Matka, jejíž dítě zemřelo při útoku dinga v australském vnitrozemí, je obviněna z dceřiny vraždy. Snaží se prokázat vlastní nevinu, ale všichni, včetně médií, stojí proti ní... (TV Prima)

Tominko12

Mňa to nedojalo, možno keby sa niečo podobná natáča v súčasnosti, tak to mohlo byť viacej zamotané a lepšie. Zaujímavý námet, ale mohlo to byť lepšie natočené. Takto by som to hodnotil ako zaujímavý film, herecký koncert Meryl Streep, ale proste rýchlo na to zabudnem...možno, že je to film iba pre ženy. ()

Agnostik

Jak hodnotit tento film?Ano dá se říci že je to televizní a napínavě-oddechové drama nejlíp z pytlíkem chipsů.Co mě však dostalo pokud jen odbočíme od filmu,jak je možné aby matka byla opravdu tak hloupá ne-li úplná kráva,že nechá vlastní mimino sice pod dohledem ale ve větší vzdálenosti odložené ve stanu při dovolené a kempování někde v divočině v Austrálii,kde se to přeci jen hemží všelijakou jedovatou havětí?Navíc když i jak z filmu se zdá už i kolem se potulují divocí psy-dingo?Prostě Opravdová kráva!..Nu což a na tomto skutečném příběhu je natočen velmi zajímavý film se skvělou Meryl Streepovou,která v roli této nezodpovědné matky musí čelit tlaku médií,veřejnosti za svůj čin..Dobré,smutné a tragické jak jen ztráta dítěte může být!75% ()

Rozmarýna

Absolutní nuda. Na film jsem se dívala kvůli Samu Neillovi. Meryl Streep nemám ráda, i když přiznávám, že je skvělá herečka. V tomto filmu však podle mně hrála mizerně - snažím se být objektivní. Scénář byl špatný, větší část filmu jsem se nudila a čekala jsem jen, jak to dopadne. Matka se vůbec nechovala zdrceně. Přiznám se, že jsem čekala, že se najde tělo zavražděného dítěte a vrahem, že je matka. Takže vybočuji z řady kladných hodnocení a dávám 1 hvězdu za Sama Neilla. ()

Little_Sawy

Byt mnou tak Maryl ako nechám na doživotie zhniť v base. Za to, že svoje prvorodené dieťa, nechala v stane, kde sa údajne objavil dingo a malú zo stanu vzal, a následne usmrtil. Príde ale fakt, že dingo čo je psovitá šelma, nemohol decko vyzliecť z oblečenia. Na druhu stranu mi príde matka dieťaťa extrémne pokojná, jak na prvého mája, absolútne ju netrápi že jej zomrelo dieťa, absolútne to berie jak keby jej zobrali bicykel, šak čo jedno dieťa hore dole, má ešte ďalšie 3 nie? Alebo 4? .. som z toho jeleň.. mne keby zomrelo dieťa, tak chodím v čiernom takmer 2 roky, dobre nespavam, beriem prášky nech sa z toho psychicky nezničím a ona? Proste to ma v pi*i. Ten jej manžel jej to začne dávať vyžrať až keď sú spolu pred súdom a Streep hrozí verdikt doživotia? Z ktorého sa aj tak vyškriabe zázrakom von, pretože je zas tehotná porodí decko, ktoré chodí svoju matku navštevovať do basy? Celé divné. Ale dejovo, to celkom šlo. ()

Tomoto

Obrovská klika, že tvůrci hned na začátku uvedli "podle skutečných událostí"! Což se hodí vědět právě ve scéně zmizení miminka ze stanu, která je tak nějak divná. Ale musela být natočena přesně takhle, a vůbec celý film musel být natočen přesně takhhle. Nezaujatě, nepolopatisticky a jen podle výpovědí u soudu s "přihlédnutím" k novinovým titulkům tehdejšího bulváru. Tolikrát jsem se přistihl že ústřední dvojici přestávám věřit třebas jen proto že "to psali v novinách". A dostáváme se tímto k ústřednímu záporákovi - novinářům! Což je rozhodně stěžejní motiv filmu jak s libovolného člověka netvora udělati. A vztyčený prostředník celému pisálkovskému odvětví. Co platilo před dvaceti lety platí dnes dvojnásob! ()

Goodboyko

skutočný príbeh ženy, ktora sa až v roku 2012 dočkala ospravedlnenia od austrálskeho premiéra a uznania nevinny. Výkon Meryl bezchybný... ()

milunech

Meryl měla na hlavě jakousi černou čepici, která měla vypadat jako vlasy a český dabing tomu dal jen korunu. Jinak děj, pokud je podle skutečnosti, tak oba rodiče byli úplný blázni. Dále si neumím představit, jak pes uchopí dítě a odnese ho. Možná odvleče, ale to  tam psa Meryl viděla, to by snad tak rychle nezvládl. No, pokud se chcete dívat jen na obrázky a moc nepřemýšlet, tak je to dobrý film, kde se pořád něco děje. Phobia ve své recenzi píše to, co já cítím. Tak se nebudu opakovat. ()