Konec rozkvětu

• USA Prime Cut (více)

Zkušený vymahač dluhů Nick Devlin dostane od svého mafiánského zaměstnavatele speciální úkol: přivést k rozumu kansaského dobytkáře jménem Mary Ann. Potíž je v tom, že bezskrupulózní Mary Ann se dosud brutálně zbavil každého, kdo mu skřížil cestu. Jeho nepřátelé končí jako součást mletého masa či náplň párků. Dobytkář zároveň obchoduje se zotročenými a zdrogovanými mladými ženami, které získává z malého soukromého sirotčince. Nickovi a jeho pomocníkům se rozhodně nehodlá podřídit. A tak se mezi gangstery brzy rozpoutá válka, jaká tu zřejmě neměla obdobu od dob Divokého západu... (oficiální text distributora)

bertrand

"Bože, taková íčovina " sténal mi zase pan Bertrand. Bez scénáře, bez režijního dohledu, Marvin s Hackmanem zde ani nemají CO zachraňovat. Občasné záchvaty surrealistické scénáristické či vizuální režijní nápaditosti naznačují potenciál, který by měly, kdyby zůstaly u záchvatů a do filmu je přepsal a zaranžoval úplně někdo jiný. Za ně tedy jedna hvězdička a druhá za Sissy Spacek, jižanskou květinku, která v rozpuku mládí vypadá opravdu skvostně i když vůbec nechápu, co v tom filmu ješišmárjá dělala. Vlastně nechápu, proč se obtěžovat s komentářem, když už za mě všechno tentokrát napsal CUSHING. ()

KingBoss

Prostě bomba, z tohoto filmu se nádherně nasává atmosféra 70. let. V tomhle filmu nechybí pořádná kára, bouchačky, nahotinky, násilí, vtipy, vidláci a hlavně nadhled. Prime Cut bych nazval jako výkladní skříň 70. let. Je to moje srdcová záležitost, kterou mám neskonale rád. Jasných 5 hvězdiček. ()

PORTER44

Povedená gangsterka v čele s L.Marvinem .který má dostat peníze s gangstera který prodává jak drogy tak holky a když odmítne L.Marvin si to s ním vyřídí po svém. ()