Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Rebecca je krásná a přitažlivá dívka, kreré zdánlivě nic neschází. Jenže ona právě přistihla svého přítele Richarda s jinou, a tak je rozhodnuta pomstít se mu! Rychle schání kluka na "jednu noc" , aby v Richardovi vzbudila žárlivost... Její hledání se promění v bláznivou cestu, na které rozhodně nebude nouze o vtipné situace, a během níž objeví i opravdovou lásku! (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (95)

fantassia odpad!

všechny recenze uživatele

Vydržela jsem asi pět minut a usoudila, že lepší už to nebude, Carmen se hodí tak akorát na striptýz, ale na film určitě nemá, nevím jak je to v originálním znění, ale dabing tomu rozhodně nepřidal,jistě na to našli uječenou blonďatou týnku, no co už, škoda i těch pěti minut, měla jsem se nejdřív podívat sem, tak příště ;-) ()

Marrianna odpad!

všechny recenze uživatele

No to byla ale shitovina. To snad ani nemůže být pravda. Carmen Electra mi zde byla docela sympatická, ale ani ona tuhle ohavnost nemůže zachránit. Soubor odporností, s naprostou tupostí prostě nemůže být ani brán za film. Je to spíše důkaz toho, že určití lidé by se zásadně měli vyhýbat jakémukoliv nápadu zpracovávat cokoli a ještě to pouštět do éteru. ()

Reklama

Fingon 

všechny recenze uživatele

... a scénář si k tomu napsala hlavní protagonistka sama. Docela by mně zajímal názor ženy... ---------------------- Sledovat tenhle film bylo utrpením, přesto se nedokážu zbavit dojmu, že přece jen obsahuje nějakou hlubší myšlenku. Co když zvolená forma pouze podtrhuje poselství o odvrácené straně Hollywoodu, hvězdného systému a vůbec života v dnešní společnosti? Je velice snadné mávnout nad anti-hrdinkou ploutví s tím, že je to hysterka a její zážitky jsou parealistické, na straně druhé to může být i volání o pomoc, kterému nikdo nechce, nemůže a neumí rozumět... ()

Rex Mundi 

všechny recenze uživatele

Verím tomu, že tento film nebol myslený vážne a ide o recesiu - a že je to recesia ako delo! Stupídna fekálna komédia s prvkami romantiky, ktorá ma však na moje vlastné prekvapenie celkom pobavila. Zdrojom zábavy je hlavne cynické uťahovanie si z atraktívnych a hlúpučkých blondíniek. Humor je prízemný, scenár jednoduchý, ale niektoré hlášky celkom fajn. Postavy karikujú svoje skutočné predlohy, s akými sa každý z nás už určite stretol. Preháňanie je dobrý spôsob ako si vystreliť zo života a v tomto prípade z plytkých blondínok, ktoré nám v konečnom dôsledku začnú byť aj trochu sympatické. Zdá sa, že všetci herci si to užívali. Pre mňa má tento film dva plusy navyše - sladkého Eddie Kaye Thomasa, ktorého žeriem už od Prcičiek a bombasticky "khúlovú" Carmen Electra, ktorá vám ukáže, že keď 120 kilovému vyhadzovačovi povie, že ho rozplače ako malé dieťa, tak to aj urobí ;-)))) ()

Asia_Power odpad!

všechny recenze uživatele

Někdy Vás Budha osvítí. Ke mně nakráčel, když jsem se válela ve spokojené THC realitě a bodře mi pravil - ,,Linh, tenhle film bude neskutečná píčovina, vyser se na to a jen dej ODPAD. Ušetříš si 90 minut života v bolestech." Budha měl pravdu !! Jenže já kráva chytila záchvat debility od hlavní hrdinky filmu a tak jsem si romantickou komedii, (čti naprostou sračku) 100% blond, pustila. Rebecca je možná krásná a přitažlivá dívka, jak tvrdí ofiko text distributora, ale jedna věc jí shází zcela určitě. MOZEK. Mít každé lidské stvoření v hlavě takhle dokonale nasráno, tak zombíci pochcípaj hlady. Že nemá mozek bych jí ještě odpustila, jelikož vypadá šukézně, ale bohužel má pusu a umí mluvit. A to už odpustit nejde. Byla jsem tak nucena poslouchat kýbl hoven, co chrlila během filmu a když k tomu připočtu její gesta a chování, tak jsem dostala nutkavou touhu umlátit jí lopatou, narvat meloun do prdele nebo jí prostě chytnout za stydké pysky a tu píču jí přetáhnout přes hlavu. Naprosto jsem nechápala jejího kámoše, který po ní toužil, protože milovat bytost s Kví Kvé zdrclého tvarohu nejde ani, když ona bytost má krásný trojky a mrdózní tělo. Radši bych celej večer sahala na okouna nebo se bavila s retardovaným kouzelníkem, než s touhle krávou trávila pět minut v jedné místnosti. Jenže jsem pitcha, takže jsem si jí nakvartýrovala na hodinu a půl do ložnice, než naskočily titulky a konečně Rebeccu poslaly do prdele. Pak jsem konečně osaměla, schoulila se do klubíčka a, cucajíc si palec, začala hystericky brečet. Modelky na zabití mají v 300 nejhorších těžkou konkurenci. ()

Galerie (10)

Zajímavosti (5)

  • Ve filmu se objevila slavná kanadská punková skupina Sum 41. (Stanley619)
  • Film se natáčel v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)
  • Jenny McCarthy (Rebecca), Kam Heskin (Carrie), Victor Webster (Richard) a Lochlyn Munro (Kevin) si zahrali aj v seriáli Čarodejnice (1998), nie však v rovnakých epizódach. (Raccoon.city)

Reklama

Reklama