Sam Keenan (Van Damme) je bývalý člen elitní jednotky amerického námořnictva s bojovou zkušeností a určením chránit americké zájmy kdekoliv na světě. Ale v den, kdy přijíždí do svého nového působiště v bouřlivé východoevropské zemi, je Keenan vržen do krvavé a chaotické scény: Těžce ozbrojení rebelové vyplenili hlavní město, zabili amerického velvyslance a hrozí svrhnout nového prezidenta i křehkou demokracii. Keenan rychle zajišťuje americké velvyslanectví a poskytuje prezidentovi úkryt. Ale pomoc amerických jednotek je daleko a agresivní povstalci uvnitř. Keenan musí zlikvidovat povstání…před tím, než ambasáda lehne popelem. Legenda bojových umění Jean-Claude Van Damme se představuje v impulzivním thrilleru plném divokých bojových scén, super napětí a nonstop akce! (oficiální text distributora)

jojinecko

Ďalší z pásovej výroby "požičovňových" akčným béčok, ako býva v poslednej dobe zvykom natočený opäť na Balkáne:) V Moldavsku sa búri ľud (ktorí predstavuje asi 20 komparzistov, treba šetriť!!!:) a jediný kto to môže zastaviť rebelov sú amíci, konkrétne sám veľký Jean- Claude, ktorý si môže pokojne podať ruku s ďalším "akčným hrdinom" Stevenom Seagalom. Obidvaja páni klesli na dno a ktovie, či sa odtiaľ vôbec ešte vyhrabú... O filme je aj škoda hovoriť, snáď treba upozorniť na kameramana-amatéra a strihača, ktorý je pravdepodobne epileptik a keď to na neho prišlo strihal hlava-nehlava všetko čo mu došlo do cesty. Som fanúšik akčných béčok ale už mi dochádzajú nervy a ľudia ako Seagal, Jean-Claude a Lungren by to mali radšej zabaliť!!! ()

ARI50

Dostal jsem šokujíc akci, příběh celého filmu je zkorumpovaný a tak sem si celou dobu film vychutnával hodně, nebezpečné neustále dobývaní a držení se bylo velkolepé parádní film se vším možným akčním nářezem. ()

Bauer

To byl fakt film s Van Dammem? To není možný!! Takže , že by se mu konečně povedlo se aspoň trochu vrátit?Určitě!Film má dobrý scénář , dobré akční scény a hlavně dobrý herecký výkon Jean Claude Van Damma.Film se mi opravdu líbil obzvlášťe potom co Van Damme natáčel v posledních letech.Za řeč stojí snad jen Peklo a Probuzená smrt ale tohle bylo lepší.Je to spíš 4,5*.Příjemné překvapení! P.S. Kajo48 srovnej tento film např. s filmem Teror ve vlaku , Inferno a bude ti tohle připadat jako hodně dobrý. ()

Lacike odpad!

Milionkrat obohrata zapletka v mizernom prevedeni. Podfinancovany rozpocet, minimum akcie, rozhegana kamera, imbecilny strih, hovnovy filter, nevyrazny Van Damme, ktory tu prakticky nema ani ziadnu bitku. No dobre, jedna uplne na hovno tu je. Simon Fellows je pre mna este väcsi packal ako Barbarash a jeho Van Dammovky patria k tým najhorsim. Zaujimave na tomto filme je len to, ze to je dejovo netradicna Van Dammovka, ale samotny Van Damme tu je uplne zbytocny. Film v ktorom sa strasne dlho keca a ked uz dôjde na nejaku akciu, tak je uplne otrasne prevedena aj natocena. Vysledkom je strasna nuda 1/10. ()

