Louise, živelná a velmi vášnivá mladá dívka, je moderátorka exkluzívní rádiové show o výjimečních lidech. Ve svém osobním živote se snaží, čo najvíce obohatit svůj sexuální život se svým přítelem, právníkem Francoisem. Od té doby, kdy se její matka a sestra mermomocí snaží Francoise poznat, Louise není schopna dosáhnout orgasmu Čož Louise přiviedlo na otázku, zda ten vztah má vůbec nějakou cenu... (oficiální text distributora)

Fearoth

No, příjemný film, žádná bomba...originální námět, na čemž si celkem zakládám, uvolněná hudba, i herci tak působily. Takový filmový chanson řekl bych:-) (snad jsem to napsal dobře) BTW: Vše o orgasmu... myslím, že pokud chcete kritizovat překlad, měli by jste se zamyslet. Nemělo to být nic naučného, ale celý film se kolem orgasmu točil, i když s snažil nastínit i mnoho jiného. ()

JARDAHONDA

Lehce pikantní francouzská komedie vypráví příběh o tom, jak je hrozné "to" nemít.. Snímek byl natočený ve stylu hitu Sex ve městě, jinak je zajímavý jen svým námětem, místy toporné dialogy a nudné pasáže mě jaksi moc nepřesvědčili.. Sorry, závěr pouze 2 ** ()