Černý přízrak

• Česko Zjevení (neoficiální název) (více)

Silniční gang vedený fanatickým Packardem Walshem (Nick Cassavetes) pořádá nelegální závody náhodných řidičů. Pravidla žádná nejsou a cenou pro vítěze je vůz, který prohrál. Závody by nebyly tím nejhorším, ale Packard i terorizuje všechny mladé z okolí a nezastaví se ani před vraždou, když mu dotyčná osoba stojí v cestě k jeho majetnické "lásce" Keri Johnsonové (Sherilyn Fenn). Jenže to neměl dělat, protože Černý přízrak (Charlie Sheen) svou druhou šanci využije beze zbytku. A ani šerif Loomis (Randy Quaid) s tím nic nesvede. (monolog)

mr.twizta

HDTGM. Relativne zabavny mix revenge filmu a osmdesatkove srackovitosti. Vubec to nedava smysl a jako terc vysmechu rozhodne pouzitelna latka. ()

Grifindoor

Jako prcek sem z toho filmu byl na větvi, dneska je to už trošku spíš komický a český dabing, to je hrůza! Sheen tam jezdí na Hondě XL 600, a to je 4T jednobuch, ve filmu ale motorku "nadabovali" ječícím oldschool čtyřhrnkem, podobně jako jeden díl Schimanskiho, kde jezdí na Baworu a soudruzi ho nadabovali zvukem dvoutatní Jawy 350:-))))) ()

montel

Na silnici nedaleko malého města vládne silníční gang, který přepadává osamělé vozidla. Tento gang však brzy narazí na těžkou překážku v podobě speciálního černého vozidla s tajemným jezdcem, který zřejmě není z naší planety...Typické béčko 80. let, které kdysi kolovalo na VHS-kách. Sympatický hrdina, pěkné auta, ještě pěknější holky a dobrá muzika. Krásné retro. 60% ()

Fenk

Všichni 80kofilové zbystřete! a promažte hlavy na provrzanejch přehrávačích. Krajinou, kterou kdysi brázdil Road Runner rychlostí mig-mig se nyní prohání nadčasová kára, oproti který je KITT jen obyčejnej kus uslintanýho plechu. V kokpitu sedí ten největší holywoodský bouřlivák, sám proti partičce lehce dekadentních pošuků, který snad nevychodili ani zvláštní, ale jsou schopný vytunit i tráboše. Především Skenk a Špína jsou lehce zapamatovatelná dvojka, která utkví v hlavě stejně jako brzdoffka. ()

Mark1983

Jako malý jsem na to koukal jinak a teď na to hledím také jinak.Není to špatné,ale bohužel existují mnohem lepší filmy. ()

tomas665

....tento film nie je určený na Oscara. Je to proste určený na oddych, zábavu a podľa môjho názoru do cela úspešne to zvládol. Z každého žánru je trošku šmrncnutý dokonca aj sentimentálny keď si na konci filmu Billy Hankins uvedomí, kto v skutočnosti „prízrak" je. Hlavná myšlienka filmu je pomsta a získanie ženy ktorú „prízrak" miluje. Dej a texty sú jednoduché a ľahko stráviteľné, čierny športiačik je peknučký (dokonca mám aj jeho nálepku zo žuvačky). Film končí tak ako sa dá od neho očakávať.... Tento snímok patrí medzi málo filmov ktorý som vzhliadol viac krát a po prvý krát som ho videl asi pred 25 rokmi a to autíčko sa mi moc moc páčilo. Takže za toto všetko odo mňa má 4 hviezdy. ()

Tomulka

Jeden z prvních filmů co jsem viděl na VHS. Ještě s pirátským dabingem. Dialogy o ničem a vesměs celý film je nesmyslný. Avšak dobrá hudba a klasická pomsta udělá své. ()

soukyd33

Tohle vůbec nebylo špatné. Tam kde nestačí zákon, zasáhne vyšší moc. Nejprve jsem nepochopil začátek, ale pak už to bylo jasné. Zajímalo by mě co to bylo za černé auto, asi Honda NSX v úpravě. Je to ale Wraith Turbo Interceptor. Charlie Sheen to zahrál super. Soundtrack dobrý. Hvězdiček 4**** ()

jioex13

Na svou dobu výborný film kterému nechybí nic. Anděl pomsty Charlie Sheen se po smrti vrací ve svém Dodge Interceptor (který mimochodem byl vyroben speciálně jen pro tento film) a bere do rukou zákon, jenž policie nedovede vykonávat tak jak by měla. Zkrátka akční film s trochou sci-fi a především pro milovníky závodů. ()

Corek

Klasika 80s v americe, u nás klasika 90s whs. Dneska úsměvné a vzpomínkové. Tu káru jsem v hierarchii aut řádil ještě nad Kita, když mi bylo 10;-) Mile překvapila dobová hudba. ()

Hugo3333

Nostalgická srdcovka. VHS osmá kopie s dabingem jednoho člověka před mnoha a mnoha lety. Tenkrát super, dneska spíš lehká oddychovka co leccos připomene :-D jenom je to už znát, jak je to dávno. Ta kára je pořád pecka. Jen mě napadá, jak by se asi dalo natočit dneska. ()

Digi_cz

Charlie Sheen si suveréně přijel na své motorce pro svou donášku až k Big Kay's Burgers. Film nese pobavení a přitom má docela zářez na, který se nezapomene dále pak poukazuje na odkazy dalších a zanechává jakou si stopu i, když se nacházíme ve vodách těch béčkových. Nejlepší momentka, když Sheen vezme Sherilyn na místo a ten Měsíc na konec paráda. ()