Ellmariachi

Milý JCVD, nevím jak jsi na tom teď s penězma, ale mám nápad. Ty, já a někdo další. (mám dost známejch, kteří budou hrdí mít tě po svým boku) si pronajmeme nějakou vilku. Koukal jsem na netu, že slušnej, velkej barák se dá pronajmout za cca 12 000,- na noc. Budeme potřebovat tak dvě. Myslím, že s tvým jménem to uhádáme na slevu 50 procent. Slušná HD kamera se stativem.. kolik? 25 000,-? Koupíme ji na netu, takže jí můžeme do 14ti dnů vrátit. No suma sumárum i s občerstvením dáme podobnej film do kupy za 100 000. A to včetně triček s tvým potiskem pro štáb. Co ty na to? Ellmariachi PS: Škodovku seženem taky.*** Teď vážně. Vidím, že jdu proti proudu, ale mě se fakt tenhle vážně se beroucí snímek nelíbil. Nemám víc co dodat. Sklamání a 34 procent. ()

dyfur

moja zaujímavosť: Samuel Keenan (Jean-Claude Van Damme) nosí hodinky značky Wenger a Frank Gaines (William Tapley) nosí TAG Heuer. (dyfur) ()

SonG

Van Damme nevýrazný(určitě to není jeden z jeho lepších filmů), scénář mdlý, a příběh?až smutně jednoduchý......ale co na tom, je to přece jen akčňák, a jako takový je na jedno zkouknutí dobře stravitelný. ()

ilemas odpad!

A opět van Dammova kamenná tvář. Asi si chce hrát na drsňáka,ale mě připadá dost komickej. Už to není ta moje oblíbená hvězda 80. let kdy předváděl bojová umění, ale obyčejný céčkový herec, který se snaží zachránit svou dávno ztracenou slávu. Snad jen velcí fandové van Damma mohou dávat vysoké hodnocení,jinak si to nedovedu vysvětlit. Také jsem byl kdysi jeho velkej fanda, ale dnes už ten jeho komicky kamennej ksicht nemůžu vidět. Díval jsem se jen ze zvědavosti, kam to dotáhl. ()

Martin741

Zastupce Velitele je iba velice podpriemerny film. Scenaristicky je to cisty vyplach : prevrat v state a prezidenta ukryju na US ambasade. Ale malo to par akcnych scen, ktore sice boli dementne, ale hlavne, ze boli. Van Damme tu nepredviedol ziadnu bojovu scenu, NO a utok na ambasadu bol otrasny. Preco ja vlastne sledujem kazdu srajdu, ktoru tato belgicka mlatacka vyplodi? Ani neviem presne .... a viem ...... stale dufam v novodoby Bloodsport a furt marne : 9 % ()

Figu

Pro snímky Jean-Clauda mám ve svým filmovým světě připravený speciálně dvě samolepky. První je tyrkysově třpytivá, je na ní hodně obrázků ruky s palcem nahoru, spousty smějících se smajlíků, sluníček a to vše obklopuje zlatě vybarvenou zkratku JCVD. J - jízda, C - cennost, V - výhra, D - delikatesa. Pak je zde druhá samolepka. Její barva je toxicky zelená, obsahuje šíleně moc černých vykřičníků, mnoho lebek se zkříženýma haxnama, spousty uprostřed rozlomených kosočtverců a obrovskou rudě vybarvenou zkratku JCVD. J - jed, C - cirkus, V - vtip, D - demence. Ač nerad, film Zástupce velitele přelepuju jednou z největších samolepek toxické barvy co jsem doma našel! Div jsem se neotrávil jedem, kterej produkoval tento směšnej vtipnej cirkus, při kterým nebylo o demenci nouze! A myslím to vážně, stejně tak, jak "vážně" byl pojatej film!!! 35% ()

Rodriguez

Zlepšení Van Damma v akčním filmu velice potěší, ale až takového ražení to jsem nepočítal. Vytknout mu bohužel už jen to, že těch výkopů alá Kickboxer (apod.) nebylo ve filmu "skoro" žádný. ()

