Medvěd

MGRNV78

Pozor toto nie je iba film, ale ide skôr o umelecký zážitok. Ako to ten Annaud s tými medveďmi preboha natočil? Klobúk dole pán režisér. Podľa mňa je to to najlepšie, čo sa doteraz natočilo so zvieratami. ()

elanista1

Prekrasne. Nikdy som nemal pocit tak velkej zodpovednosti prejavit niekomu respekt touto cestou, ale musim to urobit, lebo toto co dokazali tvorcovia tohto filmu, tomu sa len tak nieco nevyrovna. Poctiva remeselna praca, toto je caro minulej doby. ()

benny159

Neveril by som, že z medveďov môžu byť takí skvelí herci, keby som to nevidel na vlastné oči. Nádherná príroda, nenútené emócie. Pastva pre oči. 90% ()

v3s

Viděl jsem znovu zhruba po 20 letech. Prvoplánovitost a celková naivita filmu, které bych napodruhé dal mínus, byla vyvážena psychedelickými scénami ze snů a tripu po muchomůrkách, které jako by vypadly z Trnkovy / Zemanovy dílny. A Tchéky Karyo je taky fajn. ()

Diskomuz

Koukal jsem na ten film v českém dabingu a nevím, jestli to bylo tím, avšak mi připadalo ,že ty zvuky medvíděte byly natočeny nějakým dítětem, které hekalo a syčelo :D Taky myšlenka, že medvěd má taky pochopení pro člověka mi připadala hrozně komická a to musím brát v úvahu, že medvěd je celkem hloupé zvíře....:) Jinak film byl roztomilý a dával mi pocit, že bych měl medvídky objímat na potkání...však realita by byla asi jiná :D ()

deizolator

Kdo má přírodu a zvířata radši než lidi, musí vidět, ale doporučuji i těm ostatním:-) Neznám obdobný film nezkalený nějakým přiblblým lidským příběhem. Muselo dát strašnou práci to natočit a .. prostě čistá práce. Dokázalo mě to dojmout a to se jinak nedaří. ()

vodkasesemte

hodnocení dle žánru, VERBAL si zřejmě hraje s medvídkama, co večer zapnou neony a tak i věřím, že muj plyšovej strop fantazie leckdy i překoná XO ()

megajalec

Najprv pozitíva: herecký výkon oboch medveďov. V niektorých momentoch som si normálne myslel, že sú to ľudia prezlečení za medvede. Lenže k dobrému filmu to nestačí. Tobôž nie k filmu patriacemu do top 100. Málo sa toho deje, dej prakticky nie je, pre deti to asi tiež nebude. Nebudem klamať, bol som dosť sklamaný. ()

nemer

Film je zřejmě zdařilý, ale nemám ho ráda. Jako dítě mě totiž docela traumatizoval - celkem jsem ho prořvala a nemám dodnes nervy na to, abych opětovně sledovala utrpení medvídků, i když jinak jsem celkem otrlá. Romantiku nemám ráda, horrory mě moc neděsí, ale utrpení zvířat a děcek prostě nesnesu. Ani ve filmu. ()

zzzzzjjjjj

Překrásný rodinný film plný dobrodružství.Neuvěřitelné,jak může medvěd být tak ochočený.Tento výkon si těch 87% zaslouží.Jinak není co dodat.90%. ()

NeMiQ

Neuveriteľne zvládnutá práca so zvieratami. Robili presne čo mali a pritom mi to stále pripadalo prirodzené a autentické, až na niektoré scény, kde ich donútili sa správať ľudsky, lebo ináč by bol film skončil po 15 minútach. ()