Papoušek a poklad

Real Macaw, The

Rodinný / Dobrodružný

Austrálie, 1998, 91 min

Bill Conti

Rozpočet AUD 5miliónovTržby Celosvetovo $600,000(5.8.2010)

Skvělý dobrodružný snímek pro trochu odrostlejší diváky. Je to napínavé, akční... pohodová zábava.(22.7.2009)

Povedený dobrodružný film o mladém chlapci, který díky papoškovi najde poklad. Docela příjemný oddych se špetkou zábavy i napětí.(22.3.2009)

Podobně jako Napoleon je i The Real Macaw australský rodinný film s dobrodružnou tématikou. Klasika mého dětství a jeden z mála dětských filmů, na který se dá dívat i v dospělosti. Yeah, je to televizní, má to jednoduchý příběh, ale umí to být napínavé a má to i nějaké to morální poselství, které se prezentuje nádherným ústředním hudebním motivem. Link pro zájemce.(3.11.2016)

Nejlepší na celém filmu je papoušek, jehož průpovídky zaručeně pobaví i dospělé, jinak jde o celkem pěknou rodinnou komedii.(20.6.2011)

Ale jo, na jedno skouknutí se to dalo :) Akorát v půlce filmu mi už začal lézt na nervy papouškův hlas :)(24.1.2018)

Příjemný kratký film o dobré vůli mladého chlapce s papouškem, který bude chtít získat poklad pro svého dědečka, který nemá peníze. Když jsem byl malý, měl jsem na kazetě nahráno jenom půlku filmu, ale pak jsem koupil DVD a snímek skoukl celý, ale bohužel s jiným dabingem, ale to nevadí, bavil jsem se i tak.(19.3.2015)

Je to příjemná rodinná komedie, která se mě líbila.(15.3.2012)

Really?!(13.5.2014)