poster

Kult

 • USA

  Cult

Horor

USA, 2007, 90 min

Režie:

Joe Knee

Kamera:

David McFarland

Střih:

Joe Knee
(další profese)
 • J*A*S*M
  odpad!

  Ach bože, že já si už nedám pokoj a stále se dívám na všeobecně podprůměrně hodnocené filmy a čekám, že mě příjemně překvapí. Cult je dalším krásným příkladem totálně zabité hodiny a půl. Něco jako atmosféru tu vůbec nehledejte, záporák je k smíchu, herci špatní, navíc hrozně nesympatičtí, a děj je hloupý, nelogický a se spoustou nesmyslů. Tady ovšem Cultu možná křivdím, protože je možné, že jsem několikrát na chvilku usnul a mohl jsem tak přijít o nějakou veledůležitou scénu. Každopádně znovu si to pouštět nebudu, jestli někomu přišel děj tohodle filmu dobrý a chytrý, dejte mi prosím vědět, ať vím, jestli jsem udělal chybu a opravdu jsem při sledování klimbal nebo ne...(7.12.2007)

 • drankeryth
  odpad!

  Ohhhh, toto je dost nudny film, v ktorom hlavny zloduch vysaval zivoty z mladych teenegeriek a vobec nevyzeral ze by sa ho mal niekto bat. Pocas filmu ma chytali driemoty od toho napinaveho deju:) Ani vrazdenie teenegeriek nemalo ten spravny smrnc, ktory by ma ohromil. Tento film u mna sa dostava hlboko do prepadlistia dejin, z ktoreho sa tak lahko nevyhrabe.(14.1.2011)

 • ecceHOMMO
  *

  ...hladať pozitíva v tomto filme je ťažké....ale podarilo sa: sympatické herečky v podobe Rachel a Taryn......a tým by som asi aj skončil......inak...úvod ešte ujde ...potom však začína riadna béčková nuda....a keď sa to trošku rozhýbe a začne sa tam zabíjať ....tak je to jak cez kopirák .....B-čkovosť z tohoto snímku priam srší...čo by problem samo o sebe byť nemusel....nebyť veľmi slabého scenára.(11.8.2009)

 • uncle
  *

  Tak nejhezčí na tomto filmu byly úvodní a závěrečné animované pasáže.....jinak levná výprava, , levný filmový materiál....prostě béčko.... alespoň že ta krev nevypadala jako kečup, ale opravdu jako krev...kdyby to bylo lépe zpracované a bylo na to víc peněz, možná by se na to i dalo koukat nevím....(28.6.2011)

 • Novik
  odpad!

  Tak tohle byl děs! Tohle prostě není béčko ale rovnou neexistující céčko! Ani nelituju že sem to nedoukoukal do konce.:) Tohle nemělo vůbec děj, bylo to takový nezáživný. Hlavně mi vadilo že si strašně hrálo na nějaký kvalitní horor což byla velká chyba! Shrnu to velmi špatný scénář, dialogy na nic, o atmosféře ani nemluvim(ona tam snad nějaká byla?) a stupidní herci. Vůbec se nedivím takovému hodnocení možná bych ještě snížil. PS:Táta to hned 2 den vyhodil do koše...za tuhle blbost utratil 50 kč. :)(21.2.2010)

 • - Film se natáčel v La Miradě v Kalifornii. (rafix)