Série(7) / Epizody(378)

Vaše kamarádka Peppa je malé roztomilé prasátko v červené sukni. Ráda se baví s přáteli, je zvědavá, má ráda čokoládové zákusky a narozeninové oslavy i výlety, na kterých se něco dobrého jí. Nejvíc ale miluje, když je pořádné bláto. Protože, co může být na světě lepší zábava, než je skákání v blátivých kalužích? (oficiální text distributora)

kolly13

Je to možná příliš jednoduché, ale výchovné, se snahou o ukázku chování dospělých pro malé děti. A tak je to potřeba i brát. Naprosto zcestné komentáře typu odpad - je to pro prcky, jak se mají chovat a identifikovat s "hodným prasátkem". A moje dcery ho mají pořád rády. ()

Gooran

V prvé řadě je potřeba si uvědomit, pro koho je seriál určen. Pohlížet na něj a hodnotit ho z pohledu dospěláka nesignalizuje ani tak "hloupočkost" seriálu, jako spíš hodnotícího. :) Pro děti ideální, nenásilné, naopak nenápadně vštěpující to správné z lidské osobnosti (nestydět se poděkovat, podělit se, popřát, neubližovat atd.) Pro dceru momentálně TOP pořad, ve třech letech si díky němu i výrazně zlepšila výslovnost, protože neustále sází dialogy a v mnoha případech a situacích to je neskutečně vtipné. A tak zatímco dospěláci sází v příhodné momenty "Komu tím asi prospěje, co? Druhé straně?!" a podobně, tak dcera valí něco o tatínkovu velkém bříšku, byť jsem hubenej jak lunt, nebo o tom, že bez holínek se v kalužích neskáče. :) Kolikrát nám to ulehčilo cestu do školky, :-D ()

david141474 odpad!

Tak a je to tu, recenze kterou jsem moc dělat nechtěl! Teď řeknu svůj názor. Za prvé nesympatický postavy, za druhé hrůzostrašná hudba, za třetí hrůzostrašnej děj a za čtvrté i Tlapková patrola je lepší. Hrůza a nikdy víc, tento seriál by neměl nikdo vidět, leda na vlastní nebezpečí. 0/10 nikdy víc, absolutně nejhorší seriál, kterej spatřil světlo světa! ()

Drobecek

Odpadem to může hodnotit jenom někdo, kdo nemá malé děti. Pro děti kolem dvou let je to skvěle udělané a i "zápletky" jsou vhodně zvolené. ()

juluch

väčšinou neodsudzujem zmýšľanie bezdetných hodnotičov, ale v tomto prípade naozaj nevedia, čo hodnotia :P až nájdete v súčasnej produkcii pre deti niečo, čo bude rovnako milé, zrozumiteľné, nevážne a nekrečovito needukatívne, davajte.... ()

Alchemilla

Jeden z mála seriálů vhodný již pro dvouleťáky. Příběhy se opírají o situace ze života, jsou jednoduché, laskavé a vtipné, děti jim rozumí. Prasátka mají jednoduchou grafiku, která se mně osobně moc líbí. Pepina v originále má roztomilý hlas, český dabing je trošku protivný, uječený a leze na nervy. ()

artcha

Pepina forever! Doporučuji díly Péťův kašel, Hasičský sbor a Dobročinný běh... Předpokládám, že scénáristou je feministka... ()

KvetoslavL.

Na první pohled normální seriál pro malé děti... Na druhý pohled neuvěřitelně dementní seriál pro malé děti... Ale na třetí pohled je to možná geniální skrytá parodie na celý žánr dětských telepohádek. Příběhy transsexuálního prasátka Josefa, který místy připomíná reálné děti (narozdíl od dušínovských buznů typu Tea ze seriálu Teo), mentálně zaostalého bratříčka Tomíka (který umí asi dvě slova, z nichž obě jsou "dinosaurus!") a mojí nejoblíbenější postavy, tatínka, který je v celém seriálu za blbce a ostatní postavy si dělají srandu z jeho tloušťky (miluju obzvlášť jeho typický přiblblý pokerface, který v těchto - ale i mnoha jiných - situacích nasadí). Navíc tu máme další více či méně kuriózní postavy, animaci neuvěřitelně pitomou (scéna: Prasata (vč. 300 kg tatínka) jedou na kole do kopce, který má sklon asi 80°. Nebo už v komentářích zmiňované penisoidní hlavy postav.) a to celé je korunováno závěrečným epileptickým záchvatem všech postav, který (pokud to byl úmysl) je asi nejlepší parodií na typický závěrečný trapný smích, jakou jsem kdy viděl. Prostě tak blbý, že to snad nikdo nemohl myslet vážně. A pokud to myšlený vážně není, tak si to čtyři hvězdy rozhodně zaslouží. ()

