotický film, natočený v roce 1970, kdy bylo Slyovi 24 let. Když Sly pomáhal kamarádovi z herecké třídy na prestižní newyorské škole Herberta Berghofa se scénou ze Smrti obchodního cestujícího, všiml si jeho vášně pro herectví Stephen Verona, zapamatoval si ho a o pár měsíců později ho pozval na konkurz na film Páni Flatbushe – zbytek je, jak se říká, historie. Večírek u Kitty a hřebců nebyl nikdy uveden do kin, ovšem po úspěchu Rockyho byl přestříhán a uveden jako Italský hřebec, což byla ostatně před Rockym Slyova přezdívka. Sly hraje roli "Studa”, jehož celý svět se točí kolem sexu, sexu a ještě hojnějšího sexu, což je zájem, který sdílí se svými podivnými přáteli i svou dívkou Kitty, která má rada muže drsné a svalnaté! (Magic Box)

L_O_U_S odpad!

Kámoš našel DVD s tímhle spektáklem v pudlici někde v Podolí. Protože ví, že jsem tak trochu maník do špatné kinematografie, DVD mi daroval. Nu což, počkal jsem si, až nebude nikdo doma, a Italského hřebce si pustil. Po prvních pár sekundách jsem byl nucen přiznat, že tenhle naprosto nevzrušivý a šíleně debilní pokus o softporno po zásluze patří opravdu do smetí. Tenhle Morton Lewis je neskutečné pako, jinak si nedokážu vysvětlit ty rádobyumělecké scény se zrcadly, plechem a umělou krví. O estetice ženského těla v tomto filmu raději úplně pomlčím. (639., 19. V. 2011) ()

MartinNDL

Dost možná první porno/eroťák, který sem nepochopil. Ten tanec na konci kolísá velmi kmitavě mezi komedií, uměním a nepopsatelnou sračkou. ()

kaposlav

V tej dobe to ako porno stačilo, ale dnes to pôsobi ako tragiparódia. Isto si to rodina Stalloneho púšťala každý rok na vianoce, až z toho s jeho synom seklo. ()

JohnRambo odpad!

Tak takúto kravinu som nevidel už pekne dlho. Od porna to má ďaleko a od filmu ešte ďalej. A ten tanec na konci! Pre boha! Odpad je slabé slovo. Fuj! ()

DruidKarel odpad!

Co mám říct k tomuhle super filmu? Italský hřebec je ve skvělé formě... Běhá po dětským hřišti v zimě, skáče po lavičkách v parku a ještě se umí pěkně vyválet v prašanu... Je to něco mezi Salo aneb 100 dní Sodomy, muzikálem Hair a Žlutou ponorkou s Beatles. Ten Stallone to nezachrání, ani kdyby tam ty bobry holil, je to šit... Navíc je tam ještě černoška s afro na hlavě stejným jako mezi nohama, v tomhle si nezadá s žádnou běloškou z týhle špatný erotický shitkomedie... Jediný, co Slyovi v tomhle filmu závidím, tak to je jeho koženej kabát a ta super bekovka... Konec je ale úchvatnej - africkej tanec kolem keberce se zrcadlem půjčeným z Petřínský věže. Dlouho jsem se tak nepobavil... ODPAD to jistí a něco pro Slye: Jsi mistr, že jsi se z týhle sračky dokázal vyhrabat tam, kde jsi... Už jsi se dokázal úspěšně vrátit s Rockym Balboou i s Rambem, ale Italskýho hřebce nech u ledu... ()

Gabbo odpad!

Rádoby umělecký eroťák o tom jak Stallone skače přes lavičky, zapícha si, skače přes lavičky, jde na party, zapíchá si atd atd.. ()

gabin(a) odpad!

