Nastala chyba při přehrávání videa.
 • classic
  **

  Cítil som sa ako v mexickej telenovele, že pozerám rozchody a návraty a znovu to isté !!! Toto je tak nudný film s inak šikovným atlétom Powerom, ktorého SILA ho totálne uspala, že som myslel, že zaspím aj ja. Henry King ma sklamal na plnej čiare, lebo som videl niekoľko jeho snímkov, ktoré ma bavili, a toto je asi „čierny Peter” ! Pozornosť si zaslúži najviac hudobný skladateľ Alfred Newman, ktorý dostáva svojho prvého plešivca, ktorý bude mať celkovo 9. zlatých plešivcov, inak tých nominácii má neúrekom ! Bol som tak naivný, že ma čaká svieži film, namiesto toho sa mi dostáva zdesenie ! Film, ktorý nemá hlavu ani pätu, od tohto bočte čo najďalej !(7.10.2015)

 • Mylouch
  ***

  Skoro až s přílišnou neúnavností upalující příběh, který v jemné retro ozvěně ragtimové doby přináší trochu scénáristického klišé a slušné civilní pěvecké výkony. Význam pro dnešek spočívá v inspiraci pro filmové následovníky v dalším desetiletí a možná i pro Někdo to rád horké a literární dílo J.Škvoreckého.(4.11.2015)

 • NinadeL
  ***

  Určitá legenda kolem tohoto filmu mi není příliš trasparentní. Ještě Tyrone Powera bych mohla akceptovat, sem tam nějaké to evropsky laděné číslo, ale vše ostatní je pouho pouhou běžnou limonádou. Raději bych Ethel Mermanovou ve výraznější roli a kostýmy, které by opisovaly dobu děje a nejen dobu vzniku.(1.10.2012)

 • marťan
  ****

  Byl natočen v roce 1938, hudbu k tomuto zajímavému, a dodnes velmi uznávanému hudebnímu filmu složil známý hudební skladatel Irving Berlin, který byl současně autorem námětu. Bravurně zrežíroval režisér Henry King. Film se odehrává v období před a po I.světové válce. Ve filmu najdete parádní nejen hudební, ale i taneční a pěvecká čísla. Dodnes má film své fanoušky i mezi těmi později narozenými ….(9.2.2007)

 • Exkvizitor
  *****

  Nečekaně kouzelný jazzový muzikál! Nejen že je naplněn některými z nejlepších Berlinových melodií (včetně takových šlágrů jako Blue Skies a Heat Wave), ale disponuje i ne úplně pitomou (což u muzikálů rozhodně není pravidlem) love story, která je protkána bystrými a vtipnými dialogy. Hudební čísla mají velmi propracovanou choreografii i režii - a šťávu jim dodává zpěv půvabné Alice Fayové a Ethel Mermanové. Tyrone Power a Don Ameche jsou pak jejich elegantními mužskými protějšky. - Povinnost pro fanoušky klasického jazzu, kteří si ještě dlouho po projekci budou prozpěvovat: Blue skies / smiling at me / nothing but blue skies / do i see...(13.12.2007)