poster

Prasátko Peppa (TV seriál)

 • Česko

  Prasátko Pepina

 • Velká Británie

  Peppa Pig

 • Slovensko

  Prasiatko Peppa

Animovaný / Rodinný

Velká Británie, 2004, 240x5 min

Scénář:

Sam Morrison

Hudba:

Julian Nott
 • takytabornik
  ****

  Když jsem zahlédl tento seriál poprvé, říkal jsem si, co je to za nemožnou animaci. Nedávno jsem však již "Pipině" děkoval, že jsme přestáli celou cestu do Chorvatska bez křiku. A jelikož již znám většinu dílů nazpaměť, musím uznat, že seriál je velmi propracovaný. Pro mne jsou to Simpsonovi pro nejmenší! Doporučuji mrknout na stránky: http://www.peppapig.com/(7.8.2010)

 • Madsbender
  *****

  "Prasátko Pepina, zkroucená štětina, zábavné převelice, smíchotů na tisíce, než se nazdáš je to v čudu, zas běžím zahánět nudu, až zas půjde v televizi, zbaví mne pochmurních vizí a ja rozradosten hned, poběžím dělat krajší svět." Dovolil som si citovať svoju českú pseudoobdobu, ale teraz trochu vecne a k veci. Pepinak, i keď na prvý pohľad môže pôsobiť odpudivo, infantilne a hrozivo, je vskutku výborným detským seriálom, ktorý dokonale spĺňa kritériá zábavy pre najmenších a, ako viem zo skúseností vlastných aj známych, dokáže zaujať a pobaviť aj vybraných dospelých (chovanci ústavov sa nerátajú). Vlastne je to taký malý televízny zjav, ktorý si nezaslúži dlhodobú pozornosť, ale na občasné spestrenie a zlepšenie nálady funguje priam zázračne. A to sa počíta. Kroch! 90%(30.4.2014)

 • easer07
  *****

  CHRO,CHRO,CHRO, předpokládám, že dabéři musí mít víc jak 10 promile, aby toto vůbec mohli dabovat. Je to geniální, protože se mi to prostě líbí a ještě lepší je parodie, která nese název Prasátko Slezina. Takže opravdu super, dávám plno a teď rychle pryč, než na nás Tomík pošle ,,disaura''. CHRO, CHRO, CHRO.(22.11.2014)

 • honajz2
  *

  Vítejte v rodince prasat. Jejich otec je neschopný mamlas, který nemá tušení, co je to hřebík a jak se zatlouká. Jejich matka jako jediná dělá užitečnou práci a aspoň se motá kolem plotny a nakupuje haldy hadrů. Jejich dcera-Peppa, která je i hlavní hrdinkou tohoto debilního pořadu, neustále rozumuje, a říká jak by se co mělo udělat a co a jak by se mělo koupit (jako její matka). Její bratr se často ukazuje jako uřvaný retard. Má velký zájem o dinosaury a nejraději si na ně i hraje. Někdy i vyběhne ven a předvádí se: na hřišti, ve škole, v jeslích... No a tohle vás čeká v jednom díle tohoto debilního pořadu.(17.3.2015)

 • Skuby47
  ****

  Animovaný seriál, který by neměli hodnotit dospělí diváci, ale jen děti, pro které je určen. Mně připadala zvláštní plochá a jednoduchá grafika řekněme nelíbivá, ale moje vnučky jsou nadšeny. Je to veselé, vtipné a v době nemoci to funguje jako neocenitelná pomůcka, jak udržet děti v posteli a ještě je přitom vychovávat, protože Peppu poslechnou spíš než moje příkazy. V tomto případě hodnotím za celou rodinu.(15.4.2013)

 • - V prvních dvou sériích nebyly postavy v autech připoutány bezpečnostními pásy. Poté, co kvůli tomu obdržel seriál několik stížností, tvůrci do epizod bezpečnostní pásy přidali a upravili i ty epizody, ve kterých nebyly. (Pierre)

 • - Seriál se objevil přibližně ve 180 zemích světa. (Pierre)

 • - Chrochtání rodiny Peppiny se během třetí a čtvrté řady změnilo. (..Lucas..)