Bořiči mýtů

(pořad)
všechny plakáty
Ukázka z filmu 1

Série(15) / Epizody(268)

Myslíte si, že když spadne chleba na zem namazanou stranou, že to není náhoda? Nebo že Vás může krabička s ubrousky položená pod zadním oknem automobilu při srážce zabít? To jsou jenom dva z mnoha případů různých pověr, předsudků i domnělých pravd, které se snaží duo bývalých expertů na filmové triky vyvrátit či potvrdit. Každý z dílů obsahuje rozuzlení tří více či méně známých mýtů v podání Adama Savage a Jamieho Hynemana. Tito dva pánové a jejich tým provádí pokusy do té doby, až si jsou jisti, zda může být mýtus "zbořen" nebo ne, což je častokrát hodně napínavé a zábavné. (in4mator)

Recenze uživatele filmmovier k tomuto seriálu (1)

Bořiči mýtů (2003)

Tak to je opravdu absolutně zábavná hovadina, u které se divím skoro pořád. Naprosto úžasná dvojice moderátorů, super námět a nej´šílenější hovadina co znám. A to všechno jsou klady. A zápory snad asi ani nejsou, ale ty mýty jsou zatím opravdu velice zajímavé... Ohromně mě to baví a doporučuju bláznům všech kategorií. A nebojte se, dost se i poučíte a zjistíte, čím můžete strašit kamarády! Co myslíte, zabije vás mince shozená z Empire State Buildingu? 80%. ()