Šílený

Crazy

Drama / Hudební / Životopisný

USA, 2008, 106 min

Do shlédnutí tohoto filmu jsem nevěděl, že nějaký Hank Garland žil. Po tomto filmu s čistým svědomím mohu říct, že tak skvělého hráče na kytaru svět ještě ani nepotkal...a ani nepochopil. Moc zajímavý film, skvělá muzika a příběh, který má trošku jiný průběh, než celá řada jiných biografií.(1.4.2014)

Ak sa na tento film dívame ako na životopisnú drámu, tak mu nič nechýba. Film ocenený za najlepšiu réžiu, hudbu a scenár. U mňa to prekonalo aj Walk the Line, teda hlavne po hudobnej stránke. Príbeh dojímavý a fascinujúci, Ali Larter opäť na vrchole svojich hereckých síl, bohužiaľ opäť nie v príliš známom filme.(5.3.2011)

Trochu slabší Walk The Line, hlavně kvůli méně hvězdnému obsazení. Líbily se mi legendy rock'n'rollu ve vedlejších rolích. Ale zápletka v podstatě podobná.(8.10.2012)

Více pro Americké publikum, nebo publikum vyznávající styl Hanka Garlanda. Pro obyčejného člověka z Evropy, který poslouchá Evropu 2 je to nepoužitelné.(1.11.2012)

Jméno tohohle muzikanta mi nic neříkalo, nicméně i bez toho, že by si to člověk spojil s konkrétním hudebním světem, který k němu patřil, je to velice silné drama o mezilidských vztazích v hudební branži a o osobních životech s ní souvisejících. A navrch skvělá muzika.(2.2.2014)