VOD (1)

Rebecca je krásná a přitažlivá dívka, kreré zdánlivě nic neschází. Jenže ona právě přistihla svého přítele Richarda s jinou, a tak je rozhodnuta pomstít se mu! Rychle schání kluka na "jednu noc" , aby v Richardovi vzbudila žárlivost... Její hledání se promění v bláznivou cestu, na které rozhodně nebude nouze o vtipné situace, a během níž objeví i opravdovou lásku! (oficiální text distributora)

Jara.Cimrman.jr

Jenny a Carmen se mi fyzicky líbí, takže musím konstatovat, že tohle byl krásný film, protože minimálně jedna z nich byla vždy v záběru. Poněkud horší je to s jejich hereckým a komediálním talentem, protože po těch již dlouho marně pátrá Sherlock Holmes, Fox Mulder i ten zapomnětlivý týpek v baloňáku. Byl to zkrátka film bez děje, komedie bez humoru a romantika spojená s vyměšováním, ale to nic nemění na tom, že s vypnutým zvukem byl krásný. ()

K.I.N.G. odpad!

Mně tyto buranské komedie přijdou celkem zajímavé. Člověk pořád žasne nad tím, jak lidská debilita nemá hranice a kam až jsou tvůrci ve své primitivitě a omezenosti schopni zajít. Já se u nich většinou nenudím, dokonce bych některé z nich, možná i tuto, dokázal zhlédnout až do samotného závěru, ale moc dobře vím, že by to byla jenom ztráta času. Tyto filmy totiž nemají vůbec žádnou hodnotu a jejich pokleslý humor nemá normálnímu člověku co nabídnout. Buranství = odpad! ()

rikitiki odpad!

Ano, je to otřesné. Na filmu je zvláštní prapodivná (nefungující) kombinace banální romantické komedie a nejdrsnějších fekálních scének. Jakoby byl scénárista obtloustlý nerd, který u rodičů v garáži sjíždí nechutné německé porno a zároveň marně sní o něžné lásce. ____ Říkala jsem si: fajn, pár bloňďatých a už postarších hereckých dřev, kterým se nepodařilo prosadit, je vděčných za jakoukoli práci a berou vše. A pak se dozvím, že hlavní hrdinka, na kterou je ve filmu mmj. blito, a která je tam ponižována na stovky způsobů, si roli napsala sama na tělo?! ____ Vědci by se měli zaměřit nejenom na to, aby silikony nevybuchovaly, ale taky, aby škodlivé látky z nich neputovaly rovnou do mozku. /5. 4. 13./ ()

Cortesz odpad!

Opravdu špatnej film, kterému dopomáhá i českej překlad názvu filmu. Už chápu ítězství ve Zlaté malině a je zasoužený, protože tento film je opravdu špatnej, měl jsem u něj nutkání to každých 5 minut vypnout, ale přiznávám, že jsem to vydržel do konce snad jen kvůli těm hezkejm herečkám, které jsou opravdu jen hezké, hrát neuměj a chovají se jako.....Ne opravdu špatnej film se špatnou režií, scénářem, herci, a .....prostě vším. ()

Rex Mundi

Verím tomu, že tento film nebol myslený vážne a ide o recesiu - a že je to recesia ako delo! Stupídna fekálna komédia s prvkami romantiky, ktorá ma však na moje vlastné prekvapenie celkom pobavila. Zdrojom zábavy je hlavne cynické uťahovanie si z atraktívnych a hlúpučkých blondíniek. Humor je prízemný, scenár jednoduchý, ale niektoré hlášky celkom fajn. Postavy karikujú svoje skutočné predlohy, s akými sa každý z nás už určite stretol. Preháňanie je dobrý spôsob ako si vystreliť zo života a v tomto prípade z plytkých blondínok, ktoré nám v konečnom dôsledku začnú byť aj trochu sympatické. Zdá sa, že všetci herci si to užívali. Pre mňa má tento film dva plusy navyše - sladkého Eddie Kaye Thomasa, ktorého žeriem už od Prcičiek a bombasticky "khúlovú" Carmen Electra, ktorá vám ukáže, že keď 120 kilovému vyhadzovačovi povie, že ho rozplače ako malé dieťa, tak to aj urobí ;-)))) ()

• Jenny McCarthy (Rebecca), Kam Heskin (Carrie), Victor Webster (Richard) a Lochlyn Munro (Kevin) si zahrali aj v seriáli Čarodejnice (1998), nie však v rovnakých epizódach. (Raccoon.city)
  • Ve filmu se objevila slavná kanadská punková skupina Sum 41. (Stanley619)
  • Film se natáčel v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)