Už je to drahně let, co jsem, nevím, jestli v osmé či deváté třídě ( vidět to ovšem v páté, tak 14 dní spím neklidně), viděl působivý ponurý příběh ze Španěl v kině. Překvapil mne tehdy nejen napínavým dějem, ale i několika brutálními záběry a lehkou erotikou...jo v 70.letech u nás moc dobrých filmů v kině nechodilo. A divím se, že byl přístupný, nebo nebyl? Každopádně bych ho velmi rád po letech viděl znovu...(9.8.2010)

Další španělský film mého mládí , který bych rád ještě viděl. Nevím, jak by se mi to líbilo dnes, ale věřím, že by mě to nezklamalo.(30.12.2008)

Film sa dá zhliadnuť v originálnom znení na stránke filmotech.com.(24.10.2013)

Jako dítko školou povinné jsem na tomto snímku byl v kině a moc rád bych ho ještě někdy viděl. Snad bych nebyl zklamán tímto hodně romantickým příběhem.(28.3.2012)

Školní záležitost, byli jsme asi v páté, šesté třídě a šup na to se školou do kina a na sraze po 25. letech jme na tento film vzpomínaly...... KDYBY NĚKDO VĚDĚL KDE SEHNAT = PROSÍM O INFO.(7.6.2010)