• pasqviL

Stačí 15 min na to aby bylo zjištěno že je to kravina. Ve filmu chybí akorát chytrá opice Jack nebo nějaký pes co hraje fotbal.(11.5.2008)

Sledováno po deseti pivech a litru zelený za konzumace krabičáku-paráda!(11.7.2008)

• worm14

Tereza sedí na policejní stanice vedle nějaký šlapky, vezme si od ní svou první cigaretu, potáhne, zakucká se a řekne "Není to moje značka." Jestli vám tohle přišlo vtipný tak se vám bude film líbit. Navíc naprosto nechápu, proč použili autoři tohodle filmu stejnou věc jaká byla použita v československém filmu čtyři vraždy stačí drahoušku. Tj. Výstřel z pistole, zobrazí se modrá obrazovka s nápisem prásk nebo bum nebo pif. Bože co to je a kde to sme? Kamera stojí taky za prd, o hercích ani nemluvě. Děj je taky neuvěřitelná slátanina. A policajti? Ti to jistí z dálky...(21.10.2008)

• Smok

Nezmyselná zlátanina kvázi komediálnych scén a hereckých výkonov v kategórii C.(10.9.2008)

• cariada

Totální nesmysl,koukal jsem na kousek a spal jsem u toho ,jelikož na olympiádě zrovna nic nebylo. Jakési dvě dívky co jsou na mejdanu ,ale nechtějí je pustit domů. Jedna zrzavá a druhá černoclasá ,kterou na prs potetujou. No co taky chceme od Film+. Tak je to samé "c"(24.8.2008)