Mission Improbable

(TV film)
Krátkometrážní / Komedie
USA, 2000, 7 min

Krátkometrážní počin z natáčení MI 2, kde Toma Cruise paroduje Ben Stiller. (darek kartac)

Korbitch

Když si lidi umí udělat legraci sami ze sebe, je to vždy sympatická záležitost a u herců to platí dvojnásob. Naprosto nejlepší je ta parodie na Koktejl, to jsem nemohl :-) ()

Colonist

"In order to do my job I have to ask myself: Who is Tom Cruise? What is Tom Cruise? Why is Tom Cruise? When is Tom Cruise?" ()

c.tucker

Ben Stiller je kaskadér Toma Cruise už od Riskatního podniku, jak je to jen možné. Celkém vtipné video z předávání cen MTV Movie Awards. Je to jako bonus na DVD M:I 2. ()

Sfinkter

Stiller je podle mě dobrý komik, tato krátká komedie sice není nijak záživná, ale několik momentů dokáže pobavit. ()

Lyžař

Zklamání. Čekal jsem jako vždy spousty sestříhaných záběrů z filmů, ale toho jsem se nedočkal. Místo toho mi tvůrci vpálili rozhovor B. Stillera a T. Cruise; k tomu ještě ne moc vtipný. Toma Cruise uznávám, tuhle sedmiminutovku ale ne. ()

zdrazil

Skvělý bonusový dokument k M:I 2. Ben Stiller ve svojí klasické komediální roli, kde mu Cruise a Woo výborně sekundují. První náznak toho, že se Tom Cruise dokáže zasmát i sám sobě. ()