100% blond

Dirty Love

Komedie / Romantický

USA, 2005, 91 min

• Asia_Power

Někdy Vás Budha osvítí. Ke mně nakráčel, když jsem se válela ve spokojené THC realitě a bodře mi pravil - ,,Linh, tenhle film bude neskutečná píčovina, vyser se na to a jen dej ODPAD. Ušetříš si 90 minut života v bolestech." Budha měl pravdu !! Jenže já kráva chytila záchvat debility od hlavní hrdinky filmu a tak jsem si romantickou komedii, (čti naprostou sračku) 100% blond, pustila. Rebecca je možná krásná a přitažlivá dívka, jak tvrdí ofiko text distributora, ale jedna věc jí shází zcela určitě. MOZEK. Mít každé lidské stvoření v hlavě takhle dokonale nasráno, tak zombíci pochcípaj hlady. Že nemá mozek bych jí ještě odpustila, jelikož vypadá šukézně, ale bohužel má pusu a umí mluvit. A to už odpustit nejde. Byla jsem tak nucena poslouchat kýbl hoven, co chrlila během filmu a když k tomu připočtu její gesta a chování, tak jsem dostala nutkavou touhu umlátit jí lopatou, narvat meloun do prdele nebo jí prostě chytnout za stydké pysky a tu píču jí přetáhnout přes hlavu. Naprosto jsem nechápala jejího kámoše, který po ní toužil, protože milovat bytost s Kví Kvé zdrclého tvarohu nejde ani, když ona bytost má krásný trojky a mrdózní tělo. Radši bych celej večer sahala na okouna nebo se bavila s retardovaným kouzelníkem, než s touhle krávou trávila pět minut v jedné místnosti. Jenže jsem pitcha, takže jsem si jí nakvartýrovala na hodinu a půl do ložnice, než naskočily titulky a konečně Rebeccu poslaly do prdele. Pak jsem konečně osaměla, schoulila se do klubíčka a, cucajíc si palec, začala hystericky brečet. Modelky na zabití mají v 300 nejhorších těžkou konkurenci.(31.1.2017)

• Aelita

Každodenní starosti a trapárny hollywoodských odbarvených blondýnek, které sní o kariéře herečky. Buď je to geniální a herecky odvážná parodie na život podle reklam a ženských časopisů a pravdivý obraz toho, co vše musí "hrát" nehvězdná většina hereček (scénář filmu napsala samotná hlavní hrdinka Jenny McCarthy, která má jistě vlastní zkušenosti), nebo to je kreténská komedie, která se absolutně nepovedla. V každém případě je to mrzuté. ___ Podobný mrzutý "počin" nabízí film http://www.csfd.cz/film/205753-ellie-parker/, není nutné však brát vše, co se nabízí.(4.4.2013)

• Fingon

... a scénář si k tomu napsala hlavní protagonistka sama. Docela by mně zajímal názor ženy... ---------------------- Sledovat tenhle film bylo utrpením, přesto se nedokážu zbavit dojmu, že přece jen obsahuje nějakou hlubší myšlenku. Co když zvolená forma pouze podtrhuje poselství o odvrácené straně Hollywoodu, hvězdného systému a vůbec života v dnešní společnosti? Je velice snadné mávnout nad anti-hrdinkou ploutví s tím, že je to hysterka a její zážitky jsou parealistické, na straně druhé to může být i volání o pomoc, kterému nikdo nechce, nemůže a neumí rozumět...(2.6.2009)

• Prolog

Když už má film tolik Zlatých malin a navíc ještě tolik nominací tak je pro mě až neuvěřitelně zajímavý. Jedna ese totiž o věc, kterou prostě musím vidět :). A od první minuty jsem chápal proč všechny ty "ocenění". Herecké výkony na bodu mrazu a ještě níž... Jenny McCarthy by si za tuhle roli zasloužila výlet na Guantanamo a to na pár let. Scénárista a režisér...nemám slov...nechci používat nadávky a ani nebudu! Jen musím nakonec říct, že tenhle film překonal veškerá má očekávání. Něco tak stupidního jsem opravdu nečekal ani já...a, že já jako milovník béčkových filmů jsem na leccos zvyklý. No je to prostě masakr...sežente si to a bavte se nad tou pitomostí.(25.7.2008)

• dj_kure

Rozhodně jeden z nejhorších filmových zažitků. Nikomu na světě nepřeju takové utrpení. 90 minut NEhumoru, NEoriginality a totální blbosti se dá přetrpět jen těžko. Nikdy asi nepochopím jak jsem ten film mohl dokoukat. Asi jen pro to abych tomu s čistým svedomím mohl dát ODPAD! Shrnuto a podtrženo, jde o bezduchou americkou hovadinu s nulovým potenciálem už od začatku filmu. I když během filmu chcete sebevíc, zábavnější už to nebude takže doporučuji vypnout raději hned! 0%(17.4.2011)

• - Film se natáčel v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)

• - Během natáčení filmu se režisér John Mallory Asher oženil z hlavní protagonistkou filmu Jenny McCarthyovou. Manželství ale nemělo dlouhého trvání. (Terva)

• - Jenny McCarthy (Rebecca), Kam Heskin (Carrie), Victor Webster (Richard) a Lochlyn Munro (Kevin) si zahrali aj v seriáli Čarodejnice (1998), nie však v rovnakých epizódach. (Raccoon.city)