100% blond

Dirty Love

Komedie / Romantický

USA, 2005, 91 min

• desa

jiz jsem to zde do nejakeho hodnoceni psal. nechapu tenhle druh americkeho humoru - poblita prsa, chachacha, uklouznuti na menstruacni krvi - super for, za celej film jsem se ani jednou nezasmal a to si myslim, ze mam dobrej smysl pro humor. pokud by slo davat minus procenta, nemel bych s tim problem. nechapu tento druh filmu, ale americanum se to stava casto. jako herec bych se za ucast v tomto filmu stydel vic nez za ucast v serialu o Zemanovi.(21.8.2013)

• unagi

Mali sme chuť na úplnú blbosť! ... TRAFILI SME SA !!! Tak toto bolo fakt hlúpe so všetkých svetových strán. Niektoré veci boli také čo vám troška nadvihlo kútiky, ale bolo ich údesne málo. Samozrejme dej je plytký a silený humor nás sprevádza aj do "intímnych" chvíľkach herečky, ktorá mimochodom vôbec nieje príťažlivá. Nepochopil som Carmen Electru, že čo to malo znamenať? Čo, alebo koho sa snažila zahrať? Nedal by som jej ani 5 centov za tie jej "herecké" výkony a to nie som žiadny znalec. BLÉ, celé zle !(23.6.2010)

• ivishka

Nejhorší film co jsem kdy viděla. Zobrazuje všechno co nejvíc nenávidím - de*ilní nány, hloupé dialogy, příšerné dabéry, nejhorší herce na planetě(ještě mi tam chybí madam Michelle Williams, Keira Knightley a Halle Berry-a většina české herecké scény), nejtrapnější scénář, rádoby "vtipný" humor, snaha o spontánní situace, které jsou očividně nepovedené...Z nepochopitelných důvodů siliconová Jenny McCarthy, která je doslova určena do filmů kategorie Zet neustále piští a mluví se zrcadlem. Oblíbené klišé kdy nejlepší kamarád Finčom*d miluje tajně svou kámošku a neumí jí to říct, protože jí pořád kouká na ty hnusné silicony. "Kouzelník", kterému z p**ele vytahuje policistka při tělesné kontrole kilometr jakési šály..Neznám větší ponížení než se dívat na tohle a co mě velmi zaráží je, že někdo tomuto dá 2* ale je to asi věc vkusu a názoru...(26.9.2012)

• Fingon

... a scénář si k tomu napsala hlavní protagonistka sama. Docela by mně zajímal názor ženy... ---------------------- Sledovat tenhle film bylo utrpením, přesto se nedokážu zbavit dojmu, že přece jen obsahuje nějakou hlubší myšlenku. Co když zvolená forma pouze podtrhuje poselství o odvrácené straně Hollywoodu, hvězdného systému a vůbec života v dnešní společnosti? Je velice snadné mávnout nad anti-hrdinkou ploutví s tím, že je to hysterka a její zážitky jsou parealistické, na straně druhé to může být i volání o pomoc, kterému nikdo nechce, nemůže a neumí rozumět...(2.6.2009)

• Faye

Málokdy se člověku poštěstí vidět film, který získal cenu hned ve čtyřech kategoriích včetně té hlavní: nejhorší film, nejhorší scénář, nejhorší režisér, nejhorší herečka a na další byl nominován: nejhorší filmová dvojice a nejhorší herečka ve vedlejší roli. Prostě jsem nedokázala vítězi Zlaté maliny 2005 odolat. Rebecca načape svého milého v jednoznačné situaci. „Richard a ta malá. Počkej, jak jen se jmenovala? Už vím. Děvka“. Takže musí rychle sehnat kluka na jeden večer, aby vzbudila u Richarda šílenou žárlivost. Opravdu „skvělá“ záležitost, která nezapomněla ani na tak oblíbené zvracení a navíc přidala své vlastní neuvěřitelně stupidní nechutnosti. Zasloužené vítězství!(18.5.2006)

• - Jenny McCarthy (Rebecca), Kam Heskin (Carrie), Victor Webster (Richard) a Lochlyn Munro (Kevin) si zahrali aj v seriáli Čarodejnice (1998), nie však v rovnakých epizódach. (Raccoon.city)

• - Během natáčení filmu se režisér John Mallory Asher oženil z hlavní protagonistkou filmu Jenny McCarthyovou. Manželství ale nemělo dlouhého trvání. (Terva)

• - Film se natáčel v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)