poster

Dünyayı Kurtaran Adam

 • anglický

  Turkish Star Wars

 • anglický

  Man Who Saves the World, The

Sci-Fi / Dobrodružný / Akční

Turecko, 1982, 91 min

Režie:

Çetin İnanç

Scénář:

Cüneyt Arkın
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Flego
  odpad!

  Filmy z krajiny Šeherezád a Onurov nepoznám a po tomto neuveriteľnom "skvoste" sa dám zrejme na chlast. Nazvať to inak ako totálnym paskvilom by bola urážka pre tisíce ľudí na svete, ktorí milujú film. Šialené prestrihy medzi jednotlivými scénami umocňujú ukradnuté hudobné motívy Dobyvateľov stratenej archy, Flash Gordon alebo Ben Hur, akčný hrdina mláti dookola podivne maskované plyšové kreatúry a presekáva ich na polovicu či primitívne triky typu horiaceho kusu papiera v popolníku sú ponúkané v tomto zlepenci akčného sci-fi karate filmu s úžasnou prirodzenosťou a ľahkosťou. Toto mohol natočiť jedine zfetovaný derviš. Potrebujem zabudnúť, idem sa napiť.(11.3.2011)

 • PinokKio
  *****

  Arnoldovo I'll Be Back je odteď zapomenuto, už jenom pěkně po turecky Geri Döneceğim .. majstrštyk, který si opět zopáknu až v důchodovém věku, abych raději nezměnil hvězdičkový názor ; )(26.11.2013)

 • Radek99
  odpad!

  Ke zhlédnutí vhodné pouze v početnější rozvolněné skupině osob (rozuměj partě přátel s vysokým stupněm intoxikace), individuálně (a za střízliva) nezkonzumovatelné... Dünyayi kurtaran adam je totiž naprosto šílený béčkový slepenec. Inu, Turecko...(12.4.2009)

 • Flipnic
  ***

  Co k tomuhle napsat ... Tohle prostě NENÍ film!! Dost bych pochyboval i o tom, že jeho tvorba byla někdy míněna vážně. Podle mě to vypadá jako účelová taškařice ... Těžko říct. Každopádně filmově, technicky, scénář, herecké výkony a všechno, co dělá film filmem je neskutečný odpad a demence nejukrutnějšího zrna!! Bohužel neuvěřitelné na tom je to, že je to prostě v určitém vztahu a situaci neuvěřitelně zábavné. Koukal jsem na to s kámošem u piva a smáli jsme se víc, než u jakékoliv komedie za posledních 5 let... Tohle je prostě film "MUST SEE"!!!! Tohle rozšiřuje opravdu hranice a obzory diváků světelnými roky a obličeje zaplavuje slzami smíchu, dojetím (nad ubohostí, která se bere tolik vážně), nepochopením, absurditou, bizardností a ujetostí. Opravdu nevím, co si o tomhle mám myslet, navíc vzhledem k tomu, že ve filmu nefunguje absolutně vůbec nic, fungují akční - bojové "karate scény", které nejsou výrazně sestříhané a hlavní hrdina si soupeře podává naprosto nonšalantně po větší část druhé poloviny filmu. Dávám tři hvězdičky jako u povedeným "(z)prasáren", protože je to neskutečný odpad, ale já se šíleně bavil ... Každopádně, přistupte na to, co se tam děje a nechte se unášet, jen pozor na to, abyste se vrátili a nemuseli vás vracet v psychiatrické léčebně ...(23.9.2008)

 • Stegr
  odpad!

  0%(16.8.2009)

 • - Ukradnuté scény z originálnych Hviezdnych vojen doplnil režisér Çetin Inanç obrazmi skutočných vesmírnych programov a dokrútil zábery v kulisách z polystyrénu. (Raccoon.city)

 • - Pro některé politiky slouží film jako argument, proč by Turecko nemělo vstupovat do Evropské unie. (Sufferer)

 • - V snímke sa nachádzajú zábery z filmu Magický meč (1962). (BlueNeon81)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace