Danielle Steel: Moji synové (TV film)

• Česko

Anne Pritchard

Kostýmy:

François Laplante
  • Campbell

D. S. po 50té. A opět špatně, proč jen režiséři točí takový blbosti? Nebojím se říct že s trochou času a námahy bych zplodil lepší dílo než to co píše Steelová. Tohle i přes celkem dobré herce je jen další televizní romanťák který se mi nelíbí. Škoda že jsem zaklínal HArlequin protože teď bych jí chtěl místo tohohle.(23.10.2010)

• Colonist

Jelikož se film odehrává ve 30. letech, měli tam po půlhodině vtrhnout gangsteři a všechny postřílet. To by byl pro diváka ten nejlepší happy end...(15.8.2009)

• Djkoma

Danielle Steel a její romantické drama lehce podobné Výměně s Angelinou Jolie. Matce je unesen sny v třicátých letech minulého století a řeší se, proč to "udělal" její bývalí manžel. Celé je to hodně naivní a rádoby dramatické, ale vcelku potěší prostředí i snaha o trochu známější tváře v hlavních rolích. Pro tu přehnanou jednoduchost, nulové napětí a "nic navíc" je ta jedna hvězdička asi akorát.... Tohle je film pro jiné diváky než jsem já.(15.8.2009)

Přiznám se - obdržel jsem box DVD s filmy podle Steelové a toto je 11 za poslední měsíc, který jsem viděl. Spolu se Střípky vzpomínek druhý alespoň "průměrný". Velmi výrazná hlavní představitelka, chladný Hamilton, kašpar z Připoutejte se prosím Hays a pěkné staré káry - to jsou klady tohoto na Steelovou koukatelného filmu.(3.5.2011)

• st.verka

Bohužel herecké obsazení tomu vážně dalo korunu. Při pohledu na George Hamiltona muselo být všem jasné, kdože je tady ten padouch, který za tím vším stojí. Ty dvě hvězdičky si zaslouží jedině Robert Hays, který jediný byl koukatelný.(15.8.2009)