Prasátko Peppa (TV seriál)

• Česko

Velká Británie, 2004, 52x5 min

Sam Morrison

Julian Nott

Disaurus(23.6.2012)

Skvělý animovaný seriál pro ty nejmenší diváky CHROCHT! o roztomilé prasečí rodince. Moc se mi líbí CHROCHT! převracení tradičních rodinných schémat - zatímco tatínek vaří CHROCHT! oběd, maminka pracuje na počítači CHROCHT!. Animace je hodně jednoduchá ale líbivá. Vždycky můžu umřít smíchy, když slyším jak rodinka mluví (asi jsem to od nich taky chytla CHROCHT!) :)) Mám pocit, že tento optimistický pohled na svět je pro malé děti ideální... CHROCHT!! :)(18.11.2006)

hodně vysmátej seriál. Tak si říkám, na čem asi autoři byli. :-) asi by se mi to tak nelíbilo, kdyby tam nebyla prasátka. Ale prasátka jsou prostě skvělá. chrocht.(24.9.2009)

• Paity

Tohle je opravdová animovaná příšernostl, ale asi se na to něčí děti opravdu koukají, jinak by to totiž nevysílali.(23.7.2013)

• Happykubas

Prasátko pepina. Ou...už podle názvu to není moc lákavé. Viděl jsem pár dílu a kdybych to měl vystihnout upřímně, tak bych to označil za stupiditu. Jádrem seriálu jsou nesmyslné a hloupé příběhy, navíc doprovázené děsným chrochtáním členů rodiny prasátek. A po vizuální stránce je to stejně tak smutné. Doufám, že si děti díky této jednoduché animaci nebudou představovat opravdového "vepře" jako růžovou kuličku s trčícími špilkami (končetiny) a na hlavě s rypáčkem, který je tak obludně umístěn na čele. Omlouvám se za takové detailní popisy, ale je to tak.(23.1.2008)

• - Chrochtání rodiny Peppiny se během třetí a čtvrté řady změnilo. (..Lucas..)