Reklama

Reklama

Belle epoque

  • Španělsko Belle époque (více)
Trailer

Obsahy(1)

Roku 1932 v malej dedine v Španielsku. Mladý dezertér Juanito nemá kde ostať a trápi ho samota. Prichýli ho farmár Manolo. Stanú sa z nich priatelia, no všetko sa zamotá, keď po dvoch týždnoch prídu Manolove štyri dcéry. Juanito, ktorý dlho nezažil ženskú lásku, sa postupne zblíži s každou a stojí pred ťažkou úlohou, pre ktorú sa má rozhodnúť. Bude to Rocio, Violeta, Clara alebo Luz? (iwko)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (28)

rikitiki 

všechny recenze uživatele

Nostalgický snímek jakoby pozlacený aurou starých a s láskou vzpomínaných časů. Jenomže velmi jemná hravost z první půle se v druhé části neústrojně vytratila a vše se poněkud nesmyslně podřídilo tomu, aby film dotáhlo ke šťastnému konci. Teda možná, že ke šťastnému. KOUSEK DĚJE: mladík totiž vůbec nevypadá, že by se do jediné ze čtyři dcer zamiloval, spíš je jenom okouzlen a dychtivý. Uvíznutí v chomoutu ho tíží. /13. 6. 11./ ()

Aluska88 

všechny recenze uživatele

Tento film upoutal mou pozornost především díky mladé Penélope Cruz, na níž jsem byla zvědava. S postupujícím dějem si však stále více získávala mou pozornost dcera Rocio, jejíž herecká tvář mi začala být stále více povědomá. Začínala jsem v ní s jistotou poznávat Maribel Verdú. Tu krásnou, temperamentní Španělku, která o mnoho let později sváděla Gaela a Diega v Mexické jízdě. Nebo oni ji?:) Příjemná komedie s vtipnými dialogy a krátkou, avšak pozornost zasluhující návštěvou, Michela Galabru. ()

Reklama

kareen 

všechny recenze uživatele

Ačkoliv je snímek občas přitažlivý v jednotlivostech, jakými jsou třeba zábavné svádění Fernanda postupně od každé ze čtyř roztomilých sester, ňoumovitý místní nápadník s dominantní matkou nebo sem tam případná úderná hláška, jako celek mi to přišlo trochu roztahané a na milostnou komedii málo romantické. Ale za to prosluněné prostředí španělského venkova a taky mladičkou Penelope Cruz v roli naivní nejmladší sestry je to za lepší tři. ()

Damiel 

všechny recenze uživatele

Geniální komedie Fernanda Trueby s tehdy vycházejícími hvězdami španělského filmu (Penelope Cruz, Maribel Verdú...) a okouzlujícím Michelem Galabru v roli ufňukaného francouzského milovníka :) Odehrává se ve Španělsku ve 30. letech, kdy mladý dezertér nalezne útočiště na vesnici u jednoho postaršího chlapíka. Když přijedou na léto jeho čtyři krásné dcery, všechno se rázem zamotá :) Tenhle film jsem si zamiloval natolik, že jsem si ve Španělsku pořídil DVD, jehož titulky jsem posléze slůvko po slůvku přeložil :) ()

kaylin 

všechny recenze uživatele

Rozverný film, o tom, jak idylický venkov vlastně vůbec není idylický a jak je celkem komplikované vyjít se ženami, pokud se muž zamiluje hned do několika. Anebo nezamiluje, ale jen se mu líbí, když jich má více na lopatkách. A co, že jsou to sestry. Podání filmu je tak příjemné, že bude diváka spíše bavit. ()

Galerie (27)

Zajímavosti (2)

  • Natáčení probíhalo v Portugalsku. (Terva)

Reklama

Reklama