tyzik

Pepa je malé roztomilé prasátko která si společně žije se svým tatínkem maminkou a bráškou Tomem.u této blbiny se člověk zasměje a pobaví a na těch 5 minut zabavíte malé děti, plus hezký dabing a výborná gameball parodie ()

kodwin

Mně to přijde roztomilé a cool zároveň. Britský humor já můžu a navíc je to ze života. Nicméně dovedu pochopit, že lidem bez malých dětí Peppa&spol nic neříká. ()

rezor

Shlédnuto se synovcem v rámci nutného zla. Tak debilní scénář a komentáře jsem už dlouho neviděl. Chápu, že u dětských myslí to může vyvolat úspěch. U starších diváků je to spíše utrpení. * za to neagresivnost a poměrný pacifismus. ()

krasohled

Jednoduchý serial určen pro malé děti, předškolního věku ..už od 2 let- kdy sice vůbec není vhodné aby dítě čumělo na bednu ale když letíte letadlem nebo delší jízdu v autě , musíte střídat aktivity po 20 minutách ..nebo musíte udržet dítě nemocné v posteli, tak přijde vhod.... dítě zabaví- nic mu tam " neproblyskuje " v obrazovce, farby jsou základní, akce ve správnem tempu.. z komentářů, co zde píši blbečci i snaživí tatínci -je jasně vidět že o dětské vývojové psychologii nemají páru.. V Peppě jsou všechny běžné situace ze života- třeba návšteva zubaře, nemoc a muset ležet v postýlce, nový spolužák- maminky ho za tu pomoc milují a trochu skrytý anglický humor. Moje už né miminko nebavilo ve 2 letech nic jiného - Krteček a Bob a Bobek vydrželi půl minuty- nic ji to neříkalo, Peppa byl náš první film a smála se, ve 2,5 letech jsme se "hadali" protože ji nechtěla vypnout... ve 3 letech ji ve školce pustili autíčka s "sofistikovaným akčním " příbehem -který ji naučil větu " Ty si hloupý.." a vykřikovla ji po ulici. 100% ()

quokam

Peppu lze hodnotit pouze detskyma ocima. Vyristla na ni neter se synovcem, dnes i dcera. Hezky nenasilne edukativni plus krasna anglictina.. A takove rodice jako ma Peppa bych pral vsem. Detskych sto pro. ()

lele

Docela výtečný seriál, který bych zakázala vysílat s dabingem. Ten je otřesný a činí seriál nekoukatelným. To muselo dát strašně práce. Děti jsou dabovány dospělými pitvořidly, vtípek se začátečními písmeny pohřben, vše debilně přeloženo, ale kůň řehtá anglicky, atd. ()

Swordmaster

Žánr:Šmejdpohádka Kdy se podívat:Až dojde Krteček,nejlépe nikdy. Doporučení:Fuj. Popis:První seriál který navádí dítě smát se nazádech. Celkem:CHROOOOCHT!.......teď vážně-blbost! ()

bizon.99

Fajn seriál,který moje děti můžou skoro pořád a mě to taky pobaví.Akorát z tatínka nemuseli dělat takového hňupa. S Pepinou a Tomem je fajn. ()

JARDAHONDA odpad!

Prasátko Peppa,hodnotím následovně : Animace otřesná,,,hlavy prasátek,připomínají penisy,,,,znuděný děj = Odpad ()

Hasbro zakládá filmovou a televizní divizi

Hasbro zakládá filmovou a televizní divizi