Příběh o vášni, jež se vymyká kontrole. Žena, která vede úspěšnou uměleckou galerii, pozvolna shledává, že se propadá hlouběji a hlouběji do děsivého vztahu s mužem, který otevírá její nitro a posunuje rozkoš za hranice všeho, co kdy poznala, neboť je jím svedena k takovému odevzdání, jež nezná žádných zábran. (Bonton Home Video)

djerba

Smyslnost a decentní erotika, navíc krásná žena a charismatický chlap. Mám ten film ráda a i po víc než dvaceti letech to má šťávu a jiskru. ()

Vosje

Tento film mi nějak nesedl. Rourke mne absolutně nevzrušoval, ba připadal mi natolik sterilní, že jsem dost dobře nechápala chování hlavní hrdinky a u filmu jsem se natolik nudila, že jsem jej ani nedokoukala. ()

zigy

První půlka je k uzoufání nudná, naštěstí to občas projedná nějaká ta žhavá scéna, bohužel pro dámy s poněkud slizkým Rourkem.....ten se celý film bezdůvodně usmívá a hýří divnými nápady, ovšem Kim jej bůhvíproč obdivuje, až je to na konci na ní taky už moc a tak odejde. Jestliže se zlobíte, že jsem Vám prozradil konec, věřte, že jste o moc nepřišli:) Pusťte si pouze žhavé scény a uděláte nejlíp, neboť film stojí pouze na nich a na atmosféře. Jinak k dabingu: poměrně mladistvě znějící Prager na playboye Rourka, to jsem nečekal, a chtělo to trochu zvyku, nicméně zajímavá volba. ()

Buxholka

Nejlepší je v podstatě ta osmdesátková popkultura, které je tam plno, to prý ale není v knižní předloze. Jestli to někdy někoho provokovalo, tak dnes to tomu schází, a to, co zbylo, je jen takový nudný blábol. Nejlepší scéna je asi setkání s homofoby. ()

LencaN

Ano ano, film je plný romantiky a erotiky. Jenže na mě bohužel působil negativně. Vůbec jsem z něj neměla dobrý pocit a to co tam hlavní hrdina dělal své slečně hraničilo s ponižováním a je mi jedno, že to je v zápalu nějaké hry či čeho. Ani vizuálně mě ten film neupoutal. Sice hlavní dvojice vypadala dobře, hodili se k sobě, ale vysloveně mi to přišlo jako předloha pro 50 odstínů šedi. Brutálně béčkové, bez přidané hodnoty. Možná jsem drsná, ale když je vám z nějakého filmu pocitově tak zle, jako mě z tohohle rádoby romatického snímku, tak to není dobře. Pardon za moji možná přecitlivělost, ale každý nemusí mít na všechno žaludek. ()

Trky

já si u tohohle filmu nemohu stěžovat,Micky Rourke byl vážně k sežrání, chramst :-), i ten popcorn mi padal z pusy, za mě max hvězdiček ()

Monini

nechápu, jak někdo může nechápat čím se film proslavil.... v roce 1986 byla vrcholem erotiky i scéna s krmením u ledničky a o striptýzu ani nemluvě. Prostě v té době super eroťák - dnes romantický film :) ()

vranekt

Je těžké hodnotit film, který byl natočený před 30ti lety. Tehdy byl převratný, dnes, poté co se podobné scény aklimatizovaly ve všech průměrných filmech působí kýčovitě. Ale myslím, že je potřeba ho hodnotit očima diváka 80tých let. Zábavné je jak se vám při sledování scén originálu spíše vybavují scény z parodie - (Hot shots 2) :-) ()

tcheque

Zklamání... na začátku jsem myslela, že to bude bomba, že to bude jako základní instinkt, ale nakonec se to ustálilo na průměru, třech hvězdičkách... Kde je ten sadomasochismus? Kde je ta dominance? Kde je to násilí? To si příště rovnou můžu pustit nějakou Danielle Steele... kdyby jí aspoň na konci zabil nebo něco.. ,o( ()

Drky

Tak tenhle film mě za mlada hodně vzrušil a vzrušil mě i teďka. Na druhou stranu, ale když jsem jej viděl poprvé, tak jsem si říkal "tak tohle bych si chtěl někdy vyzkoušet, tohle bych chtěl zažít"( a musel jsem si odskočit rychle na záchod):-D a teď už si zase říkám "tak tohle jsem už všechno dělal a mám to za sebou" takže mě už nic nepřekvapilo. Hodnotím vysoce, protože kdysi mě to opravdu dostalo, a nyní když jsem to viděl, tak to ve mě vzbudilo vzpomínky! Hodnocení 4* a 80% ()

ta*jemna*

No jasně, dyť jo, je to takový, jaký to je...Taková "nepovedená" Love story, čouhají tomu osmdesátky z bot, jak ta pověstná sláma, má to svoje mouchy, jasný, jasný...ale proč na to, sakra už druhej den musím myslet? Nemá téměř každá žena ve své 13. komnatě nějakýho toho svýho Johna Graye??? ...něco za příběh, něco za atmosféru, něco za NY - celkový dojem za ***** ()

Luky-7

Laciné béčkové porno. Hlavní propagonistkou měla být kurtizána z bordelu,protože ta by s ním zůstala jelikož měl prachy :) ()

solver

Pořád jsem čekal, co z toho vypadne, a nic. Chápu, že vidět to o skoro 30 let později, tomu moc nepomůže, ale * dávám za to, že jsem to dokoukal, holt zvědavost to nějakou vzbudilo... ale že by kult? Tak to už asi nehrozí :-) ()

MAKITA

tehdy můj první erotickej film, bylo to pěkný a odvážný a později pro určité chvíle svým způsobem i lehce inspirativní.. :o)) ()

Kdo se ponoří do Padesáti odstínů temnoty?

Kdo se ponoří do Padesáti odstínů temnoty?

29.01.2016

Kim Basinger se letos objeví v komedii Správní chlapi Shanea Blacka (Iron Man 3), pořádný comeback si ale dá až v únoru 2017. Zahraje si totiž Elenu Lincolnovou, obchodní partnerku a bývalou milenku… (více)