Imunolog Steven Seagal se snaží najít protilátku proti nebezpečnému viru, který do vzduchu úmyslně vypustila militantní skupina v čele s Patriotem. Musí to být co nejrychleji, neboť v důsledku biologické katastrofy umírají stovky lidí… (TV Prima)

Marek1991 odpad!

Seagal zachraňuje svet pred ekologickou hrozbou so svojimi poznávacími znakmi. Mne tento film prišiel skôr ako komédia a podľa mňa kazí meno inému filmu s podobným názvom, kde hral Mel Gibson. Ďalší film, ktorý mal u mňa horkú príchuť. Čisto americké, načisto nudné, môže sa zrovnávať s komerčnými výplodmi našich komerčných televízii, z ktorých jedna doslova asi Seagalove filmy zbožňuje a často ich vysiela, avšak úroveň a kvalita, to už je niečo iné, tu kvalita chýba! ()

Andersis

Tohle je akční film? A kde je akce. Tohle patří jednomu z prvních propadáků Seagala. Akční herec který je akční asi jen 5 min. A protilék? To si mohl vymyslet jen primitiv. ()

Kryton odpad!

Vrcholem filmu byla prostřelená plynová maska , která neměla díru po kulce. Seagal popírá fyziku. Kam se na něho hrabe Chuck Norris. ()

speedy3 odpad!

Seagala jsem nikdy neměl moc rád až na pár výjimek...a jeden z důvodů je že má většinou samý béčkový až céčkový filmy. Tohle je toho důkazem... ()

Rakosnicek77

Jedna hvězda z nostalgie! Tohle je ten zlomový moment, kde se Seagal totálně zbláznil a ruku v ruce s chválihodnou snahou o ekologické poselství v žánru, který je tomu ale na míle vzdálen, začal točit tyhle hrůzy! Tohle a Aljaška v plamenech, jsou alespoň pro mne závěr jeho kariéry! Stejný názor měla asi i věhlasnější studia, která ho poslala k šípku a začala nová éra balkánsko-asijských výtvorů, kde už i pověst neherce jako je Seagal, utrpěla takové rány, že si jeho filmy pouští už jen naprostí zoufalci, nebo jeho nejoddanější fans! ()

MATADOR odpad!

Vždyť ten Seagal skoro chodí a proto v tomto filmu je, jen jedna a to zbytečná scéna, kde Steven "bojuje". ()

vanadium

Akčním filmům se vyhýbám, na tento jsem se podíval jen kvůli tématu bioterorismu. A jak už to tak bývá, když se v nějakém filmu objeví smrtící virus, je z toho většinou katastrofa. Dějová, a hlavně filmová, že. Co se týče toho bioterorismu, tak zezačátku to vypadalo docela dobře - fanatičtí extremisti, kteří sami sebe záměrně infikují smrtícím virem a stanou se z nich takříkajíc chodící biologické bomby. Je to dosti děsivá představa. Ale když nyní přeskočím na konec (spoiler!), tak jsem opravdu nevěřil vlastním očím. Taková stupidita! Aby postižené městečko zasypala letadla červenými květními plátky tradiční indiánské byliny, která vyléčí zmutovaný, vysoce virulentní virus, tak to je opravdu úlet. Je to snad nejnevhodnější a nejtrapnější způsob, jak ztvárnit ono poselství, že nemáme v dnešní době syntetických léků ignorovat léčivou sílu bylin. Prostě stupidní akční film s naprosto nevhodně zpracovanými environmentálními a humanistickými poselstvími, navíc s dosti nesympatickým hercem v hlavní roli. ()

Derek odpad!

otrasné! seagal je hrozne nepresvedčivý, akčných scén je tu minimum a dej je až blbý. jediné pozitivum je celkom slušná kamera. ()

FilmFan24 odpad!

Kombinace obtloustlé akční "megahvězdy" a oscarového kameramana (Tanec s vlky) v roli režiséra přinesla tento ekologický klenot, který spolu s lístky okvětními v samém závěru padá ne na zem, ale do odpadu, kam plným právem patří! ()

JohnMiller odpad!

Jeden z mnohých Seagalových filmov na ktoré by divák zabudol nebyť televíznych staníc ktoré zadarmo púšťajú do éteru lacné filmy. Na tomto filme je úplne všetko zlé. ()

vegetol.mp

121. nejhorší film a 21%? To jako vážně? Patriot samozřejmě tak strašnej není a nebýt místního stádního hodnocení, neměl aby ani těch nízkejch 21%. Je to řemeslně solidně natočenej film, kterej má dva zásadní problémy. 1) Jeho zápletka je příliš naivní a filmu by prospělo tak dalších 30 minut děje navíc. 2) Většina lidí čekala akční film, kterej Patriot už ze svý podstaty není. Takže všichni povinně píčujou na filmaře, přitom by měli píčovat na svou debilitu a mizernej úsudek, díky kterýmu měli mylný očekávání. Nevím jak bych se na Patriota tvářil v kině, ale jako odpočinkovej film s lehkým ekologickým poselstvím se to dá v pohodě vidět. Jinak je poměrně vtipný. že naprosto příšerná a nekompetentní Seagalovka Profesionál, je tu hodnocená stejně. Jako vážně jsou si ty filmy rovný? ()

Kuzlo

Hlavná misia: Zozbierať už raz zozbierané a uvariť si čaj :) Hviezdičku dávam len za zlatučký xsichtík Camilla Belle. ()

kombajn

Kýčovité, stejně jako většina Segalových filmů. Velmi mizerný scénář. Bod jen za to že existují ještě horší filmy. ()