Loupežník Hotzenplotz

Předloha:

Otfried Preußler (kniha)

Ulrich Limmer
  • AGAMENON

Už dlouho se mi nestalo, abych byl z něčeho perplex, ale na tohle sem čuměl, jak žaba na radiátor. Něco tak dementního, to se opravdu, jen tak nevidí. Němci opravdu nemají smysl pro humor, jelikož celá tato záležitost, je tak ftipná, asi jako posraný prkýnko v šest ráno, při výpadku elektřiny a střevních problémech. Najít jedinou postavu, jejiž IQ by přesahovalo 20, toť nadlidský úkol i pro Sherlocka Holmese. Piovaniho "flašinetářská" hudba, mi lezla po krátké chvilce, neskutečně na nervy a o hercích se nemá ani cenu bavit. Totální ko*otina.(21.9.2009)

• kajda.l

Retardovaný film s retardovanými postavičkami, pro retardované. Ovšem za německý "nápad", inspirovat se Troškovou Princeznou ze mlejna, při pohledu na zdejší čarodějnici, která jakoby Lucii Bílé z prdeIe vypadla, mi nejde nepřirovnat...dávám zářivej odpad:). Jinak pokud to točili chovanci ÚSP jasných 5*, pokud tvůrci vlastní IQ vyšší devadesátky odpad!. A ten krokopes byl probůh co?? Ale musím uznat, že jsem se nasmál, bohužel ne vtipům.(7.8.2009)

• omega_SK

Nohy na ramena a utekááááááááááááť jak o život. Hlavne čo najďalej od tejto pohromy. Tona naivity v rozprávke ....mno OK ale že sa tu každá postavička tvári pošahane.....toľko debility je aj na rozprávku veľa. Inu nemecký nepodarok. Za toto by mal byť normálne paragraf, alebo ešte lepšie niekoho ku kamere vobec ani nepustiť a ešte lepšie všetkým nemčúrom zakázať filmovať(6.8.2009)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $4,753,874(11.6.2010)

• The Viper

2x jsem to viděl na satelitu a musim uznat, že to není až tak hrozný._30%(29.3.2011)