Animovaná pohádka Bambi II, v níž se po více než šedesáti letech znovu setkáme s Bambim, Velkým knížetem, Dupíkem, Kvítkem, Filim, Výrem a dalšími nezapomenutelnými zvířátky, se odehrává krátce poté, co mladý jelení princ ztratí svou maminku a zjistí, že jeho tatínek je ve skutečnosti váženým Velkým knížetem. Film, který nese inspirující poselství o odvaze, naději a překonání bolesti ze ztráty, vypráví příběh o zprvu rozpačitém vztahu mezi hravým srnečkem a jeho královským otcem, kteří se společně vydávají na nelehkou cestu, na níž vzájemnou snahou překonají smutek a najdou v sobě něco krásného a nečekaného: rodinu. (oficiální text distributora)

Radek273

Pro některé možná laciný, nutno ale říct, že o mnoho lepší než původní originál. Delší rozhovory, chytlavější průběh a ne nutně přiškrcené zakončení v podobě "lásky až navěky". Pravda, jednička byla naopak meditační a divák mohl především obdivovat kouzelné animace bez vyrušení. Nicméně pro dnešní dobu už animace není tak jedinečná a tím spíš nutno docenit nápad a dialogy pokračování. ()

JARDAHONDA

Film stojí na výborné animaci původního díla. I díky novým postavám je Bambi 2 novodobou klasikou s Disneyho tvorby. Kdo si zamiloval první díl, tak se nechá unést i tímto druhým pokračováním, kde především dominují kouzelné melodie tohoto roztomilého příběhu **** ()

L.u.x

Krásna Disney nervydrásajúca rozprávka nie len pre malé decká. Teraz už môžem pokojne spať, lebo Bambiho tatík nakoniec neopustil. ()

mp5991

Už se vám někdy stalo, že vám jediná postava znechutila celý film? Mně jo. Dokonale protivné záporáky oceňuji jen v případě, že na konci dostanou pořádně přes hubu. ()