Megas XLR (TV seriál)

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Sci-Fi

USA, 2004, 26x26 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (2)

• 3 AM Code

Jakozto primerene stupidni, primerene akcni animak pro deti ve stylu transformers, doprovazeny neustale se opakujicimi "vtipy" kterym je opravdu tezke se smat, by si to zcela objektivne zaslouzilo tak 1-2 hvezdy. Bohuzel to davaj na Toonamy pokazdy, kdyz je na ostatnich 500 kanalech stejny pusto a ja bych ocenil cokoli jinyho. Za to tenhle serial fakt zurive nesnasim. (recenzent se dobrovolne priznava k neobjektivnimu hodnoceni)(22.7.2005)

Tenhle seriál mě nečekaně překvapil. Ačkoliv jde o akční mlátičku obří robot versus cokoliv-dalšího-obřího, humor mezi akcí je velmi dobrý, skutečně jsem se pobavil. Vzhledem k obsazení (přejídající se videoherní maniak, jeho líný nejlepší kamarád, a bojovnice z budoucnosti, která by byla raději kdekoli, jen ne tady) nelze čekat něco intelektuálního, ale svůj účel splňuje na jedničku a vše v seriálu "zapadá na své místo".(16.7.2006)