Wormboy

No ja by som az taky kruty nebol. Ide o becko a nehra sa to na nic ine. Na rozdiel od poslednych Lungrenovych filmov sa tu v podstate neustale nieco deje a akcia je niekedy naozaj akcna, aj ked Jean Claudove mlatenice su natocene katastrofalne. Zamyslat sa nad dejom nema zmysel, rovnako nad tym, ze "armada" prezidenta pozostava asi s dvoch obrnenych vozidiel a par vojakov. ()

otík

Jean-Claude se nám po delší odmlce konečně ukázal ve svém novém filmu. Vydal se ve vyšlapaných šlépějích Seagala, Lundgrena i Snipese a vyjel si svůj nový film natočit do Rumunska. Vydává jej za Moldávii, ve které je americká ambasáda obsazena protiprezidentsky naladěnými bojovými jednotkami jakýchsi separatistů, přičemž obranným americkým vojákům velí po zabití velvyslance Van Damme, jež si zahrál prý tvrdého a výborného velitele. Děj je průhledný až běda, každý pozná, že se na Američany šije nějaká bouda, jen náš samozvaný velitel to nepozná. Poté, co zařve několik civilistů a z jedné pasti se stanou vlastně dvě, přiletí americké vrtulníky a vše dají do „pořádku“. Že prozrazuji děj nevadí, ten je stejně plytký jako většina béčkové produkce. Ano, je to béčko jako vyšité, na druhou stranu není nikterak nudné. Stále se někdo někde střílí, něco se řeší, i ten čas na lásku bude. Van Damme nám už stejně nemá co nabídnout (svaly fuč, rotačky s výskoky fuč, už ani tak tvrďácký pohled nemá, jen ta boule na čele mu zůstala a zvyk ničit nepřátele ranou své hlavy do cizí hlavy =), a tak přijměme pozvání na solidní střílečku, kde je Jean-Claude docela umenšený a nehrají si na nehorázného machra, který všechny zkope a vystřílí. Třeba nakonec budete překvapeni, že on ten Belgičan je ve své podstatě stále ještě sympaťák. ()

tom88

3* nemôžem dať, na to bol film dosť amatérsky či odfláknutý, ale cením si, že sa tvorcovia snažili spracovať vážnejšiu tému. Van Damme film moc neťahal, vlastne film nemal kto ťahať okrem neho. Film je ledva priemerný, ale musím uznať, že sa na to dá celkom dívať. Jediné čo ma fakt už štvalo bola kamera, ktorá bola katastrofálna, kameramanom by som asi ani nezaplatil. Technické prevedenie bolo priemerné, vidno, že chýbal rozpočet. Keby boli peniaze, scény by vyzerali oveľa lepšie a povedal by som, že mali potenciál. 45% ()

Jizni Tlapa

Kde je JCVD a jeho legendární práce nohou a propracovaná choreografie? Kde je vtipný scénář plný frajerských hlášek?Kde je závěrečná propracovaná eliminace záporáka?Kde je dotažená tréninková příprava? V Zástupci velitele rozhodně ne!!!!!! Zbyly tak už jen umrněné dvě hvězdy za jediný souboj a pár odfláknutých akčních momentů...zklamání. ()

Beky odpad!

....teď se musim přiznat..i já občas na párty, nebo akcičce přeberu....prostě dám si rád do nosu....pak jsou mi ale strašně líto hodiny, které během druhého opičího dne proflákám v posteli!!!...nechce se mi nic dělat a vlastně ani nemůžu!!!....ale máme tady i vyjímky, takový Simon Fellows....???vůbec netušim co mám napsat.????...tohle se nedá popsat...musíte vidět a trpět jako já...chybí mi dokonce 30min.a já se bojim, že mě zabijou....., prostě tak něco strašnýho se téměř nedá vydržet!!.....když zařadim film do kategorie C až Z ( tam už se kvalita stírá:), tak teda dám jednu hvězdičku!!!!!...je to o třídu horší než Wake of Death!!!...fakt se bojim co mi předvedou Hard Corps, ale co jsem tak letmo viděl,tam přece jenom asi byl nějaký rozpočet!!!...a proč teda na to koukám???...ze zvědavosti!!!!! ()