A to jsem to přátelé viděla v Polsku s jejich super čteným dabingem: Pro ty, co ho neznají: jeden, zpravidla mužský, hlas čte všechny role tónem řečníka na pohřbu. Oj bože, zabíli go zní stejně jako budu tě milovat navždy lásko největší. ()

Šimpy

Jedna hvězdička za Slye a zároveň i za závěr, který má aspoň nějaký myšlenkový obsah, jinak tohle se ani za péčko označit nedá.... ()

bubun

... a kdyby se to trochu zkrátilo a sestříhalo, mohlo to být na pět. Ne, vážně: čtyři hvězdy jsem musela dát už proto, že jsem se výtečně bavila, ale také tak trochu proto, že jsou tady uživatelé místy nespravedliví; vsadím se, že viděli i horší věci. Já tedy rozhodně, a navíc se ty filmy ještě tváří jako super art, nebo jako psychologické sondy... Tento "film" má do erotického filmu stejně tak jako do pornofilmu daleko,ale to mi vůbec nevadí. (Bylo by vůbec těžké ho někam zařadit.) Tolik jsem se nasmála, že takovou míru bizarnosti prostě musím odměnit. Co scéna, to perla, jen, jak jsem už psala, mohly být kratší, ale to by zas nebylo tak absurdní, to by bylo jen debilní. Například Stallone, tvářící se ukrutně, a mlátící do nohou postele koženým páskem, nebo jiná scéna, kde se "pořeže", a jeho dívka mu pak olizuje ruku politou červeným primalexem, to jsou prostě mistrovské kusy. Trochu mě mrzí, že nijak nedovysvětlili tu scénu, kde Stud ukradne nějaké slečně taxík (ta se vzápětí obnaží, a co je snad ještě divnější, když ji Stallone předběhne, stojí oba na kraji chodníku, ale když od ní Stud odjíždí, stojí již uprostřed sněhové pláně...) a pak se mu to v myšlenkách vrací - špatné svědomí? Uhranula ho? Nicméně pak se již jen oddává orgiím a tančí nahý kolo kolo mlýnský s nějakým ušatým Irem, kterej předtím sežral banán, černoškou a dalšími nahatými návštěvníky "večírku", takže se už nedozvíme, zdali to mělo něco znamenat. Asi ne. Co mě potěšilo, byl Stud, když skákal přes ploty a lezl na prolézačce, a pak také doprovodná hudba filmu. Bez ní by to nebylo ono. Jo a třikrát hurá distributorovi za tak výstižný obsah :)) ()

Jazzzz odpad!

Tohle jsem snad nikdy neměl vidět... Br... Je sice zajmavé jak začínal Rocky, ale možná když jsem to teď viděl tak vím, že jsem to ani vidět nechtěl... Nelze nezmínit ´jednu scénu z těch ke konci kdy tam Rocky křepčí v kolečku s nahými dívkami - no já jsem nevěděl zda se smát nebo brečet, ale na jakékoliv pozitivní hodnocení prostě nemám... ()

Master19 odpad!

Když jsem si jako malý študoval Slyovu biografii tam a zpátky nikdy by mě nenapadlo, že se někdy k jeho prvnímu filmu dostanu. Už jsem velký a přišel jsem i o jiné iluze, takže toho zas až tak nelituju.:-) ()

Danny F. odpad!

Chudák Sly, ale od někud se začít musí. Neviděl jsem celé, ale to co jsem viděl mi bohatě stačilo. Naprostá hovadina. ()

shantim

Silný pocitový film, který není o příběhu, ale o prožívání. Prostě paráda! Nicméně nedávám žádné hodnocení. ()

nevermore

Cha, začátky jsou dycky těžký, no Sly je evidentně zas tak těžký neměl. Tenhle film je fakt strašně nudnej. Jestli tohle bylo klasický P okolo roku 1970, tak to na tom byli hodně špatně. Nic není vidět (což bylo v tomhle filmu ale ku prospěchu), všichni jsou zarostlí a největší drámo ve scénách je že se po sobě všichni válí nebo se ochytávají na ramenách. Hudební složka, ale byla super, měl jsem chvíli pocit že jsem na drogách, stejně jako herci. Ten odpad! tam dát prostě nemůžu :) ()