Sympatická mladá žena Helen Baring a její neméně sympatický manžel Jackson se krátce po svatbě rozhodnou, že stráví Vánoce na ranči v Kentucky, kde žije Jacksonova matka Martha. Mají pro ni báječnou novinu, protože Helen je těhotná. Oba doufají, že nastávající babička bude mít radost. Jenže skutečnost je poněkud jiná. Martha je totiž posedlá představou, že Helen je její sokyně, která se ji snaží oloupit o Jacksona. Milovala ho vždy až nezdravě silnou a nekritickou mateřskou láskou. Její posedlost navíc posiluje skutečnost, že její kdysi tak poslušný a hodný syn stojí nyní na straně své manželky. A tak Helen nečekají pohádkové Vánoce, ale děsivá noční můra, protože Martha je odhodlána udělat cokoli, aby se Helen zbavila. Třeba ji i zabít. (TV Nova)

baltik

Film kde vám chybí první polovina... První polovina filmu by patřila pomalu do odpadu. Naivní postavy, které jsou ještě ke všmu hloupé. Jenže pak se film zlomí v perfektní trilerové drama, že vás napne jako Áčkoví thriller. Když přetrpíte dlouhý "začátek" dostanete výbornou podívanou. (65%) ()

Pitryx

To je zase keců a keců, než se to začne mlít. A navíc když už se to mele, je to jen slovně. Obyčejný tévé filmík, nijak zábavný, spíše nudný, ale zase ne úplně na odpis. 201411098827/9005 ()

DooFooS

Celý film jsem si zdravě budoval odpor k roli Jessici Lange, aby to za posledních sedm minut totálně pohřbil scénář. ()

Vital

Skvělá Gwyneth,v této roli se mi moc líbila,a její tchýně která vypadá na první dojem jako příjemná dáma v letech,se postupem času a ke konci stává pro diváka stále více nesnesitelnou, a po psychycké stránce skoro až labilní, se mi na tom příběhu líbilo nejvíc. ()

vinceC

Příběh o žárlivé matce, která si chrání svého synáčka a je proto ochotná udělat všechno. Gwyn jako hlavní hrdinka otěhotní a hned je svatba, po které se přestěhují z New Yorku na statek k matce. Tam Gwyn psychicky mučí a vše vyvrcholí porodem doma, kdy se jí pokusí matka po porodu neúspěšně zavraždit (sama ztratila dítě). Následuje závěrečná scéna, kde Gwyn odhalí před synem matky a svým manželem všechny její špatnosti - zabila otce, ačkoli on si celou dobu myslí, že to byl on. Měla milene ona a ne jeho otec, atp. A tak spolu odchází zpět do New Yorku. Není to nic světoborného, ale myslím, že se na to dá koukat. A slečny? Kdo by chtěl takovu tchýni...... ()

Pythonator

Jessica Lange umí zahrát tchýni, z které jde strach. Průměrný až slabší thriller, kde se nic zajímavého neděje. Až na porod na konci a geniální odhalení pravdy na závěr, tam moc dobrých scén není. Snad ještě ta, kde jde vidět prdelka Gwyneth Paltrow. ()

Broen

No tak to je hrozný sci-fi :D Anebo komedie? Ani nevím, každopadně tohle nestojí ani za můj flus. Nemohu se zbavit dojmu, že Gwyneth Paltrow jsem neviděla v žadným kvalitním filmu. Hrůůůza ()

baron156

Tak tady tekla krev. Jessica Lange hrála tu mrchu opravdu dobře. Gwyneth byla moc pěkná a i její pomsta byla pěkně sladká. ()