poster

Megas XLR (TV seriál)

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Sci-Fi

USA, 2004, 26x26 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (2)

  • 3 AM Code
    odpad!

    Jakozto primerene stupidni, primerene akcni animak pro deti ve stylu transformers, doprovazeny neustale se opakujicimi "vtipy" kterym je opravdu tezke se smat, by si to zcela objektivne zaslouzilo tak 1-2 hvezdy. Bohuzel to davaj na Toonamy pokazdy, kdyz je na ostatnich 500 kanalech stejny pusto a ja bych ocenil cokoli jinyho. Za to tenhle serial fakt zurive nesnasim. (recenzent se dobrovolne priznava k neobjektivnimu hodnoceni)(22.7.2005)

  • Zalost
    *****

    Tenhle seriál mě nečekaně překvapil. Ačkoliv jde o akční mlátičku obří robot versus cokoliv-dalšího-obřího, humor mezi akcí je velmi dobrý, skutečně jsem se pobavil. Vzhledem k obsazení (přejídající se videoherní maniak, jeho líný nejlepší kamarád, a bojovnice z budoucnosti, která by byla raději kdekoli, jen ne tady) nelze čekat něco intelektuálního, ale svůj účel splňuje na jedničku a vše v seriálu "zapadá na své místo".(16.7.2006)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace