Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Myslíš, že máš problémy se schůzkama...
Ethan Green nemá problém najít muže na randění nebo na jednu noc. Najít někoho, s kým by navázal trvalejší vztah a usadil se – to už je jiná. Má na výběr ze tří možností. Sexy teenager, atlet a nebo jeho ex-přítel, který právě chystá svatbu s někým jiným. Najde Ethan „Pana Pravého“, nebo je odsouzen k neustálému hledání, které jej staví do bláznivých situací. Neuvěřitelný život Ethana Greena je romantická a bláznivá komedie, natočená podle komiksového hitu. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (20)

depony 

všechny recenze uživatele

"Miluju" filmy, ve kterých se gay komunita ukazuje jako stoprocentně otevřená, promiskuitní a velmi často stupidní ... tady asi nejlepšími postavami byli "tetičky" a Ethanova matka, i když toho prostoru moc neměli. Osobně bych anotaci tohoto filmu upravil ... postava Ethana Greena se nechce vázat, problém je v něm, nikoli v jeho partnerech. Přesto tento film byl jeden z lepších ohledně gay tématiky. Je zajímavé, jak se tento žánr tlačí na filmový trh právě přes nešvary výše zmiňované ... a především v podobě bláznivých komedií. ()

tomtomtoma 

všechny recenze uživatele

Neuvěřitelný život Ethana Greena je gay komedie. Moderně ztřeštěná a snaživě nevyzrálá v zobrazování stylové extravagance. Nebere se vážně a jediným jejím cílem je pobavení. Výstřední romantická pohádka má své povedenější úseky, ale natrvalo nemíní vystoupit ze schématu žánrového klišé. Žánr není mým oblíbeným druhem zábavy, ale ani svým provedením nikoho neurazí. Hlavní postavou netradiční pohádky je povrchní Ethan Green (energický Daniel Letterle) ve zběsilém běhu hledání sebe sama a opravdového životního štěstí. Pokušení jsou na každém kroku a odvracejí pozornost od správného směru, ale pohádce se nedá vzpírat natrvalo. Druhou hlavní postavou je seriózní Leo Worth (David Monahan), bývalý Ethanův přítel s odhodláním o konečné zdolání stínu minulosti. Důležitou postavou je uhlazený sportovec Kyle Underhill (sympatický Diego Serrano), počátek důvodu očistné cesty sebepoznání Ethana. Hlavní ženskou postavou je Charlotte (Shanola Hampton), Ethanova lesbická spolubydlící s uvolňujícím vyřešením bolestivého rozchodu. Výraznou postavou je bezprostřední mladík Punch Epstein (Dean Shelton) s nezatíženou hlavou budoucností a užívající si naplno zážitky přítomnosti. Komickou úlohu má páreček postarších provokativně výstředních gayů (Richard Riehle a Joel Brooks) s impulsem pro ztřeštěný chod gay komunity. Z dalších rolí: společensky angažovaný a upjatý Leův nastávající Chester Baer (Scott Atkinson), odměřená Ethanova matka Harper Green (Meredith Baxter), její svérázný spolubydlící Juarez (Ramon De Ocampo), či zmateně šílená realitní makléřka Sunny Deal (Rebecca Lowman). Je to nevážná komedie a někomu její moderní vedení představy svérázného humoru sedne mnohem přiléhavěji. ()

Reklama

Hejsa 

všechny recenze uživatele

Ach jo, no blaznivá komedie to asi je, ale zároveň pěkná blbina:-). Pár velice vydařených skečů, ale jinak nic moc. Hlavní představitel je takový spíš dítě troubovitý, ale aspoň to za něj zachraňuje sympatický představitel jeho ex a zároveň hrdina závěrečného happyendu! V rámci žánru gay theme průměr ,mezi komediema bych šel s hodnocením níž. ()

freddy 

všechny recenze uživatele

Když je člověk gay, je mu už 26 let a stále nemůže narazit na tu pravou ideální lásku, tak potom asi není divu, že má pocit, že život za moc nestojí a klade si otázky, kde je chyba a proč se mu ve vztazích nedaří. Ethan Green má ve vztazích docela zmatek a jeho hlavní problém zřejmě tkví v tom, že si neumí přiznat, že za rozpad většiny svých vztahů si vlastně může sám. Každopádně film je nádhernou vztahovou studií gay komunity a kromě toho se jedná i o docela vtipnou komedii, u které se dá solidně pobavit. Ale tedy hlavního hrdiny mi občas bylo i tak trochu líto, zvláště když se mu ty vztahy pořád rozpadaly a on nakonec skončil v komplexu důchodců, kde si pronajal byt, ale ta má lítost netrvala nijak dlouho, film totiž končí hodně pozitivně a tak to asi mělo být. Jako bláznivá komedie na nudný všední večer, kdy člověk neví, co si v tom domácím kině pustit, to docela potěšilo a svůj filmový výběr na dnešní večer hodnotím jako docela dobrý. Mladí sympatičtí herci pak už byli jen jakousi pomyslnou třešničkou na dortu, rozhodně bylo v tomto případě nač se dívat. Ovšem pokud se mám zamyslet nad hodnocením filmu, tak do nadprůměru bych film rozhodně neřadil, spíše je to takový solidní průměr, na který se dalo v pohodě podívat aniž bych se nudil, a tak nakonec uděluji tři hvězdy. ()

Stanislaus 

všechny recenze uživatele

Neuvěřitelný život Ethana Greena jsem viděl hned po snímku Polibte nevěstu (2007), který se rovněž zabýval LGBT tematikou, přičemž oba filmy na mě zapůsobily stejně - tedy slabým a podprůměrným dojmem. Ethan Green byl o něco vtipnější (hlavně díky "tetičkám"), zato ale herci mnohem více přehrávali, což bylo nejspíš úmyslné, ale dosti otravné. Jinak příběhové šlo o klišé na druhou. Zkrátka film, který nenadchne, skoro i neurazí, ale existují o dost lepší zástupci podobného žánru. ()

Galerie (14)

Reklama

Reklama