Dva do hry

Two Can Play That Game

Dvaja na hru

Komedie / Romantický

USA, 2001, 87 min

Fakt som bol milo prekvapený. Hlavne originálnosťou a svižnosťou dialógou.(12.1.2011)

Prudce černošská komedie s povinným minimem bělochů a silnou dávkou humoru o věčném boji mužů a žen v tom, kdo "má navrch". Skvělé dialogy, Anthony Anderson diktuje. Sice ten úplný konec je hodně bez nápadu a Vivica není až taková kobra, jak se dělá, ale herci jsou sympatičtí a šlape to. Naprosto pohodová komedie.(10.11.2011)

Je to typická černošská komédia, na ktorej sa dá dobre zabaviť. Humor je inteligentný, nie je to žiadna zvrátenosť typu How High (alebo niečo podobné od Wayansovcov). Je to komédia o vzťahoch medzi krásnymi, bohatými a úspešnými černochmi. Keďže som to videl na Markíze, tak si nemôžem pomôcť a musím pochváliť aj výborný slovenský dabing. Príjemná oddychovka.(20.9.2005)

• Derek

tento film ide dost mimo mna a dovod vidim v tom ze nie som cierna zena. nie je tam tolko humoru aby to bola riadna komedia, ako romanticky film nic moc, ale aspon tam hra vivica fox tak sa da na co pozerat. v pripade ze mate priatelku tak je to na uprsane odpoludnie idealny film (este lepsie ak je to cernoska, to budete mat u nej body k dobru).(27.1.2008)

Rozpočet $13miliónovTržby USA $22,235,901Tržby Celosvetovo $22,391,450(22.4.2010)