Počas noci sa Lawson (Michael Dudikoff) poháda so svojou manželkou Larou. Ona ho obviňuje, že sa viac venuje svojej práci ako jej. Lawson ju uprosí, aby si spolu niekam vyrazili. Ona súhlasí, ale v skutočnosti mu chce uniknúť. Na úteku zastaví neznámemu stopárovi Justinovi (Mark Hamill). V aute zisťuje, že stopár je duševne chorý a začne ju obťažovať rôznymi svojimi výplodmi fantázie. Medzitým je jej v pätách Lawson, avšak žiaden z jeho pokusov nedonúti Laru vrátiť sa k nemu domov. Žena si však neuvedomuje aké nebezpečenstvo jej pri stopárovi hrozí. Podarí sa Lawsonovi nájsť Laru skôr ako jej stopár ublíži? (oficiální text distributora)

Nix

Zajímavý béčkový thriller, kde teda Mark Hamill je solidní magor. Míša tu hraje druhý housle takže ho tu moc neuvidíte a všude chodí pozdě a ještě ke všemu dostane na zadek, ale Mark si to evidentně užil tuhle roli. Jinak má film dobrou atmosféru, nenudí a hezky odsýpá. Jasně, konec je trochu už přepálený a nudnější, ale pořád celkově to opravdu bylo dobrý. Já byl překvapen. ()

Pepinec

Za mlhou hustou tak, že by se dala krájet, žil byl jeden psychopat. Zbytek je nepodstatný, protože ta mlha je tím nejlepším, co se tvůrcům povedlo. Pokus o navození husté atmosféry kazí především příšerný konec a ještě ohavnější dabing. Za to sice film nemůže, ale kdo ví, jak jsou na tom herci v originálu... ()

moviefan4

Čo povedať k filmu ktorý ma nijak extra neoslovil ale zase ma aj bavil. Zápletka bole docela fajn a aj herci( Dudikoff mi tu nevadil). Pri pozeraní som sa nenudil ale všetko mi pripadalo také nijaké. Beriem ohlad aj na to že je to B-čkový film ktorý asi moc nestál ale aj tak si myslim že v ňom mohlo byť toho viac. Čo už raz mi to vidiet stačilo. ()

Wacoslav1

Prďácká béčková Dudikoffárna, paradoxně možná proto, že Majkl Dudlákov tu hraje druhý housle, všude o krok později a pokaždý dostane hrozně na držku. Tady přebírá iniciativu především do morku kostí vymaštěnej, psychopatickej Luke Skywalker který podává životní výkon. Celkově je to pak nabušenej nervák od začátku až do konce, prostě horečka jedné noci. Šílená jízda a za ní minimálně 15 obětí. Konec už možná trochu nudil, ale za finální souboj kde dostane Dudlíkátor ukrutně naloženo, ještě musím hvězdici přihodit.70% ()

SOLOM.

Mark Hamill je jasně o třídu lepší herec než Dudikoff a tak bylo jediné štěstí, že zde dostal mnohem více prostoru pro své řádění než jeho kolega. Jeho výraz psychopata se semnou vleče již od dětství, kdy jsem viděl tenhle film poprvé na otcově videokazetě. Místy se zde mohlo sice více přitvrdit, ale i tak to byla celkem slušná akční psycho podívaná. Takový STOPAŘ byl ovšem mnohem lepší. ()

• Natáčení probíhalo v americkém státě Kalifornia, konkrétně ve městech Grover Beach, Morro Bay nebo San Luis Obispo. (Terva)