poster

Neuvěřitelný život Ethana Greena

 • USA

  Mostly Unfabulous Social Life of Ethan Green, The

Komedie / Romantický

USA, 2005, 88 min

Režie:

George Bamber

Kamera:

John Ealer
 • Hejsa
  ***

  Ach jo, no blaznivá komedie to asi je, ale zároveň pěkná blbina:-). Pár velice vydařených skečů, ale jinak nic moc. Hlavní představitel je takový spíš dítě troubovitý, ale aspoň to za něj zachraňuje sympatický představitel jeho ex a zároveň hrdina závěrečného happyendu! V rámci žánru gay theme průměr ,mezi komediema bych šel s hodnocením níž.(25.6.2009)

 • Adolf47
  ***

  Tenhle film by si u mě svojí kvalitou zasloužil nejvíce dvě hvězdičky, protože to byla vážně strašná hloupost o ničem. Pár rádoby vtipných scének, tetičky, které toho moc nepředvedli (to málo ovšem stálo za to, čekal jsem ale víc) a nelogická návaznost a účelovost jednotlivých scén téhle "romantické komedie" na víc nemá. Ovšem...vždycky říkám, že u filmu záleží nejen na jeho kvalitě, ale i na rozpoložení, v jakém se na něj díváte. A protože mi tato komedie v danou chvíli vyloženě sedla, získává navíc jednu hvězdičku. Podruhé bych se na ni už ale nepodíval.(8.6.2009)

 • A.L.E.S.
  **

  I když mám filmy s touhle tématikou v oblibě, trapné eskapády Ethana Greena mě moc nebavily. A v některých místech mi přišly i dost odporné a nechutné. Homosexuálové s takovouto povahou budou mít problémy jako on a zcela jistě svým chováním budou ostatní odpuzovat. Dvě hvězdičky si ty dvě kníraté tetky ale zaslouží a konec taky. Škoda, že ten průběh nestál ani za psí štěk. Šlo k tomu dojít i jinou cestou.(1.9.2014)

 • Stanislaus
  **

  Neuvěřitelný život Ethana Greena jsem viděl hned po snímku Polibte nevěstu (2007), který se rovněž zabýval LGBT tematikou, přičemž oba filmy na mě zapůsobily stejně - tedy slabým a podprůměrným dojmem. Ethan Green byl o něco vtipnější (hlavně díky "tetičkám"), zato ale herci mnohem více přehrávali, což bylo nejspíš úmyslné, ale dosti otravné. Jinak příběhové šlo o klišé na druhou. Zkrátka film, který nenadchne, skoro i neurazí, ale existují o dost lepší zástupci podobného žánru.(7.6.2013)

 • freddy
  ***

  Když je člověk gay, je mu už 26 let a stále nemůže narazit na tu pravou ideální lásku, tak potom asi není divu, že má pocit, že život za moc nestojí a klade si otázky, kde je chyba a proč se mu ve vztazích nedaří. Ethan Green má ve vztazích docela zmatek a jeho hlavní problém zřejmě tkví v tom, že si neumí přiznat, že za rozpad většiny svých vztahů si vlastně může sám. Každopádně film je nádhernou vztahovou studií gay komunity a kromě toho se jedná i o docela vtipnou komedii, u které se dá solidně pobavit. Ale tedy hlavního hrdiny mi občas bylo i tak trochu líto, zvláště když se mu ty vztahy pořád rozpadaly a on nakonec skončil v komplexu důchodců, kde si pronajal byt, ale ta má lítost netrvala nijak dlouho, film totiž končí hodně pozitivně a tak to asi mělo být. Jako bláznivá komedie na nudný všední večer, kdy člověk neví, co si v tom domácím kině pustit, to docela potěšilo a svůj filmový výběr na dnešní večer hodnotím jako docela dobrý. Mladí sympatičtí herci pak už byli jen jakousi pomyslnou třešničkou na dortu, rozhodně bylo v tomto případě nač se dívat. Ovšem pokud se mám zamyslet nad hodnocením filmu, tak do nadprůměru bych film rozhodně neřadil, spíše je to takový solidní průměr, na který se dalo v pohodě podívat aniž bych se nudil, a tak nakonec uděluji tři hvězdy.(29.6.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace