Loď duchů

V Beringově moři je nalezena luxusní zaoceánská loď Antonia Garza, která je z dosud nevyjasněných příčin od roku 1953 pohřešovaná. Na takovou loď má právo ten, kdo ji objeví a přiveze do přístavu. Nálezci se domluví, že si ji ponechají, což se později ukáže jako nejhorší rozhodnutí jejich života. Loď je opuštěná a poškozená. Začnou ji opravovat, a protože vraky nehledají jen tak z dobré vůle, ale pro peníze, zajímají se především o to, co na lodi je a co by se dalo zpeněžit. Brzy se ale začnou dít podivné věci. Jednotlivým členům posádky se na lodi začínají zjevovat přízraky. Cestou do přístavu se za podivných okolností začnou ztrácet členové posádky. Hrůza z neznámého nepřítele a boj o život promění jejich cestu v opravdové peklo. (TV Nova)

kobliha

staci si pozriet prvych 10 minut a potom od filmu rychlo utiect.. ten zaciatok sa mi este ako tak pacil.. ale potom uz to len klesalo hlbsie a hlbsie... ()

Adm.Nelson

Moje vysoké hodnotenie snáď ospravedlní to, že som to videl dávno a vtedy sa mi to páčilo dosť - neviem, ako by som hodnotil teraz, ale stále si pamätám charizmatického Byrnea, postupné odfajčovanie jednotlivých členov posádky, efektnú vysvetľovaciu scénu "prečo sa to všetko stalo", prekvapivého zradcu, a jedny fakt dobré prsia. Pre niekoho je to málo, ja som bol vo svojich filmových prvopočiatkoch touto vecou nadšený. Určite lepšie ako nuda s názvom 13 duchov. 8/10 P.S.: Emily Browning je tu aj v ranom veku neskutočne krásna. ()

Hapretor

Blbost! Ale správně krvavé - scéna s kotvou? Wau! Ne nudné, zahrané ok, odpouštím klišoidní konec. I to, že jde o remake. ()

Heroine

Tohle mne někdy udivuje, jak může někdo mít celkem slušný rozpočet, celkem slušné herce (Byrne speciálně), a natočit takovou blbinu? Není tam nic, co by si divák pamatoval, nebo co by ho vyděsilo. Takový horor je potom na nic, a nemá cenu ho točit!!! ()

Ombak▼Penari

Tenhle film je vyloženě fajn přesně do 0:17:40 a pak to jde postupně totálně do kopru. Neděsivé, nepěkné, nenápadité, vyloženě zabitý potenciál. Za pozornost stojí opravdu jen povedená scéna s objevením lodi. ()

GOREGASM

Rozpočet 20 míčů tak nějak odpovídá tomu, co nás na ploše 91 minut čeká. Úvodní scéna sice navnadí, ale zase ne tak dramaticky, jak někteří recenzenti navnazovali a od ní už to jde od desíti k pěti a nakonec i od pěti ke třem, kdybych chtěl být ve smyslu svého finálního hodnocení přesný. Atmosféra opravdu prachbídná, bobky při sledování určitě mít nebudete a ani herecky to není žádné čóro, přitom papírově si to hrálo na klub béčkových ostrostřelců. Desmond Harrington mně štval už v Dexterovi s tím jeho super mysteriózně zamyšleným výrazem. No tady ho prodává ještě urputněji. Námět opravdu není na hororové B špatný, ale to zpracování je jako by režisér poslouchal celé natáčení dechovku, a teď nemyslím tu balkánskou. Tak utahané to je. 30% ()

domirovec

Již postarší horor, který možná v určitých chvílích ztrácí tempo a dost možná i napětí, ale zároveň si furt díky cool efektům a zajímavému story-tellingu (propojování minulosti s přítomností fungovalo velmi pěkně) udržuje úžasnou atmosféru a nápaditost. Obecně se mi tak zdá, že zdejší procentuální uživatelské hodnocení k Lodičce plné duchů moc nesedí. Ale co, mně se to upřímně líbilo a to je to hlavní. 4/5 ()

plagjoklas

Blbosť na entú. Jediný horor pri ktorom som zaspal ako dudok. Pozrel som si to ešte raz a ani to ma nevyviedlo z pocitu, že hektolitre krvy a fakt hnusné zábery na dobrý horor nestačia. Vôbec som sa nebál a zýval nudou. * len za vizuálnu (krvavú) stránku filmu, ktorá bola fakt zvládnutá dobre. ()

valheru

jedna hvězda za toliko známý "ve-dvě-části-těla-dělící" drát, druhá za jedno leknutí. Film pro ty, co se rádi dívají na lidi, kteří jednoduše umřou. ()

pepa3rd

Horory opravdu, ale opravdu nemám rád, ale tady mě z nějakého důvodu opravdu, ale opravdu zajímalo, co se na té lodi vlastně stalo :) ()

Skleni

Už ma prestáva baviť zápletka opakujúca sa stále dookola v rôznych kulisách a s inými hercami. Ide stále o skupinku ludí ktorá akoby rieši prečo je na určitom mieste duch či viac duchov a nakoniec zisti, že niekto bol zabitý či zneužitý a potom zabitý a tak ďalej. Toto je už vážne trápna historka. No niekedy vás prevedenie pobaví či dokonca zaujme. Nemusí byť zrovna neviem ako hororové no je dobré. A loď duchov je jeho prípadom. Proste úvodná scéna s tancom nemá chybu a ani pár scén ako jedenie konzervy nemalo chybu. Zvuk je špicový a dokonca aj herecké obsadenie a výkony niesu až tak zabudnuteľné ako pri iných filmoch. Nech si hocikto hovorí čo chce tento film je niečo ako séria s Jasonom. Pozdá to milión ludí. Dokonca to aj približne rovnaký počet videlo. No a niekto povie, že je to sračka, ale aj tak je dosť vela čo tvrdia ako ja: Jednoduchá akcia s dávkou hororu a stupidity = 51% ()

ex.it

Když se film objevil na DVD, milovala jsem ho, protože jsem se u něj opravdu bála. Jenže to mi bylo třináct. Když jsem se na něj podívala po letech znova, musela jsem se zasmát - žádný strach, žádné napětí a trochu postrádám i nápad. Ten tam sice je, ale bylo by třeba jej trochu více rozvinout. Herecké výkony žádná sláva. Jediné plus, které oceňuji, je úvodní scéna, pak scéna se stropem, když si J. Marqulies povídá v pokoji s mrtvou holčičkou a nakonec možná závěr. ()

katmandzoo

Keď som počul o tomto filme, veľmi som sa na neho tešil a očakával som, že sa pri ňom budem aj patrične báť ako sa pri kvalitnom horore patrí. Žiaľ, až na pár scén ma Loď duchov nijako neoslnila a dopozeral som ju len z povinnosti..3* ()

AxelWers

Vlažnejší horor, niektoré scény celkom fajn, inokedy trochu mdlý dej. Myslím, že sa z námetu dalo vyťažiť viac. 50% ()

PenaPP

Hororová klasika. Tenhle film jsem si zamiloval hned při prvním shlédnutí a nenechám si ujít ani opakování. Jinak když se o filmu někdo zmíní, vždy se mi vybaví nezapomenutelná scéna s ocelovým lanem. ()