Střílej!

Outrage

Shoot!

Drama / Thriller

Španělsko / Itálie, 1993, 108 min

Banderas hraje reportéra, který s jakousi slavnou cirkusačkou (krásná Francesca Neri z Na dno vášně) dělá rozhovor a zamiluje se. Jednoho rána ji po jeho odchodu přepadnou a brutálně znásilní tři mladíci. Ona sebere zbytek sil a pušku a vydá se za pomstou. Utkvělo mi to nadlouho v hlavě, ale na český název si ne a ne vzpomenout.(19.3.2005)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $500,000(22.4.2010)

Měla střílet ? Měla !! 80 %(12.5.2011)

Rape and revenge komorní drama od mistra Saury. Po mnoha letech jsem se na to znovu podíval a stále je to mimořádně působivý. Žádný velký dojáky, prostě "jen" jedno znásilnění a jedna pomsta a žádnej happyend, přesně tak, jak to má ve filmu být!(19.1.2017)

Moj treti Carlos Saura a tentokrat detektivka. Zenska je znasilnena a jej muz Antonio Banderas sa musi ocistit. Saura mi vacsinou pripomina obdobu spanielskeho Luisa Bunuela, najma castymi psychologickymi sondami, ale tentokrat sa mi tento Carlos Saura pacil. Film dobre odsypa, ma tempo, Banderas je na urovni. Okrem neho som sice vo filme nikoho nepoznal, ale nuda nehrozi a 108 minut ubehne dost rychlo. Saura mi zacina smakovat. 77 %(11.3.2015)