Imunolog Steven Seagal se snaží najít protilátku proti nebezpečnému viru, který do vzduchu úmyslně vypustila militantní skupina v čele s Patriotem. Musí to být co nejrychleji, neboť v důsledku biologické katastrofy umírají stovky lidí… (TV Prima)

donkocicak odpad!

Naprosto prázdný film, zřejmě jeden z nejhorších se Seagalem, místy mi to připomínalo nepovedenou variaci na Smrtící epidemii a podobné filmy. Tvůrci se zřejmě snažili vytvořit pro Seagala nějakou novou a neobvyklou roli, ale dle mého názoru se jim to vůbec nepovedlo. Celý příběh byl takový přitažený za vlasy. Banda farmářů si hraje na vojáčky, rozšíří nebezpečný virus, aniž by sami na něj měli lék a jsou jím také nakaženi, pak přepadnou místní nemocnici a postřílí tamní personál. Co k tomu víc říct ? I "blbé" filmy dokáží být někdy zábavné, ale tohle byla nuda. ()

zipacna

Je to slabé, ale není to odpad. Zdá se mi, že většina místní "smetánky" je až moc rozmazlená filmy se super-cool-mega počítačovými efekty, a zbytek se jim jen snaží držet za sukně. Přiznávám, že film to není prvotřídní. Dlouho jsem váhal podívat se na něj, vzhledem k místnímu hodnocení, ale moje obavy byly liché. Takže pro všechny ostatní, co film ještě neviděli, nenechte se odradit hodnocením, koukněte se na film sami a udělejte si vlastní názor. ()

Eraser

Po propadáku Tajný agent Jack T. dostal Seagal padáka od Warner Bros. a tak tohle béčko točil s minimálním rozpočtem. Je to na tom vidět, ale obávám se, že ani větší rozpočet by tenhle film nezachránil. Tak tudy cesta nevede! ()

Peter-1307 odpad!

Števo, prečo radšej nejdeš na pivo (i keď určite lepšie by bolo do posilky a trocha si zabehať, veď nutne potrebuješ schudnúť a to poriadne), aby si tak nemohol určite natáčať takéto "umelecké počiny". ()

JosefTomas odpad!

Nevím jak daleko chce ještě klesnout Saegal, ale zde to absolutně nepochopím. Akce je zde schována tak pečlivě a dokonale, že jí nikdy nikdo nenajde. Dobrý scénář si vzal dovolenou a tak to za něj vzal scénář o ohrožení životního prostředí. A Saegal si potřeboval jen doplnit místo ve svém bloku, nejhorších filmů vůbec. ()

horor2

Já si nemůžu pomoct a z odpadu dávám po letech plnou palbu. Stýská se mi, Štefanku. Hraješ tady jinou roli a tak krásně Ti to jde s květinami :-) ()

ostravak30

Patriot podle mě není rozhodně tak špatný film, alespoň z pohledu jiných filmů, které Steven Seagal poctil svou přítomností určitě ne. Pravdou je, že v jeho průběhu se člověk zamýšlí nad mnohými věcmi. Ty hlavní se týkají děje. Tak například: 1. Jak to, že se nenakazil sám S.S. imunolog? Jeho dcera měla speciální krev a organismus, ale o něm se v tomto ohledu nemluvilo, takže...? 2. Jak to, že se nenakazila ani jeho asistentka? Ani jeden nenosili ochranné obleky, přitom bylo jasné, že celá skupina Patriotu se nakazila. 3. Jak je možné, že při tak závažném onemocnění vláda letí nad lidmi a lístky jim jen tak shazuje, chyť si co dokážeš? Co kdyby čaj rovnou uvařili nebo alespoň přivezli lístky v pytlích? Takhle to nedává moc smysl. Kolem indiánských tajemství se točí Seagal často, sám říká, že má takové předky. Není to v tomto ohledu jeho první film. Také návrat k přírodě, ekologie jsou častá témata tohoto herce. Tady je to ale trochu přehnané, kdy do běžného hledání léku je nakaženým podáván čaj jen tak mimochodem a najednou objeven lék a všechno jde strašně rychle. Se skupinou Patriot se vlastně vůbec extra neutká, takže tentokrát nevyužije ani svého bojového umění nijak zvlášť. I tak se ale prostředím a zvoleným tématem blíží tomu lepšímu co natočil, neboť se nejedná o vyložený průšvih. Na druhé straně jak pro scénáristy, tak pro režiséra jde o úplně první dílo, takže obrázek si může už jen tím udělat každý sám. ()

Marg odpad!

Steven Seagal "hraje" opravdu renesanční osobnost - farmáře, kovboje, vzorného otce i špičkového specialistu na biologické zbraně. Tenhle film je sračka nad sračky, která si hraje na to, že sračkou není. ()

markettka

Nevím, jestli je to tím, že když jsem tento film viděla poprvé mi bylo 15, ale mě se prostě líbil. S přibývajícími filmovými zkušenostmi bych mu už nedala 5 hvězdiček, ale rozhodně bych ho neoznačila jako odpad. ()

Pavlin

Nevím proč je tento fim hodnocen tak uboze,nezaslouží si to.Oproti jiným akčním filmům má alespoň nějakou myšlenku.Škoda ,že se to zná někomu příliš poučné. ()