Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Snorlax
  ****

  Taková sentimentální pohádka, jenže já mám pohádky vlastně moc ráda. A když je doprovází úžasná hudba, dost těžko jim odolávám. Faktem je, že třebas Gabin tou dobou točil dramata jak víno, ale tohle je muzikál. A muzikál je to skutečně hodně dobrý. A jsem ráda, že jsem slyšela originál ústřední písně, kterou v češtině nazpívala má oblíbená Eva Olmerová.(28.4.2013)

 • marťan
  ****

  Byl natočen v roce 1938, hudbu k tomuto zajímavému, a dodnes velmi uznávanému hudebnímu filmu složil známý hudební skladatel Irving Berlin, který byl současně autorem námětu. Bravurně zrežíroval režisér Henry King. Film se odehrává v období před a po I.světové válce. Ve filmu najdete parádní nejen hudební, ale i taneční a pěvecká čísla. Dodnes má film své fanoušky i mezi těmi později narozenými ….(9.2.2007)

 • kaylin
  **

  Já jsem asi čekal, že tenhle film bude něčím výjimečný, ale mě prostě výjimečný nepřišel vůbec. Jako kdybych se díval na nezajímavou romanci, která jde spíše cestou dramatu, kde ale jsou i zábavné scény a nějaké to hudební číslo, které mi v hlavě rozhodně nezůstane. Snímek "Alexandrův ragtime band" mi prostě nic moc nedal.(26.5.2016)

 • NinadeL
  ***

  Určitá legenda kolem tohoto filmu mi není příliš trasparentní. Ještě Tyrone Powera bych mohla akceptovat, sem tam nějaké to evropsky laděné číslo, ale vše ostatní je pouho pouhou běžnou limonádou. Raději bych Ethel Mermanovou ve výraznější roli a kostýmy, které by opisovaly dobu děje a nejen dobu vzniku.(1.10.2012)

 • classic
  **

  Cítil som sa ako v mexickej telenovele, že pozerám rozchody a návraty a znovu to isté !!! Toto je tak nudný film s inak šikovným atlétom Powerom, ktorého SILA ho totálne uspala, že som myslel, že zaspím aj ja. Henry King ma sklamal na plnej čiare, lebo som videl niekoľko jeho snímkov, ktoré ma bavili, a toto je asi „čierny Peter” ! Pozornosť si zaslúži najviac hudobný skladateľ Alfred Newman, ktorý dostáva svojho prvého plešivca, ktorý bude mať celkovo 9. zlatých plešivcov, inak tých nominácii má neúrekom ! Bol som tak naivný, že ma čaká svieži film, namiesto toho sa mi dostáva zdesenie ! Film, ktorý nemá hlavu ani pätu, od tohto bočte čo najďalej !(7.10.2015)

 • Alice Faye

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace