Rebecca je krásná a přitažlivá dívka, kreré zdánlivě nic neschází. Jenže ona právě přistihla svého přítele Richarda s jinou, a tak je rozhodnuta pomstít se mu! Rychle schání kluka na "jednu noc" , aby v Richardovi vzbudila žárlivost... Její hledání se promění v bláznivou cestu, na které rozhodně nebude nouze o vtipné situace, a během níž objeví i opravdovou lásku! (oficiální text distributora)

boombang odpad!

Tohle mne zaujalo pouze ve 23. minutě. "Je to jen hrouda tuku!" Dal už to bylo zbytečné sledovat. Je to ultraodpad. ()

cinema_cz odpad!

Další ze stupidních rádoby komedií o tupé blondýnce, která přes hromadu trapasů a litry tělních tekutin ke štěstí přišla. Neexistuje důvod, proč se na film dívat, leda potřebujete-li citelně zvednout krevní tlak. (Ci 09/2008) ()

Seuata odpad!

100% blon... nevím jestli to má být narážka, že v hlavě hlavní hrdinka nic nemá, ale s tímhle filmem nemá cenu ztrácet čas... U tohodle filmu jsem se chytala za hlavu, kdo tohle vymyslel... Postrádá to humor, svižnost, atmosferu... snad vsechno... Jediné doporučení: NA TOHLE SE NEDÍVEJTE!!!! ()

Cverna odpad!

Tak nevím..... Už jsem toho viděl hodně, ale aby mi bylo trapně i za výrobce televizoru na který právě koukám, tak to se ještě nestalo... Bylo mi to puštěno asi ze škodolibosti a proto dávám mínus padesát procent. Nebo šedesát? ()

Mrs.SMEGhead odpad!

V životě jsem neměla tu čest vidět horšího filmu! Stáhla jsem ho z hecu a už v prvních minutách jsem obracela oči v sloup... Jsem hrdá na svou statečnost, že jsem se odhodlala tenhle humáč dokoukat až do konce... ()

fimler odpad!

Dvě hroudy tuku, sáhni mi na okouna, krvácení v supermarketu, ale jinak nazvat tento film americkou romantickou komedií je opravdu pro ten žánr urážka. Je to solidní odpad, a to Carmen Alectra si ještě svou úroveň držela, ale bohužel Jenny McCarthy ztratila veškerou důstojnost. ()

Destry odpad!

Toto nemohl nikdo myslet ani na setinu vteřiny vážně...Je to víc než dno a víc než odpad...Ještě teď, když si na to vzpomenu, mi běhá mráz po zádech a natahuje mi na zvracení... ()

gruzdej

Šílená komedie s natolik vlastním pojetím humoru je tak nekompromisní, že je v mnoha ohledech až geniální. Pokud překonáte povýšené znechucení, budete se nejspíš jen prostě královsky bavit... ()

mine.slayer

Musím se tohohle filmu zastat a říct, že je to tu nejspíš opravdu samej buzík:D Ale vážně to není špatnej film ve zkutečnosti to vidím jen na tři hvězdy, ale díky těm všudepřítomným kozičkám a prdelkám dávám jednoznačně pět!!:) ()