Reklama

Reklama

Obsahy(1)

V Antiochii, malém klidném městečku, se dějí nadpřirozené věci. Všichni se zajímají o nového pocestného, který je obdařen schopností uzdravení od veškerých nemocí. "On přichází" - takto ho uvádějí jeho poslové. Ale kdo to opravdu je? Je to mesiáš, falešný prorok anebo někdo více nebezpečný? Tyto otázky a pochybnosti rozdělí místní společnost. Do všeho se vmísí bývalý duchovní kněz, který ztratil víru, jelikož před několika lety byla brutálně zavražděna jeho manželka. On se bude muset postavit proti vlastním démonům z minulosti a zároveň se pokusí vyřešit několik místních nejasností. (LIVINGDEAD)

(více)

Recenze (13)

*CARNIFEX* 

všechny recenze uživatele

V malom mestečku Antiochi sa jedného dňa začnú diať zázraky. Muž ochrnutý na jednu nohu sa dotkne plačúcej sochy Ježiša v kostole a začne plynule chodiť. Pochovaný pes sa vyhrabe z hrobu a vráti k svojmu pánovi. Vždy po zázraku sa na mieste objavia traja muži, ktorý zdelia odkaz: "..on prichádza..". Spolu so zázrakmi ruka v ruke prichádza aj zlo. Kto alebo čo prišlo do malého mestečka?? Nie všetci však veria na zázraky a trom tajomným mužom. Podarí sa bývalému pastorovi, ktorý stratil vieru zastaviť "svätú" trojicu?? Film ani z ďaleka nie je hororom. Je priemerne natočeným mysterióznym thrillerom z oblasti viery o tajomnom zle prichádzajúcom z pekla aby ovládlo svet formou zotročenia slabých "duší" obyčajných ľudí. ()

Falko 

všechny recenze uživatele

Jeden z dalsich filmov, ktory sice nebol az tak zly, ale mohol byt lepsi. Opät posobil na mna prilis lacno a je skoda, ze Edward Furlong nedokaze dostat lepsiu ulohu v nejakom kinofilme, pretoze na to, ze ho pre ulohu Johna Connora v T2 nasiel reziser James Cameron niekde vonku na ulici, je aj ked nie vyrazny, ale celkom dobry herec. Posledna polhodinka bola celkom napinava, ale nestaci ani na 3 hviezdicky, pretoze na tento film zabudnem dost rychlo. Kelly Lynch som tiez spoznal zaciatkom 90-tych rokoch v rodinnej komedii KUDRNATA HOLKA (1991) alebo v thrilleri po boku Mickeyho Rourka a Anthonyho Hopkinsa HODINY ZUFALSTVI (1990), ale v neskorsich filmoch som si ju nejako nevsimol. Ani reziser Robby Henson nie je znamy a ma za sebou malo filmov. Takze podtrzeno, secteno - slaby thriller... 07.08.2008 ______ Martin Donovan - (Travis Jordan) +++ Edward Furlong - (Brandon Nichols) +++ Kelly Lynch - (Morgan Elliot) +++ Randy Travis - (Kyle Sherman) +++ Richard Tyson - (Šerif Brett Henchle) +++ Don Swayze - (Abe) +++ Priscilla Barnes - (Dee Henchle) +++ Hudba: David Bergeaud +++ ()

Reklama

Altmann odpad!

všechny recenze uživatele

Toto je tak neskutecne spatny film, ze pro to nenachazim slov. Tisickrat ohrane klise o cloveku posedlem dablem, ovsem tak spatne natocene, neverohodne a prihlouple, ze jsem mel co delat, abych to vydrzel do konce. Lze doporucit jen naprosto nenarocnym divakum jako kulisu k nejake smysluplnejsi cinnosti, ostatni to jen otravi. ()

eraserhead666 

všechny recenze uživatele

Rozjezd nebyl zase tak špatný a vypointování v porovnání s tím nudným až klišovitým většinovým balastem taky docela zaujalo, ale jinak to je docela nezáživné, prosté a suché i na televizní film, kterým by to lehce mohlo být. Zřejmě nebudu sám, kdo z toho bude cítit Kingovy Nezbytné věci. Je zajímavé, že co čekat od některých filmů zjistíte během dvou tří vteřin prvního záběru. U The Visitation jsem se moc nezmýlil a speciálně v tomto případě je to tedy na škodu. Škoda taky je, že Edvard Furlong, jež zde po spasiteli a vůdci lidského odporu v T2 a záhrobního mstitele z Vrány 4 přestoupil k temné straně síly, se už zřejmě nikdy nevyhrabe z toho balastu, do nějž zapadl až po krk. Je to škoda, mám ho docela rád, v Terminátorovi 2 fakt zářil a i tady je v určitých momentech docela dobrý, ale takový už asi je osud mnohých „dětských“ hvězd, zabřednout do těch nejhorších filmových sraček. 1,5* ()

gumli 

všechny recenze uživatele

Tento film by sme mohli nazvať kresťanský horror.Kľudné mestečko Antiochiu navštívia veľmi čudný ľudia.A budú sa konať zázraky.Pes vstane z mŕtvych,jazvy na tele zmiznú,zlé vidiaci bude vidieť dobré atď.Tí cudzinci budú štyria a jeden z nich bude mesiáš.Bude mať dokonca aj jazvy na rukách po ukrižovaní.Ale všetko trvá len do určitého času,aj tie uzdravenia.Ale aj diabol chce svoje.Kresťania alebo nekresťania,na film sa celkom dobré pozerá.Ale neočakávajte že vás ten film uzdraví,keď ste náhodou chorí.Celkom príjemná zmena od iných horrorov. ()

Galerie (9)

Zajímavosti (2)

  • Město Antioch odkazuje na stejnojmenné biblické město, kde bylo jedno z prvních působišť apoštolů. (mr.filo)
  • Snímek byl natočen na motivy knihy „The Visitation“ od Franka E. Perettiho z roku 1999. (mr.filo)

Reklama

Reklama