• Shit
  ****

  Tenhle film sem pustil jen tak a ona z toho vylezla docela dobrá komedie. Příběh sice neni moc originální, ale o to víc je zábavnější a vsichni tři králová jsou naprosto skvelý. Sice to trošku ke konci už ztrácí dech, ale i tak to bylo celkem milý překvapení a rozhodně nelituju, že sem si to pustil.(14.1.2007)

 • vitac.
  **

  Bourdon: "Ty voe, ten Jean-Marie Poiré letos dotočil už třetí díl Návštěvníků... Co tak si udělat vlastní verzi?" Campan: "Dobrej nápad parde, akorát místo řitířů do toho mrskneme tři kingoše, to bude palba." Bourdon: "No tak ještě seženem nějakýho třetího negra a hurá do toho!" Dvě hvězdičky za střední část filmu (tam se pár dobrých žertů vyvrbilo), jinak nic moc... No a ke snaze orámovat humorné situace "příběhem s pointou" se snad ani nebudu víc vyjadřovat:)(2.7.2013)

 • Brano
  **

  Začiatok mi trochu pripomínal Návštevníkov, ale neskoršie dianie vo filme sa mu dosť vzdiaľovalo. Išlo o komédiu, ktorá bola takmer úplne bez vtipu a hlavne nápadu. Prostrednej a hlavne záverečnej časti som už ani veľmi nechápal, čo sa tam dialo. Bol to mix náhodných scén, bez kúsku humoru. Nie je to zas ten typ filmu, ktorý urazí, no rozhodne človek očakáva aspoň premenlivú zábavu a pár dobrých hlášok, ktoré tomuto očividne chýbali.(30.7.2015)

 • Shitonit
  ****

  Prima komedie na prima odpoledne. Do poloviny je to super prdel, tlemil jsem se jak magor..jak ty králové. Od půlky se to začalo stáčet kamsi mezi půlky, a žabožrouti se to marně, veeelmi marně snažili zachránit ani vlastně nevim čím. No a konec..ten tomu dal královskou korunu. Závěr: natočený je to ok, i děj to má okej, i trochu místy zajímavej, obsazení příjemný, takže celkově dobrý... Že píšu trochu zmateně?? Jsem z toho zmatenej...(6.7.2016)

 • lakikaki
  **

  Nápad sa mi zdal celkom originálny, ale prevedenie sa mi už príliš nepáčilo. Je tu príliš veľa vtipov (každú minútu minimálne jeden), ktoré ale nie sú takmer nikdy vtipné. Nahlas som sa zasmial raz, ale na komédiu sa mi to zdá primálo. Navyše mi pripadalo posledných 20 minút vyslovene stupídnych a konečné rozuzlenie bolo, akoby ho vymyslelo 10-ročné dieťa. Dávam 2,5x*, ale ta pol hviezdička patri len a len tomu vtipu s černošským bodyguardom. :)(9.1.2007)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace