100% blond

Dirty Love

Komedie / Romantický

USA, 2005, 91 min

• rikitiki

Ano, je to otřesné. Na filmu je zvláštní prapodivná (nefungující) kombinace banální romantické komedie a nejdrsnějších fekálních scének. Jakoby byl scénárista obtloustlý nerd, který u rodičů v garáži sjíždí nechutné německé porno a zároveň marně sní o něžné lásce. ____ Říkala jsem si: fajn, pár bloňďatých a už postarších hereckých dřev, kterým se nepodařilo prosadit, je vděčných za jakoukoli práci a berou vše. A pak se dozvím, že hlavní hrdinka, na kterou je ve filmu mmj. blito, a která je tam ponižována na stovky způsobů, si roli napsala sama na tělo?! ____ Vědci by se měli zaměřit nejenom na to, aby silikony nevybuchovaly, ale taky, aby škodlivé látky z nich neputovaly rovnou do mozku. /5. 4. 13./(5.4.2013)

• Faye

Málokdy se člověku poštěstí vidět film, který získal cenu hned ve čtyřech kategoriích včetně té hlavní: nejhorší film, nejhorší scénář, nejhorší režisér, nejhorší herečka a na další byl nominován: nejhorší filmová dvojice a nejhorší herečka ve vedlejší roli. Prostě jsem nedokázala vítězi Zlaté maliny 2005 odolat. Rebecca načape svého milého v jednoznačné situaci. „Richard a ta malá. Počkej, jak jen se jmenovala? Už vím. Děvka“. Takže musí rychle sehnat kluka na jeden večer, aby vzbudila u Richarda šílenou žárlivost. Opravdu „skvělá“ záležitost, která nezapomněla ani na tak oblíbené zvracení a navíc přidala své vlastní neuvěřitelně stupidní nechutnosti. Zasloužené vítězství!(18.5.2006)

• dj_kure

Rozhodně jeden z nejhorších filmových zažitků. Nikomu na světě nepřeju takové utrpení. 90 minut NEhumoru, NEoriginality a totální blbosti se dá přetrpět jen těžko. Nikdy asi nepochopím jak jsem ten film mohl dokoukat. Asi jen pro to abych tomu s čistým svedomím mohl dát ODPAD! Shrnuto a podtrženo, jde o bezduchou americkou hovadinu s nulovým potenciálem už od začatku filmu. I když během filmu chcete sebevíc, zábavnější už to nebude takže doporučuji vypnout raději hned! 0%(17.4.2011)

• Elleannie

No.. některé scény byly opravdu trapné.. Jiné byly zase tak trapné, až úplně praštěné, že jsem se prostě musela smát. Přiznávám, že předlouhá scéna s vložkami byla opravdu nechutná, ale na druhou stranu párkrát jsem se docela zasmála a navíc tenhle film si budu pamatovat snad navždy, a proto jej nemůžu ohodnotit úplně nejhůře..(4.4.2013)

• Prolog

Když už má film tolik Zlatých malin a navíc ještě tolik nominací tak je pro mě až neuvěřitelně zajímavý. Jedna ese totiž o věc, kterou prostě musím vidět :). A od první minuty jsem chápal proč všechny ty "ocenění". Herecké výkony na bodu mrazu a ještě níž... Jenny McCarthy by si za tuhle roli zasloužila výlet na Guantanamo a to na pár let. Scénárista a režisér...nemám slov...nechci používat nadávky a ani nebudu! Jen musím nakonec říct, že tenhle film překonal veškerá má očekávání. Něco tak stupidního jsem opravdu nečekal ani já...a, že já jako milovník béčkových filmů jsem na leccos zvyklý. No je to prostě masakr...sežente si to a bavte se nad tou pitomostí.(25.7.2008)

• - Ve filmu se objevila slavná kanadská punková skupina Sum 41. (Stanley619)

• - Film se natáčel v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)

• - Jenny McCarthy (Rebecca), Kam Heskin (Carrie), Victor Webster (Richard) a Lochlyn Munro (Kevin) si zahrali aj v seriáli Čarodejnice (1998), nie však v rovnakých epizódach. (Raccoon.city)