Mezi mužem a ženou

Conversations with Other Women

Medzi mužom a ženou

Drama / Komedie / Romantický

USA, 2005, 84 min

Netradičná romantická komédia, zaujímavé dialógy, ktoré vlastne držia pokope celý film, pretože sa tam vlastne nič iné nedeje, aj keď na druhej strane sa toho deje dosť. Trochu mi zo začiatku vadil ten rozdelený obraz, ale potom som si zvykla. Ide o to, aby film zaujal natoľko, že to divák prestane vnímať. Zaujímavý film.(25.4.2012)

Tento film, bol obrovským riskom. Výber Heleny a Aarona asi zachránil film.Bol totiž založený jedine na onom zdĺhavom scenári a na ničom inom. ak by hlavné postavy nehrali tí herci ako hrali, film by padol. Plus pripočítavam za výbornú hudbu a tiež za zaujímavý spôsob ako sa film premietal. To znamená tie zaujímavé dva obrazy 70%(26.9.2009)

• Campbell

No nevím, ale hodnocení mi přijde dost ale dost vysoké, možná jsem ten film nepochopil nebo do něj nejsem dostatečně "zralý". Ale já se tak neuvěřitelně nudil že i seriál "Tak jde čas" mi přijde krátký. Celých 85 minut se šíleně táhlo. Ani herci v podání Eckhart či Carter mě nijak neokouzlily. A celý jejich "chemie" mě dost otravovala. No nci mě to nebavily ale chápu že ostatní z toho byly unešení.(11.3.2011)

Skvělý film...Koukala jsem se hlavně kvůli Heleně, která mne opět přesvědčila, jak je výborná, ale z celkového pohledu také velmi dobrý snímek. Líbí se mi ten nápad, námět, zpracování (strašně se mi líbil rozpůlený obraz). Líbí se mi ten film! A Helena je překrásná. U 4* jsem nicméně skončila proto, že po závěru jsem se cítila tak nějak divně, v podstatě: "Tohle je konec? Tam přece ještě něco chybí!".(31.12.2009)

Tohle by byla výborná konverzačka, kdyby se režisér nesnažil být přehnaně originální a nerozpůlil obraz na dvě části, což nepůsobí jako ozvláštnění, nýbrž jako zbytečně rušivý element. Píšu zbytečně, protože hlavní devízou tohoto filmu rozhodně není odlišný pohled muže a ženy, jenž má být znázorněn rozpůleným obrazem. Tou je skvěle napsaná osmdesátiminutová konverzace, která postupně odkrývá minulost dvou hlavních postav a která i díky charizmatu a vzájemné chemii Heleny a Aarona nenudí a má jistý náboj od začátku až do konce.(5.7.2016)

• - Jedinou hudbou ve filmu je písnička "J'en connais" z alba "Quelqu'un m'a dit" od Carly Bruni, manželky současného prezidenta Francie, Nicolase Sarkozyho. (MartinezZ)