Půlnoční jízda

Midnight Ride

Polnočná jazda

Akční / Thriller / Horor

USA, 1990, 90 min (Alternativní: 77 min)

• moviefan4

Čo povedať k filmu ktorý ma nijak extra neoslovil ale zase ma aj bavil. Zápletka bole docela fajn a aj herci( Dudikoff mi tu nevadil). Pri pozeraní som sa nenudil ale všetko mi pripadalo také nijaké. Beriem ohlad aj na to že je to B-čkový film ktorý asi moc nestál ale aj tak si myslim že v ňom mohlo byť toho viac. Čo už raz mi to vidiet stačilo.(5.1.2016)

• Gilmour93

Rád bych Lukeovi Skywalkerovi popřál, aby jej provázela mentální síla, ale evidentně to tady není možné. No nic, alespoň popřeji žárlivému komisaři Dudikoffovi hodně zdraví, protože při pohledu na jeho herecký výkon se vkrádala myšlenka, jestli nemá nervové centrum zasažené hvězdicí.. Nehorázná šmíra. Režisér i střihač nemohli být střízlivý a tenhle stav je zřejmě požadován i po divákovi. Jedna hvězda navíc pro vyšinutého syna Dartha Vadera. Je to šús, všechny nás zabije!(11.1.2019)

• igi B.

Asociální sociopat (sic!) Justin na cestě za hodným panem doktorem... No tak není divu, že s takovou diagnózou a jménem pacientovi nestačil k úmrtí ani pád z pěti metrů na sříšku pod vysokým napětím a musela to napravit až kulka z nevyčerpatelného zásobníku kolťáku doprostřed čela! Super! . . . Dvě hvězdy jen se sebezapřením, ta druhá snad jen za úžasné ksichty M.H., kterýžto pro roli pošahaného cestovního vraha vyloženě vyzrál... %-] - - - - - (Poprvé viděno /žel zase s nýmandským českým dabingem/ 18.5.2011 na tv >novatonemá< , hodnocení 133., komentář zde jako čtrnáctý - 18.5.2011)(18.5.2011)

• starbrejkr

Jeden z mnoha thrillerů, na které jsem dříve s oblibou po desáté hodině večerní koukával. Jak mě překvapilo, když jsem v onom psychopatovi poznal Marka Hamilla. Musím říct, že právě jeho výkon jinak příběhově film totálně o ničem zvedá. Z těch mnoha filmů podobného ražení a všech těch záporáků, stojí Mark hodně vysoko.(6.3.2008)

Slusny fryler, aj ked reziser Bravler mi hovori leda tak hovno. Strasidelna atmosfera je vsak na urovni, Dudikoff /American Ninja/ hra prekvapujuco druhe husle, no a Mark Hamill /Big Red One s Lee Marvinom, Star Wars/ je podla mna ovela lepsi herec nez Dudikoff.Legendarny Robert Mitchum /Big Steal, Lovcova Noc/ hra aj v tomto becku a Savina Gersak je nadherna. Da sa pozriet aj viackrat : 69 %(23.6.2015)

• - Natáčení probíhalo v americkém státě Kalifornia, konkrétně ve městech Grover Beach, Morro Bay nebo San Luis Obispo. (Terva)