poster

Eorin shinbu

 • Jižní Korea

  어린신부

 • Velká Británie

  My Little Bride

Komedie / Romantický / Drama

Jižní Korea, 2004, 115 min

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  Stáří není zárukou moudrosti, ale když dědeček trvá na svatbě flamendra s holčičkou, tak se mu v některých kulturách prostě musí vyhovět. A jelikož ta korejská odmlouvání nepřipouští, tak je svatba a po ní spousta drobných slovních přestřelek. Naštěstí není jasné, kdo s kým tentokrát skončí, protože Bo-eun je zamilovaná do sympaťáka Jeong-woa a o Sang-mina je zájem hned od několika věkových kategorií slečen. Bylo to celkem vtipné, ale Bo-eun kroutila ksichtíkem na můj vkus příliš násilně a Sang-min mne poněkud zklamal tím, že nebyl takový pařmen, za jakého byl vydáván.(12.3.2013)

 • PetrPan
  *

  Zřejmě jsem si rozbil své růžové jihokorejské brýle, ale Eorin shinbu je v krátké době druhá sladkost z těchto luhů a hájů, která mě slušně zklamala. Rozpačitý motiv lásky mezi starším hezounem a patnáctiletým děckem mě opravdu za srdce či cokoliv jiného nechytal. Možná i proto, že Geun-young Moon byla jako dítě velmi přesvědčivá a já ještě nejsem verbal. Komediálně pak film stojí někde mezi zapomenutelnou americkou pásovou produkcí a třeskutým východoasijským smyslem pro humor. Jedna hvězda.(23.5.2015)

 • kiddo
  ***

  Ve všech ohledech nikoli špatný, pouze únavně standardní film jihokorejské romantické produkce, který sice dostává kvalitám svých soukmenovců, na druhou stranu se ze zástupu podobných snímků nijak nevyděluje. Mírně trapný humor s přehledem dohání romantika, nemůžu se ale zbavit pocitu, že podobný vývoj milostné linie jsem už mnohde viděla zpracovaný lépe a bez použití skokového vývoje postav za silného přispění deus ex machina. Nezbývá mi než rozvíjet úvahy, zda je (byla?) „jihokorejská nová vlna“ skutečně takovým velkým třeskem, že i kvůli jejímu veskrze průměrnému pozdnímu zástupci se tu zákonitě musí utrhnout hodnocení ze řetězu.(27.12.2007)

 • Bast
  *****

  Je pravda že My Little Bride se táhne a že dynamiky má jenom pomálu, ale přesto má v sobě něco, co vám učaruje. Pro mě to byl super sladký hlavní herec, kterého mám ráda už z jiných romatických komedií a který se pro takovéto role přímo narodil... Každopádně i když se film vážně dost táhne, tak si stejně budete přát, aby nikdy neskončil...(11.11.2007)

 • Lhurgoyf
  ****

  Čo ma teší najviac, sú mladí herci, ktorí nemajú pred kamerou vôbec žiadne zábrany, a očividne sa počas natáčania výborne bavili, čo dokazujú aj nepodarené zábery pri záverečných titulkoch. Hlavne enormný sympaťák Rae-won Kim tiahne svojou charismou celý film a nedovolí vám ani nachvíľu vydýchnuť. Okej.(14.7.2004)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace